WPS Office 2016 za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18483
Reakcje/Polubienia
39312
Miasto
Gdzieś w Polsce
0c5b0fa4bc969ba422d9be445dacc5e5.png
WPS Office 2016
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



WPS Office 2016 danwiej znany pod nazwą Kingsoft Office to zaawansowany pakiet biurowy stanowiący świetną alternatywę dla Microsoft Office.



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pobierz
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kagar54

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
588
Reakcje/Polubienia
22
Miasto
Okolice Przemyśla

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Jeżeli można spytać, jak ten pakiet ma się do SoftMaker FreeOffice 2016 z którego obecnie korzystam?
Mam go chyba z jakiejś promocji.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Kurczę mam klucze z promo do Softmaker Office i nawet dawno temu przez chwilę miałem na lapku. Nie spodobał mi się. Trudno mi sobie przypomnieć dlaczego. Z kolei mam na domowym WPS Office 2016 i korzystam z niego obok Polaris Office. Obydwa mają estetyczny, nowoczesnywygląd, wstążkę zerżnietą (choć nie tak dobra) z MS Office, który co tu kryć jest number one. WPS jest u mnie programem domyślnym dla formatów biurowych. Zapewnia wysoką zgodność z MS Office. To co szczególnie sobie cenię to praca na kartach. Da się zainstalować do niego spolszczenie. Fajnie, że jest możliwość zmiany skór interfejsu. Nie łapie zwiech, nie wywala się. Dobry pakiet i generalnie jestem zadowolony. Zamierzam dalej z niego korzystać. Można mieć obawy czy nie wysyła jakiś danych na chińskie serwery, ale czy MS Office tego nie robi?
Przy okazji - jeśli faktycznie dziś nasz urodziny- to: Wszystkiego najlepszego. :)
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Szukam czegoś w zamian za legalny inaczej Office i dlatego pytałem. Gdyby ten WPS Office był naprawdę lepszy, może bym się na niego przesiadł. Mam starszy komputer i LibreOffice czy OpenOffice niezbyt dobrze się na nim spisują. W każdym razie dużo gorzej niż Office 2007.

Przy okazji - jeśli faktycznie dziś nasz urodziny- to: Wszystkiego najlepszego. :)
Dziękuję. Pomimo tego że dziś jestem w domu, to nie świętuję bo nie mam na to czasu.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
524
Reakcje/Polubienia
403
Jarom napisał:
Jeżeli można spytać, jak ten pakiet ma się do SoftMaker FreeOffice 2016 z którego obecnie korzystam?
Mam go chyba z jakiejś promocji.
Używałem tylko wersji free tego SoftMaker FreeOffice I w sumie obu WPS Office w codziennych zastosowaniach . Zdecydowanie na plus jest interface wps i możliwość jego zmiany ,praca na kartach oraz chyba lepsza szukajka słów. Kompatybilnośc z MS wydaje się w obu ok i jako minus obu można zaliczyć brak sortowania alfabetycznego w writterach . Plus SoftMaker to napewno mały rozmiar i szybkość oraz wersja portable ,jednak estetyka i wygoda pracy na kartach bardziej mi pasuje w WPS ,którego używam na codzień razem z Apache OpenOffice .
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18483
Reakcje/Polubienia
39312
Miasto
Gdzieś w Polsce
Jarom napisał:
Szukam czegoś w zamian za legalny inaczej Office i dlatego pytałem...
Jarom, musisz to sam sprawdzić, test jest zawsze lepszy niż ocena innych. Ja spędzam trochę czasu przy arkuszach kalkulacyjnych czy edytorach tekstu i dla mnie osobiście WPS Office jest zaraz po MS Office, lepszy od LibreOffice i OpenOffice.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Wiem że najlepiej samemu wszystko sprawdzić a WPS Office nie instalowałem bo niedawno instalowałem system na nowo i nie chciałem sobie śmiecić. Zainstaluję go obok tego który mam teraz i zobaczę jak się będzie spisywał.
Dziękuję za wszystkie wypowiedzi.
 
Do góry