ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37840
Reakcje/Polubienia
33962
ArekS napisał:
Camel1965 napisał:
Wise Care Pro 365 Giveaway 3.9.3 do 26.12.2015
(...)
Pobieramy instalator aktywowany:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Wersja: 3.9.3.351, licencja: lifetime (dożywotnia). :ok
Ale powyższy link niestety jest martwy (404).
Za to co najmniej jeden z tych dwóch na pewno zadziała:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Na obecny moment wszystkie linki znajdujące się na stronie promocyjnej są aktywne.
1.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
2.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
3.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

thorsten

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
115
Reakcje/Polubienia
6
od około 2-óch lat wstrzymywałem sie z wszelkiego rodzaju optymalizatorami. nie mniej jednak postanowiłem ostatnio , z racji tego iż planowałem reinstalacje window'sa ,skorzystać z wysypu promocji i zobaczyć ( sprawdzić) m.in. wise care ,co ów soft takiego wyjątkowego w sobie posiada , że jest tak chwalony na wielu stronach. zainstalowałem , wnikliwie każdą opcję przeglądając ( byle rejestru nie tykać,złe doświadczenia) oraz ustawień sieci ( równiez nie miłe wspomnienia). i ja wiem ? coś tam poczyściło, parę giga na "C'' odzyskało, kilka restartów i....wszystko ''chodzi'' (kazdy program).dobra, i tak reinstalka to podejmę ryzko. co to te ulepszenia sieci ?,rejestru również ( jak szaleć to szaleć, wszak system do ''wywałki"). zaznaczam , soft sprawdza , optymalizuje.... i takie tam ble ble. restart i .......... chyba nie będzie reinstalacji. :suuper :yahoo
szybki start systemu, strony nawet te zawierające mnóstwo grafiki, otwierają sie niczym kartki w książce, momentalnie.
nie no, :hi, tego się nie spodziewałem.
na koniec uczyniłem tradycyjne -
cmd/sfc/scannow i ....nie znaleziono problemów. :yahoo

mam vista 64 bit HB, internet neostrada 20 (a chodzi jakby 100 ).wise care360 v. 3,93,351 (promocyjne).
ps. w ustawieniach zaawansowanych czyszczenie systemu należy odznaczyc ''chk'', bo nie wiedzieć czemu usuwa, jak ktos ma gg i skype to trzeba reinstalować (przynajmniej u mnie- sprawdziłem).
ogólnie, jestem pod sporym wrażeniem, w pozytywnym rozumieniu tego słowa.
:dziwak
REINSTALKI NIE BIDZIET ! :Stop
 

thorsten

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
115
Reakcje/Polubienia
6
sorry, miało być nie - BUDZIET.
(czegoś za dużo chyba ?)
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Wise Care 365 Pro

I na mostiwant

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pobieramy: ( postępujemy zgodnie z instrukcjami w pliku readme.txt, który jest zawarty w pakiecie dla prawidłowej aktywacji )

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry