Zbiór chmur wszelakich

A

Anonymous

Re: Zmiany w OneDrive

ktośtam napisał:
Fd5jP2A.png


Microsoft zapowiedział kilka zmian w swojej usłudze OneDrive.
Będą to:

- zwiększenie limitu darmowych kont z 7 do 15 GB
- 1 TB przestrzeni w ramach wszystkich subskrypcji Office 365 :yahoo :yahoo
- obniżka cen przestrzeni na dane o 70%

Zmiany zostaną wdrożone w przyszłym miesiącu.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zgodnie z zapowiedzią, Microsoftu zaczął wdrażać zmiany.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:ok
 

polister1981

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
A

Anonymous

Microsoft dodał w OneDrive wsparcie dla plików do 10 GB - to spora zmiana biorąc pod uwagę, że poprzedni limit wynosił 2 GB :ok
Więcej info i opis pozostałych nowości:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Czy któraś z chmur oferuje funkcjonalność zapisu pliku z sieci. Chodzi mi o wklejenie linku i pobranie bezpośrednie do chmury. Coś jak rapideo z płatnych hostingow. Tyle, że chmura z ogólnie dostępnych serwisów, ogólnie dostępne pliki.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Conti napisał:
Czy któraś z chmur oferuje funkcjonalność zapisu pliku z sieci. Chodzi mi o wklejenie linku i pobranie bezpośrednie do chmury. Coś jak rapideo z płatnych hostingow. Tyle, że chmura z ogólnie dostępnych serwisów, ogólnie dostępne pliki.

Kiedyś taka funkcję oferował Putdrive

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
mogłeś pobierać pliki i zapisywane były na wybranej chmurze (OneDrive, Google Drive, Box albo OziBox), orócz hostigów działało to też z torrentami. Nawet to dobrze funkcjonowało ale później zrezygnowali z darmowych kont. Jak to teraz wygląda to nie mam pojęcia bo skasowałem tam konto.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Nowa darmowa i bez limitów chmura UsersFiles

Link i info :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:klawik.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Hive
- nieograniczona przestrzeń do przechowywania plików
- brak limitu wielkości pliku
- duże prędkości upload/download
- możliwość pobierania plików torrent
- wbudowany odtwarzacz plików audio i video

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
A jak się z Hive wyrejestrowywać? kombinuję i nie mogę znaleźć odnośnika by skasować moją rejestrację. Ktoś próbował?
 

jawy1962

Wygadany
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
74
Reakcje/Polubienia
5
Ciekawa chmura - 20 gb za darmo. Można odtwarzać pliki filmowe i pdf bez pobierania.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Opis ze strony Skytecnology :
WombackDrive to internetowy dysk sieciowy stworzony i rozwijany przez grupę ekspertów z firmy Skytechnology. Nasz produkt to innowacyjna usługa przeznaczona do bezpiecznego przechowywania dużej ilości danych w chmurze. WombackDrive widoczny jest na komputerze jako dysk sieciowy przechowujący aplikacje, filmy, zdjęcia, dokumenty, bazy danych i inne pliki. Nasz produkt jest nieustannie rozwijany i udoskonalany. Zapraszamy do skorzystania z pierwszej wersji WombackDrive.

WombackDrive

To łatwo dostępna i bezpieczna usługa umożliwiająca zarządzanie i przechowywanie danych za pośrednictwem chmury.
Zapewnia możliwość pobierania i zarządzania plikami.
Pozwala oglądać filmy, słuchać muzyki, przeglądać pliki PDF bezpośrednio poprzez przeglądarkę oraz aplikację mobilną.
Szyfruje połączenie oraz dane zwiększając bezpieczeństwo ich przesyłania.
Umożliwia pobieranie plików z każdego miejsca na świecie, w którym jest Internet.
WombackDrive to narzędzie czuwające nad ciągłym dostępem do danych. Sprawia, że zarządzanie i udostępnianie ich jest łatwe i przyjemne.
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
W pierwszym poście ktoś napisał, że w copy rozmiar pliku jest 100 mega - jest to nieprawda. ja załadowałem plik 600 mega.

Już doczytałem na ich stronie , że zniesiono limity i nie ma żadnego limitu wielkości pliku.
 
Do góry