OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36268
Reakcje/Polubienia
25387
Miasto
Trololololo
Hornet napisał:
Gdyby wszystko było w porządku...to Tonny wydał by whenever-oświadczenie,że : porzuca projekt,zmienia zainteresowania i powiedział ładnie cześć.Skoro tego nie zrobił i zniknął jak kamfora to znaczy,że coś jest na rzeczy.
No chyba,że dostał amnezji i przeniósł się w drugi koniec świata.
Niby co jest narzeczy bo ni panimaju, może jest mało kulturalny w ma w zadzie poinformować użytkowniów :yhy.Zgadywać sobie możemy bez końca.
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
Hornet napisał:
Gdyby wszystko było w porządku...to Tonny wydał by whenever-oświadczenie,że : porzuca projekt,zmienia zainteresowania i powiedział ładnie cześć.Skoro tego nie zrobił i zniknął jak kamfora to znaczy,że coś jest na rzeczy.
No chyba,że dostał amnezji i przeniósł się w drugi koniec świata.
Niby co jest narzeczy bo ni panimaju, może jest mało kulturalny w ma w zadzie poinformować użytkowniów :yhy.Zgadywać sobie możemy bez końca.
Dokładnie to co napisałem...skoro ktoś znika,bez pożegnania to znaczy,że coś jest : na rzeczy :klawik. Ja zakładam,że nie jest : chamem z natury a Ty zakładasz,że jest.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36268
Reakcje/Polubienia
25387
Miasto
Trololololo
Skoro tak zgadujemy sobie co się stało z producentem SD (o ile coś się z nim stało), to zasłyszałem że szykuje się do zastąpienia pana Wen'a Jiabao i stąd poniekąd "brak" info od niego. :wariat
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
Skoro tak zgadujemy sobie co się stało z producentem SD (o ile coś się z nim stało), to zasłyszałem że szykuje się do zastąpienia pana Wen'a Jiabao i stąd poniekąd "brak" info od niego. :wariat
I to już jest jakaś informacja :ok Teraz grzecznie zaczekamy i sprawdzimy czy się potwierdzi :)
 
A

Anonymous

Znowu ja :szydera
Niby na stonce YesS jest napisane że to wersja 1.0 ale instalator twierdzi co innego :yhy :
26810542012-11-05_19h24_45.png


A jeśli już jesteśmy przy stronie programu to komuś znowu się coś pokiełbasiło :szydera
W programie tryb ochrony nazwali Protection Mode, ale w wymaganiach na stronie jest już znajomy Shadow Mode :p
98221922012-11-05_19h33_37.png
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

Promo przedłużono do 10 listopada :D
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
Witam. właśnie zainstalowałem to coś i mam pytanie odnośnie wykluczeń. Jak narazie dodałem tylko AV pandy, ale chodzi o to że nie wiem czy wystarczy tylko dodać folder:
C\Program files\Panda Security
czy jeszcze jakiś inny. Bo nie mam pojęcia gdzie są przetrzymywane bazy wirusów.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36268
Reakcje/Polubienia
25387
Miasto
Trololololo
Ten prawdopodobnie będzie git, bo raczej nigdzie indziej sygnatury nie są pobierane w końcu to folder pandy.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Im więcej dodasz wykluczeń tym mniejsze bezpieczeństwo szczególnie jeśli chodzi o partycje systemową
W moim przypadku gdy używam SD nie dodaje żadnych wykluczeń ...czasem jadę tak parę dni zapisując tylko efekty pracy ...następnie restart + aktualizacje itp i znów wirtualizacja
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
No właśnie nie wiem czy jest sens dodawania pandy do wykluczeń, bo jak wiadomo to i tak bazy wirusów przetrzymywane są na zewnętrznych serwerach.
Przy włączaniu wirtualizacji pojawia mi się taki komunikat:
JQZTx.jpg

Czy to normalne. :scratch
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
To normalne jeśli odpalasz wirtualizacje na pracującym już jakiś czas kompku ( w tle działają różne " zbyteczne " procesy , programy itp ) Najlepiej jednak odpalać wirtualizację na świeżo uruchomionym kompku lub powyłączać ( w przypadku tego komunikatu ) wszystkie programy za wyjątkiem ochrony
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36268
Reakcje/Polubienia
25387
Miasto
Trololololo
w Tym YesShield jest opcja "keszowania" w Ramie ?? Jeszcze jedno, widzę że polskie tłumaczenie jest więc pytanko co jest napisane w O programie.
 
A

Anonymous

Free Bit blokuje stronkę :dziwak
Nie ma keszu bo to werszyn 331 szadoła :D
Polski jest ale z pliku tłumaczenia do SD.
 
Do góry