[ZAMIENIĘ] ROCZNY Avast Internet Security

Status
Zamknięty.

Borzuck

Świeżak
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
Witam. Owego AISa wygrałem w konkursie softpedii, nie jest mi potrzebny więc jestem chętny go wymienić bo licka się marnuje. Propozycję proszę słać na PW, rozpatrzę i odpowiem na każdą. Licencja nie była ani razu użyta.
Pozdrawiam
 
EAM6 albo OA Premium, poszło info na PW
 
Pakiety zabezpieczające odpadają. Najbardziej interesuje mnie Total Uninstall, Tuneup 2012 oraz inne do optymalizacji prócz Auslogicsa, O&O, RFA.
 
Borzuck napisał:
Pakiety zabezpieczające odpadają. Najbardziej interesuje mnie Total Uninstall, Tuneup 2012 oraz inne do optymalizacji prócz Auslogicsa, O&O, RFA.

Miałem gdzieś na dysku instalator Total Uninstall z kluczykiem na rok z GOTD. Jutro poszukam i wyślę jak znajdę na PW.
 
ReviewsAntivirus napisał:
Borzuck napisał:
Pakiety zabezpieczające odpadają. Najbardziej interesuje mnie Total Uninstall, Tuneup 2012 oraz inne do optymalizacji prócz Auslogicsa, O&O, RFA.

Miałem gdzieś na dysku instalator Total Uninstall z kluczykiem na rok z GOTD. Jutro poszukam i wyślę jak znajdę na PW.

A na GOTD nie był przypadkiem YOUR a nie TOTAL?
 
buto napisał:
ReviewsAntivirus napisał:
Borzuck napisał:
Pakiety zabezpieczające odpadają. Najbardziej interesuje mnie Total Uninstall, Tuneup 2012 oraz inne do optymalizacji prócz Auslogicsa, O&O, RFA.

Miałem gdzieś na dysku instalator Total Uninstall z kluczykiem na rok z GOTD. Jutro poszukam i wyślę jak znajdę na PW.

A na GOTD nie był przypadkiem YOUR a nie TOTAL?

Your był, ale Total też był.
 
Ja tam nie pamiętam żeby Total Uninstall Był na GOTD, był Full Uninstall, Your Uninstaller i mniej znane.Jeśli chodzi o licencje do Totala to są roczne na aktualizacje a dożywotnie na program.
 
OXYGEN THIEF napisał:
Ja tam nie pamiętam żeby Total Uninstall Był na GOTD, był Full Uninstall, Your Uninstaller i mniej znane.Jeśli chodzi o licencje do Totala to są roczne na aktualizacje a dożywotnie na program.

Pomyliło mi się Full Uninstall z Total Uninstall, sorry.
 
patrząc na godziny postów wychodzi dziwnie, o 23 autor napisał nie aktualne, po północy wysłał mi PW że chce EAM6
:) licke mu wysłałem nie spojrzałem na godziny, w każdym bądź razie czekam na maila z licką avasta
 
spokojnie, po prostu znalazłem miejsce gdzie moge eam zainstalowac ;-) wszystko masz na pw, mail poszedł. pisze dopiero teraz bo wcześniej nie było mnie w domu, pozdrawiam
 
wszystko gra, dzięki temat zamykam :)
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry