Zacinanie się filmików na przeglądarce Firefox

Status
Zamknięty.

darom

Świeżak
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Zeno napisał:
Może spróbuj zainstalować i uruchomić ten dodatek:
HTML5 Video Everywhere

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jak nie pomoże, to może poczytaj tu i zmieniaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Wypróbowałem tego, także tej wtyczki, ale ona nic nie daje. Jak wchodzę na strone testową vod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

to pisze mi, ze nie mam Silverlight
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Ale mam najnowszą wersje silverlight:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Może mi ktoś pomóc ?
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
darom - spróbuj może takiego tricku: zainstaluj przeglądarkę Yandex, usuń zawartośćkatalogu PlayReady, (C/program data/Microsoft), odpal potem Firefoxa, wyczyść ciasteczka i cache FF, sprawdź potem, czy działa odtwarzanie VOD. Tylko nie pytaj po co... bo to trick. :klawik.
 
A

Anonymous

darom-Koledzy (Szacun!)-źle podchodzą do tematu.Zacznijmy od sprawy która może bardzo pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu :) :

- ile masz lat ?
- jesteś Dziewczyną ?
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
darom napisał:
Ja akurat potrzebuje FireFox i zależy mi na jego prawidłowym działaniu. Może mi ktoś pomóc ?
Na Internet Explorer 11 i na przeglądarce Edge nie mam żadnych problemów i wszystko działa.
Tylko na firefox mam problem. Pomoże mi ktoś ?
Nie chcę innych żadnych przeglądarek instalować. Wystarczą mi te 3 co mam.
Chcę tylko tego firefox naprawić.
Proponuję ci pomoc zdalną przez Team Viewer i zaręczam , że po prawidłowej konfiguracji i przy prawidłowych sterownikach karty graficznej wszystko będzie działało prawidłowo/ Nie czytałem tego wątku zbyt dokładnie, nie wiem na jakim sprzęcie pracujesz, nie wiem co masz za system operacyjny ale wiem, że zdalnie potrafię rozwiązać takie problemy niezależnie od systemu. Podejrzewam, że po prostu masz luki w sterownikach. Pokaż scren z Menadżera urządzeń i napisz przynajmniej co nie co o samym komputerze i systemie.
 
A

Anonymous

Napisz chlopie jaka specyfikację ma twoj komputer... FF bedzie sie wykszaczal na starszym sprzęcie i co bys nie zrobił to tak bedzie
Mimo wszystko poszukal bym alternatywy dla ff
 

darom

Świeżak
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Mam windows 10, używam laptopa Lenovo z 2 GB pamięci ram. Tak wygląda mój menedżer urządzeń:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Używam tylko dodatku Ublock, jego wyłączenie nic nie daje ponieważ filmy VOD dalej nie działają. Zauwazylem, ze jak zainstaluje dodatek: Widevine to wtedy na stronie testowej
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
filmik się uruchamia. Ale normalnie jak wejde w jakiś inny film, to filmy dalej nie działają.
Dodatek ten jest tylko do windows xp albo windows 7
Może mi ktoś pomóc ?
 
A

Anonymous

Zaktualizuj sobie sterowniki od karty graficznej
Prawdopodobnie masz juz leciwą
To moze byc rowniez przyczyną, a przynajmniej mieć na to wpływ
 

darom

Świeżak
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Filmy VOD tylko nie działają mi na przeglądarce Firefox 42.0, na internet explorer i na EDGE działa mi VOD.
Może mi ktoś pomóc ?
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
jorn napisał:
Zaktualizuj sobie sterowniki od karty graficznej
Zacznij od tego. Dodatkowo wyłącz czasowo antywirka i firewalla (chociaż to akurat nie powinno mieć znaczenia)
Skoro na PaleMoon wszystko gra, to nie jest to kwestia nieaktualnych wtyczek Silverlight i Flasha.
Wyłącz w FF dodatki blokujące reklamy typu adblock, ublock itp. Zrestartuj FF i próbuj na stronie testowej VOD.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Nie zadziała wyłącz wszystkie dodatki oprócz flasha (w opcjach włącz tryb chroniony) i silverlighta, restart, strona testowa.
Nie zadziała spróbuj tego: usuń zawartość katalogu PlayReady (C/program data/Microsoft), wyczyść ciasteczka i cache FF, restart FF, zainstaluj Yandex Browser (bo go jeszcze nie masz) i odpal w nim stronę testową VOD, potem FF i strona testowa (dwóm w necie osobom ten myk pomógł).
Nie zadziała - wyłącz akcelerację sprzętową w FF, restart, strona testowa:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Nie zadziała - w pasku adresu wpisz: about:config odnajdź "dom.ipc.plugins.flash.disable-protected-mode" - zmień wartość false na true, a jeżeli tak masz - to zmień odwrotnie, restart FF, strona testowa...
Nie zadziała - napisz tu:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i tu:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Nie zadziała - synchronizacja zakładek i motywów z kontem FF (bez ustawień, bo te i tak masz skopane i dodatków, te sobie możesz powtórnie zainstalować w najnowszych wersjach), deinstalacja FF i ponowna instalacja i synchronizacja z kontem FF, strona testowa VOD.
Nie zadziała - no to masz duży problem, bo prawdopodobnie nie dotyczy on FF, wtyczek, a nawet sprzętu... Ale na tym to ja się kompletnie nie znam.
Powodzenia :hippie Żegnam się z tematem.
Ps. Na każdym etapie możesz skontaktować się z kolegą Emmersem - jestem niemal pewien, że Ci skutecznie pomoże.
 

darom

Świeżak
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Niestety wszystkie te rady mi nie działają. A yandexa nie będę instalował bo niechce zadnego chromium ani chrome. Opinie o yandex sa same negatywne. Czekam na pomoc w mojej sprawie.
 
A

Anonymous

darom napisał:
Niestety wszystkie te rady mi nie działają. A yandexa nie będę instalował bo niechce zadnego chromium ani chrome. Opinie o yandex sa same negatywne. Czekam na pomoc w mojej sprawie.
To masz problem, musisz sie do niego przyzwyczaić, bo nikt nie jest w stanie ci pomóc
VODa ogladac na lisku nie bedziesz :papież
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Dajcie sobie spokój z odpowiedziami, przecież ten mientek nie stosuje się do waszych porad bo wie lepiej :p
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
jorn napisał:
darom napisał:
Niestety wszystkie te rady mi nie działają. A yandexa nie będę instalował bo niechce zadnego chromium ani chrome. Opinie o yandex sa same negatywne. Czekam na pomoc w mojej sprawie.
To masz problem, musisz sie do niego przyzwyczaić, bo nikt nie jest w stanie ci pomóc
VODa ogladac na lisku nie bedziesz :papież

No cóż wszystkiego mieć nie można trzeba się z tym pogodzić :(
 

darom

Świeżak
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
A teraz wlączyłem strone na Onecie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i film nie ma dźwięku i obraz tnie jakby go przez maszynke do mięsa przepuszczali.
Niewiem co jest grane. Może mi ktoś pomóc ?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.
darom, w związku z Pana problemem jeden z użytkowników zgłosił go do nas i postanowiłem panu pomóc. Otóż mielismy już zgłoszenia takie jak pana i prawdopodobnie przeglądając różne strony złapał pan wirusa filipińskiego w związku z czym filmy zaczynają się przycinać. Jedyne co można zrobić to usunąć obecny profil użytkownika i stworzyć nowy. Ten stary można skopiować w inne miejsce. Jeśli po utworzeniu nowego profilu problem będzie dalej występował konieczne będzie odinstalowanie przegladarki i zainstalowanie ponowne. Jesli pan tego nie uczyni problem będzie się nasilał i w konsekwencji po zacinających się flmach zaczną poruszać się zdjęcia a dźwiek będzie sie odtwarzał od tyłu. Proszę czym prędzej wykonać wszystkie opisane wyżej czynnosci. Dziękuję za uwagę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry