Zacinanie się filmików na przeglądarce Firefox

Status
Zamknięty.

darom

Świeżak
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Proszę pomóżcie mi. Nie da się filmów nigdzie oglądać w przeglądarce firefox. Na tronie z filmami cda się nie da, na zalukaj też się nie da, na e-seriale też się nie da. No załamka na całego :( Mam wyłączoną wtyczkę w firefoxie Shockwave Flash 19.0.0.245 - mam ustawioną na "nigdy nie atywuj". Mam wersje firefoksa 36.04. Proszę pomóżcie mi zrobić tak, żeby mi te filmiki wszystkie działały płynnie i włączały się normalnie bez żadnych informacji o brakującej wtyczce. Proszę o pomoc :(((((((
Jeśli chce żeby filmiki na Onecie działały mi dobrze to musze wylaczyc wtyczke w dodatkach FF Shockwave Flash
A jeśli chce, żeby filmy dobrze dzialaly mi na cda i na zalukaj to musze włączyć wtyczke Shockwave Flash .
Da się jakoś ten problem rozwiązać, żeby wszystko dobrze mi działało w przeglądarce Firefox ?
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37927
Reakcje/Polubienia
33983
darom napisał:
Proszę pomóżcie mi. Nie da się filmów nigdzie oglądać w przeglądarce firefox. Na tronie z filmami cda się nie da, na zalukaj też się nie da, na e-seriale też się nie da. No załamka na całego :( Mam wyłączoną wtyczkę w firefoxie Shockwave Flash 19.0.0.245 - mam ustawioną na "nigdy nie atywuj". Mam wersje firefoksa 36.04. Proszę pomóżcie mi zrobić tak, żeby mi te filmiki wszystkie działały płynnie i włączały się normalnie bez żadnych informacji o brakującej wtyczce. Proszę o pomoc :(((((((
Jeśli chce żeby filmiki na Onecie działały mi dobrze to musze wylaczyc wtyczke w dodatkach FF Shockwave Flash
A jeśli chce, żeby filmy dobrze dzialaly mi na cda i na zalukaj to musze włączyć wtyczke Shockwave Flash .
Da się jakoś ten problem rozwiązać, żeby wszystko dobrze mi działało w przeglądarce Firefox ?
Zaktualizowć przeglądarkę do najnowszej wersji.
Przycisk pomoc>o programie firefox>sprawdż aktualizację.
Wtyczkę Adobe Flash Player ustawić na pytaj o aktywację.
Powinno pomóc.
Pozdrawiam.
 

darom

Świeżak
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Zrobiłem tak, ale teraz przy każdym jednym filmie otwiera mi się takie okienko jak na tym
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Można coś zrobić, żeby tak się nie działo ? Ale żeby działało wszystko dobrze ?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
darom napisał:
Zrobiłem tak, ale teraz przy każdym jednym filmie otwiera mi się takie okienko jak na tym
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Można coś zrobić, żeby tak się nie działo ? Ale żeby działało wszystko dobrze ?
Może nie zaktualizowałeś go dla swojej przeglądarki ??
u mnie takie okienko pojawiało się jak nie miałem najnowszego flasha

Tu masz najnowsze
ulubione-programy-favorite-programs-f11/adobe-flash-player-wersje-stabilne-t229-80.html?hilit=adobe%20flash#p169377

aha i podczas aktualizacji wyłącz przeglądarkę.
 

darom

Świeżak
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
A jest jakaś wersja flasha dla przeglądarki firefox 36.04 ? jeśli tak, to bardzo proszę o link.
Chyba, że można mieć firefox 36.04 i najnowszą wersje adobe flash player ?
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37927
Reakcje/Polubienia
33983
darom napisał:
A jest jakaś wersja flasha dla przeglądarki firefox 36.04 ? jeśli tak, to bardzo proszę o link.
Chyba, że można mieć firefox 36.04 i najnowszą wersje adobe flash player ?
Można ustawić wtyczkę zawsze aktywuj a przeglądarkę wskazane byłoby zaktualizować do najnowszej wersji.
:england
 

darom

Świeżak
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Czy może wrócić do wersji flash player 16.0.0.257 dla przeglądarki Firefox w wersji 36.04 ?
Bo jeśli ustawie wtyczkę na "zawsze aktywuj" wtedy filmiki na Onecie będą mi przycinać.
Może mi ktoś pomóc ?
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37927
Reakcje/Polubienia
33983
darom napisał:
Czy może wrócić do wersji flash player 16.0.0.257 dla przeglądarki Firefox w wersji 36.04 ?
Bo jeśli ustawie wtyczkę na "zawsze aktywuj" wtedy filmiki na Onecie będą mi przycinać.
Może mi ktoś pomóc ?
Owszem można używając narzędzia Uninstall Flash Player ale czy to dobre rozwiązanie?
Uninstaler i instrukcja tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

darom

Świeżak
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Lepiej jest wrócić do starej wersji flasha czy lepiej mieć nowego flasha ? ale za to starszą przeglądarke ?
Przedtem miałem flasha w wersji 16.0.0.257 i zacinało mi filmiki na Onecie. Musialem wtedy ustawiac wtyczke na "nigdy nie aktywuj" żeby filmu na Onecie normalnie działały. A jak chciałem ogladac filmy na cda albo za zalukaj to musialem ustawiac wtyczke na "zawsze aktywuj" żeby mi to działało. W końcu zainstalowałem nowa wersje flasha i teraz sam niewiem, Możecie mi pomoc, tak, zebym miał to dobrze zrobione na stale ?
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Flash to zawsze dziurawe oprogramowanie, przez które i można Cię namierzyć i się włamać. Jeśli już, to zawsze najlepiej mieć najnowszego flasha. Ja wyłączyłem flasha w FF, ale już wtedy filmików na PZD sobie nie pooglądam (za każdym razem muszę włączać, albo zapamiętać wybór). FF też powinieneś zaktualizować do najnowsze wersji. A co do serwisów, o których pisałeś, to spróbuj skorzystać z Pale Moona portable - to zmodyfikowany FF w przedostatniej wersji (większe możliwości konfigurowania interfejsu, możliwość zastosowania kompletnych motywów, te same wtyczki, mniejsze zużycie RAM i lepsza szybkość). Ściągnij, spróbuj, niczego nie ryzykujesz:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Poza tym Twoje problemy wcale nie muszą wiązać się z flashem i przeglądarką, a zwyczajnie dotyczyć sprzętu - brak wolnej pamięci, oglądanie w wysokich rozdzileczościach, takich że GPU nie wyrabia i komputer łapie zadyszki....
 

darom

Świeżak
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Oglądam tylko filmy w rozdzielczości 360. Zaaktualizowałem firefox do wersji najnowszej i zaaktualizowałem flash playera do wersji najnowszej. Na VOD jest taki problem, że jak wchodzę na filmik VOD to słychać tylko sam głos, natomiast jeśli chodzi o obraz to jest tylko zdjęcie filmiku. Tak jak przykładowo na poniższym sreenie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jest tylko ten obrazek i nic więcej, słychać tylko sam głos z tego filmu.
Sprawdziłem też inne filmy i póki co inne filmy działają dobrze. Tylko ten VOD nie chce zadziałać.
Może mi ktoś pomóc ??
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Spróbuj Pale Moon portable - przecież go nie będziesz instalować, żadne ryzyko...
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Na kompie możesz mieć więcej niż jedną przeglądarkę , spróbuj Slimjeta (jest po polsku) u mnie wszystkie multimedia chodzą super i problemów nie ma :ok

Link :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

darom

Świeżak
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Ja akurat potrzebuje FireFox i zależy mi na jego prawidłowym działaniu. Może mi ktoś pomóc ?
Na Internet Explorer 11 i na przeglądarce Edge nie mam żadnych problemów i wszystko działa.
Tylko na firefox mam problem. Pomoże mi ktoś ?
Nie chcę innych żadnych przeglądarek instalować. Wystarczą mi te 3 co mam.
Chcę tylko tego firefox naprawić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry