Wstyd

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
no zal, rece bym poprzetracal ... za 200 euro wstyd na cala europe
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
Niemcy nigdy nie zmienią chyba zdania o Polakach.Kilka bałwanów pracuje na złą opinię
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Nie wiem po co temu komuś te odblaskowe kamizelki... Mając na niej logo firmy THW i tak za bardzo się w nich nie pokaże...
Wstyd jak diabli. Już sam nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, bo z jednej strony jo jest śmieszne a z drugiej żałosne...
No to co panowie? Ściepujemy się na te kanistry z ropą? :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35939
Reakcje/Polubienia
25032
Miasto
Trololololo
Ponury Rumcajs napisał:
No to co panowie? Ściepujemy się na te kanistry z ropą? :D


Wstyd jak cholera :oops:

Polak potrafi :diablo :diablo
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
No a co zrobisz... Są ludzie bez honoru i rozumu, którzy za parę złotych wstydu całej Polsce potrafią narobić. Mam nadzieję jedynie, że nie będziemy postrzegani przez Niemców jako kraj z takimi oto złodziejskimi nawykami, a postrzegane będą winne jednostki, lub jednostka, która dopuściła się tej kradzieży... Uogólnienia są nieprecyzyjne, niesprawiedliwe, krzywdzące lecz każdy lubi tych uogólnień używać i będzie i tak i tak, że to wszyscy Polacy są tacy, choć naprawdę jeden kretyn, który się znalazł w nieodpowiednim miejscu, w nieodpowiednim czasie, i jak w zwyczaju kretyni mają: NIE POMYŚLAŁ a wstyd dla całej polski gotowy...
 

maks028

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
275
Reakcje/Polubienia
5
Co za buraki , trzeba byc debilem zeby sie tak zachowywac , ale niestety tak jest , przyklad : katastrofa pod Smolenskiem ; skradzione i uzyte karty nieboszczykow ... co za idioci (sorki za slownictwo , ale czasem nie idzie inaczej ) ......."My Polacy " umiemy sie poazac :!:
 

maks028

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
275
Reakcje/Polubienia
5
Dozamet1 napisał:
A co mając Polacy do kradzieży kart w Smoleńsku ?

To byl tylko przyklad , ze nie tylko u Nas tak jest !!!! Ostatnie zdanie zakonczylem ogolnym stwierdzeniem tematu !!!! Moze mam sie rozpisywac , zeby kazdy zrozumial :?? Jak w przedszkolu :D :D......... Wyluzuj Dozamet1 :dziwak :dziwak
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
To było to trzeba napisać a nie napisałeś. Zabrzmiało to tak jakby nasi ukradli. A co do przedszkola to nie pamiętam kiedy ją tam byłem ;) Pozdro
 

maks028

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
275
Reakcje/Polubienia
5
Dozamet1 napisał:
To było to trzeba napisać a nie napisałeś. Zabrzmiało to tak jakby nasi ukradli. A co do przedszkola to nie pamiętam kiedy ją tam byłem ;) Pozdro

Spoko , moze to Moj blad :D rowniez pozdrwiam :)
 

Podobne tematy:

Do góry