Wspólna akcja Kaspersky Lab Polska i Rzeczpospolitej

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2185
Reakcje/Polubienia
2559
Miasto
Kraków
Faktycznie żeby zainstalować nowy build to trzeba odinstalować starą wersję to jest denerwujące. Do tego trzeba odinstalować w moim przypadku Outpost Firewall Pro bo niestety inaczej Kasperskiego nie zainstalujemy i zainstalować ponownie po instalacji Kaspra. Co do szybkości skanowania to myślę że jest poprawa w stosunku do poprzedniej wersji. Jest taka nowa opcja w programie "Wykonuj skanowanie w trybie bezczynności" niby przy zaznaczeniu tej opcji kaspersky powinien się uruchamiać w trybie bezczynności ale niestety tak nie jest tz. uruchamia aktualizację i skanowanie nawet jak się pracuje na kompie więc cholera wie o co tu chodzi. Piszę z suportem już ze dwa dni na temat tej opcji i nie potrafią mi sensownie odpowiedzieć w czym ta opcja jest pomocna i co ona daje.
 

jablo11gru

Wygadany
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
0
Nowa wersja daje więcej wytchnienia dla mnie na komputerze. Przynajmniej przy obciążeniu innymi programami, komputer nie dostaje czkawki. Zobaczymy za kilka dni.
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Wczoraj odinstalowałem tą kichę 11.0.0.232 i o mały włos ta deinstalacja by mi się nie udała a to ze względu na liczne błędy które instalator KISa na swojej drodze sam sobie stwarzał mając do tego niesłychany talent, np o braku możliwości dostępu do jakiegoś tam pliku a gdy klikałem "ponów" to dopiero za którymś razem się udawało kontynuować deinstalację przez chwilkę i znów to samo... Dobrnąłem jednak podstresowany do końca, bo miałem już kiedyś tą przyjemność KISa odinstalować z błędami i wiem, że nie da się zainstalować wtedy nowszej wersji.
Resztki pozostawione po wersji 11.0.0.232 wyczyściłem dokładnie, zainstalowałem nową wersję 11.0.1.400 nie spodziewając się żadnej rewelacji przywróciłem z kopii ustawienia, aktywowałem program, i zacząłem aktualizację... Już wtedy bardzo się zdziwiłem, ponieważ trwała ona bardzo krótko... Zaktualizowałem raz jeszcze dla pewności czy coś jest nie tak... Wszystko było dobrze! Program u mnie bardzo przyśpieszył. Zostawiłem na noc skan w takiej samej konfiguracji jaką miała u mnie wersja 11.0.0.232 i komputer nie złapał już zawiechy :)
Wersja 11.0.0.232 chodziła wolniej niż ta nowa, czasem muliła mieląc coś a tu ładnie, pięknie leciutko przy tylko 1 Gb RAM i full zainstalowanych programach uruchomianych też przy starcie... Więc jeśli chodzi o szybkość to o niebo lepsza jest wersja 11.0.1.400 od poprzedniej oraz od 2010 - bo 2010 to był trochę muuuuuł jednak. Nie wolno oczywiście zapomnieć o dobrej optymalizacji i ustawić wszystkiego w opcjach. Pewnie używając domyślnej konfiguracji zamuli wam kompy na 4 GB ramu :D
KIS chodzi u mnie niezwykle sprawnie. Nie spodziewałem się czegoś takiego po zmianie numerka...
Jednak będę musiał się do tej wersji jeszcze przyzwyczaić :) Czuję się jak by mi kulę u nogi zdjęto :D Szybki jest.
 

meight

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Można jeszcze wygrać ten Kaspersky Mobile Security:
Stwórz oryginalny komiks, odpowiadając na pytanie konkursowe.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

i Internet Security:
Wirusy komputerowe przyjmują postacie zarówno złośliwych chochlików, jak i naprawdę przykrych w skutkach terminatorów naszych danych i ustawień na dysku. Szczególnie te z końskim uśmiechem tzw. Trojana.

Przypomnij sobie najdziwniejszy przypadek infekcji wirusowej, jakiej doznał Twój komputer. Wystarczy, że opiszesz go barwnie w naszej zakładce 'KONKURS', a zgarniesz skuteczne antidotum na tego typu 'dolegliwości'. Nie tylko przy jesiennej słocie ;)


KONKURS znajdziesz na:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Bądź mądry po szkodzie! A co Ci szkodzi, hmm?!
 
Do góry