Za darmo Batch Picture Resizer

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

Już niedługo za darmo na Bits Du jour program Batch Picture Resizer

Link :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36252
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo
Promocja wystartowała
Batch Picture Resizer to prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do hurtowego zmieniania rozmiaru obrazów oraz dodawania do nich znaku wodnego. Program pozwala na zmianę rozmiaru dużych grup obrazów za jednym kliknięciem, czy dodanie znaku wodnego do wszystkich zdjęć w w wybranym albumie.

Program pracuje ze wszystkimi popularnymi formatami plików. Może także masowo zmienić nazwy plików.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Czy próbował ktoś z Was przetłumaczyć ten program? Właściwie kończę już tworzenie pliku językowego ale kilka opcji ciągle wyświetla mi się jeszcze po angielsku. Po za tym jeśli ktoś to już zrobił po co mam wyważać otwarte drwi. Pozdrawiam
Ukończyłem pracę nad tym tłumaczeniem i przedstawiam instalkę i produkt finalny po polsku
pictRes.png

pictRes2.png


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Program trzeba zarejestrować swoim kluczem. Znalazłem wprawdzie klucz rejestru w którym ta informacja jest przechowywana ale doszedłem do wniosku, że każdy może otrzymać swój klucz bez problemu.
Raz jeszcze pozdrawiam.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Nie robię zapisów i kartek przydziałowych. Każdy może pobrać instalator polskiej wersji z odnośnika powyżej.
 
Do góry