[ZAMIENIĘ] ROCZNY Avast Internet Security

Status
Zamknięty.

Borzuck

Świeżak
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
Witam. Owego AISa wygrałem w konkursie softpedii, nie jest mi potrzebny więc jestem chętny go wymienić bo licka się marnuje. Propozycję proszę słać na PW, rozpatrzę i odpowiem na każdą. Licencja nie była ani razu użyta.
Pozdrawiam
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
EAM6 albo OA Premium, poszło info na PW
 

Borzuck

Świeżak
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
Pakiety zabezpieczające odpadają. Najbardziej interesuje mnie Total Uninstall, Tuneup 2012 oraz inne do optymalizacji prócz Auslogicsa, O&O, RFA.
 
A

Anonymous

Borzuck napisał:
Pakiety zabezpieczające odpadają. Najbardziej interesuje mnie Total Uninstall, Tuneup 2012 oraz inne do optymalizacji prócz Auslogicsa, O&O, RFA.

Miałem gdzieś na dysku instalator Total Uninstall z kluczykiem na rok z GOTD. Jutro poszukam i wyślę jak znajdę na PW.
 

buto

Wygadany
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
62
Reakcje/Polubienia
0
ReviewsAntivirus napisał:
Borzuck napisał:
Pakiety zabezpieczające odpadają. Najbardziej interesuje mnie Total Uninstall, Tuneup 2012 oraz inne do optymalizacji prócz Auslogicsa, O&O, RFA.

Miałem gdzieś na dysku instalator Total Uninstall z kluczykiem na rok z GOTD. Jutro poszukam i wyślę jak znajdę na PW.

A na GOTD nie był przypadkiem YOUR a nie TOTAL?
 
A

Anonymous

buto napisał:
ReviewsAntivirus napisał:
Borzuck napisał:
Pakiety zabezpieczające odpadają. Najbardziej interesuje mnie Total Uninstall, Tuneup 2012 oraz inne do optymalizacji prócz Auslogicsa, O&O, RFA.

Miałem gdzieś na dysku instalator Total Uninstall z kluczykiem na rok z GOTD. Jutro poszukam i wyślę jak znajdę na PW.

A na GOTD nie był przypadkiem YOUR a nie TOTAL?

Your był, ale Total też był.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36135
Reakcje/Polubienia
25256
Miasto
Trololololo
Ja tam nie pamiętam żeby Total Uninstall Był na GOTD, był Full Uninstall, Your Uninstaller i mniej znane.Jeśli chodzi o licencje do Totala to są roczne na aktualizacje a dożywotnie na program.
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
Ja tam nie pamiętam żeby Total Uninstall Był na GOTD, był Full Uninstall, Your Uninstaller i mniej znane.Jeśli chodzi o licencje do Totala to są roczne na aktualizacje a dożywotnie na program.

Pomyliło mi się Full Uninstall z Total Uninstall, sorry.
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
patrząc na godziny postów wychodzi dziwnie, o 23 autor napisał nie aktualne, po północy wysłał mi PW że chce EAM6
:) licke mu wysłałem nie spojrzałem na godziny, w każdym bądź razie czekam na maila z licką avasta
 

Borzuck

Świeżak
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
spokojnie, po prostu znalazłem miejsce gdzie moge eam zainstalowac ;-) wszystko masz na pw, mail poszedł. pisze dopiero teraz bo wcześniej nie było mnie w domu, pozdrawiam
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
wszystko gra, dzięki temat zamykam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry