Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37854
Reakcje/Polubienia
33966
Licencja na 6 miesięcy - czyli po tym czasie przestanie w ogóle działać, czy tylko przestanie być aktualizowany?
W sumie to samo pytanie o Glary Utilities, bo tam była licencja na rok
Po zakończonym czasie subskrypcji nie można aktualizować do nowszej wersji.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- jak należy rozumieć te opcje? Z jednej strony program zaleca wyłączenie i są domyślnie zaznaczone, a z drugiej strony, gdy wejdzie się w szczegółowy opis każdej z tych opcji, to jest napisane, że zalecane jest aby była włączona i że to wyłączenie może spowolnić system:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Więc co w końcu należy zrobić? Po co program proponuje wyłączenie tych opcji (u mnie są uruchomione, bo sprawdzałam)?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35955
Reakcje/Polubienia
25055
Miasto
Trololololo
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- jak należy rozumieć te opcje? Z jednej strony program zaleca wyłączenie i są domyślnie zaznaczone, a z drugiej strony, gdy wejdzie się w szczegółowy opis każdej z tych opcji, to jest napisane, że zalecane jest aby była włączona i że to wyłączenie może spowolnić system:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Więc co w końcu należy zrobić? Po co program proponuje wyłączenie tych opcji (u mnie są uruchomione, bo sprawdzałam)?
Zrób kopię / punkt przywracania i sprawdź czy zalecamy wyłącznie przyśpieszy czy może spowolni system.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Zrób kopię / punkt przywracania i sprawdź czy zalecamy wyłącznie przyśpieszy czy może spowolni system
Wątpię, aby to była na tyle odczuwalna zmiana, żebym ją zauważyła.
Mi raczej chodziło o to, że program jakby sam sobie przeczy. Zaleca wyłączenie, ale w opisie szczegółowym zalecenie jest dokładnie odwrotne. W dodatku przy tej pierwszej opcji jeszcze jest info, że wyłączenie może spowodować naruszenie zabezpieczeń...
Raczej nie będę tego wyłączać. Po prostu mnie ta sprzeczność zastanawia
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19210
Reakcje/Polubienia
55913
Wątpię, aby to była na tyle odczuwalna zmiana, żebym ją zauważyła.
Mi raczej chodziło o to, że program jakby sam sobie przeczy. Zaleca wyłączenie, ale w opisie szczegółowym zalecenie jest dokładnie odwrotne.

Przełącz na wersję angielską dla upewnienia się, bo to może być czasem błąd tłumaczenia włączyć/wyłączyć
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10644
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Wise, Kerish, Ccleaner, HD Cleaner, Glary Utilities. Gdzie jv16Powertools i iobit advanced coś tam :myśli2
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
@al Kerish już odinstalowałam, a pozostałe po prostu sobie na spokojnie testuję. HD Cleaner na pewno zostawię. Natomiast z pozostałych dwóch planuję zostawić jeden. Jednak mają nieco inną funkcjonalność niż HD Cleaner. Na starym lapku używałam Wise i bardzo go lubiłam, ale to była starsza wersja. Ta nowa jakoś mniej mi się podoba
 
Do góry