KonkursPZD | WinRAR 6.0x New Year Giveaway (10 x Perpetual Licenses)

Status
Zamknięty.

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Chciałbym wygrać WinRAR, ponieważ WinRAR obsługuje wszystkie popularne formaty kompresji: RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z i 7-Zip, pozwala na szyfrowanie archiwów za pomocą AES z kluczem 256-bitowym, ni jest bardzo łatwy w użyciu.
Dziękuję za konkurs.
 

konku

Wygadany
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
59
Reakcje/Polubienia
27
Miasto
Tutejszy
Hej! Super konkurs. Program jest idealnym rozwiązaniem obsługującym najszersze spektrum formatów plików archiwalnych. Dlatego też chciałbym wygrać licencję, która służyłaby mi na laptopie (na stacjonarce mam wersję 5).
Dziękuję! Pozdrawiam!
 

tommyusa2000

Wygadany
Dołączył
18 Październik 2015
Posty
42
Reakcje/Polubienia
17
Jeden z najlepszych programów do archiwizacji danych dostępnych na rynku. Znam go od lat. Obecnie używam wersji 5 i jestem z niej bardzo zadowolony. Jest lekki i wydajny. Obsługuje wszystkie popularne formaty plików. Nie ukrywam że licencja na program w wersji 6 przydała by mi się do użytku codziennego. Wielkie dzięki za zorganizowanie konkursu. Poniżej wrzucam link do mojego twittera.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9951
Reakcje/Polubienia
10572
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dzień dobry. Spróbuję szczęścia w konkursie. Chyba każdy ma potrzebę od czasu do czasu skorzystać z tego typu programu. Przez dłuższy czas korzystałem z Power Archivera do czasu aż skończyła mi się licencja. Teraz korzystam na zmianę z jakichś darmowych alternatyw ale jakoś nie mogę się do nich przekonać. Nawet HaoZip wyglądem przypominającym Winrara nie sprawdza się w każdej sytuacji.

Z Winrarem jest trochę jak z MS Office. Jest sporo programów biurowych, które niby robią wszystko tak jak Office ale przychodzi taki dzień, że trzeba w końcu wyłożyć kasę na ten jeden program.

Dzieląc się informacją na
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
życzę wszystkim powodzenia :)
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Kiedyś korzystałem z Winrar i byłem bardzo zadowolony z tego programu. Aktualnie korzystam z darmowych programów do pakowania archiwum. Jednakże Winrar ma większe możliwości i jest bardziej niezawodny. Dziękuję za zorganizowanie konkursu.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37696
Reakcje/Polubienia
33896
Podziękowania dla organizatora.
WinRAR to potężny i wszechstronny menadżer archiwów obsługuje wszystkie popularne formaty skompresowanych plików. Archiwizuje dane w formatach RAR i ZIP, natomiast rozpakowuje również archiwa utworzone w formatach CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z oraz 7-Zip).
Program ciągle rozwijany i udoskonalany,zasługuje na rekomendację.
Biorę udział w konkursie.
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19194
Reakcje/Polubienia
55836
Dawno nie brałem udziału w konkursie, ale w boju o licencję WinRAR chętnie wezmę ;) Ten program jest już historią i na wieki zapisze się w annałach IT. Jest stale rozwijany, ulepszany i wciąż zaskakuje nowymi rozwiązaniami. Mnogość opcji wyróżnia go pośród innych archiwizatorów, a w szczególności praca w linii poleceń, dzięki czemu można zautomatyzować wiele zadań.

Dobrze więc byłoby mieć wieczystą licencję na ten program :) A może się poszczęści .........

Podziękowania @khanyash za zorganizowanie konkursu na ten zacny program :dziękuę :piwek
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway!
Comment on WinRAR and its features in a few or two-three sentences.
WinRar offers a full list of quality ZIP features and supports a host of extraction formats. There is also a drag-and-drop feature and Archive Wizard. The new 'Ignore' & 'Ignore All' options will avoid interrupting lengthy archiving operations, Exit code returns for all read error prompt and 'Extract archives to' used to place extracted files to specified destination folder.

Twitter sharing link :
 

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
197
Reakcje/Polubienia
2073
Giveaway Ended


There are total 20 entries. There will be 7 winners.
 
Ostatnia edycja:

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
197
Reakcje/Polubienia
2073
@Ircus I cancel your win for not checking the data required and providing incomplete details.

@al You are the new winner. PM me the data required for the license within 3 days.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9951
Reakcje/Polubienia
10572
Miasto
Somewhere over the rainbow.
I would like to confirm I've received license. Thanks once again.
 
Status
Zamknięty.
Do góry