Zbiór chmur wszelakich

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
remool napisał:
Co jednak nie zmienia faktu ze nasze dane wysyłane w świat powinny być zaszyfrowane TC lub DC

Czy da się w ten sposób synchronizować między dwoma komputerami plik szyfrowany TC, w którym na różnych komputerach (w różnym czasie) będą uaktualniane zaszyfrowane dane?

pozdr.,

A.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10002
Reakcje/Polubienia
10636
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Areopagita napisał:
remool napisał:
Co jednak nie zmienia faktu ze nasze dane wysyłane w świat powinny być zaszyfrowane TC lub DC

Czy da się w ten sposób synchronizować między dwoma komputerami plik szyfrowany TC, w którym na różnych komputerach (w różnym czasie) będą uaktualniane zaszyfrowane dane?

pozdr.,

A.

Czy chodzi Ci o to, że na kompie A i B masz ten sam zaszyfrowany dokument i powiedzmy na A go edytujesz i chcesz żeby na B pojawił się dokument zaszyfrowany po edycji?
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
al_arsen napisał:
Areopagita napisał:
remool napisał:
Co jednak nie zmienia faktu ze nasze dane wysyłane w świat powinny być zaszyfrowane TC lub DC

Czy da się w ten sposób synchronizować między dwoma komputerami plik szyfrowany TC, w którym na różnych komputerach (w różnym czasie) będą uaktualniane zaszyfrowane dane?

pozdr.,

A.

Czy chodzi Ci o to, że na kompie A i B masz ten sam zaszyfrowany dokument i powiedzmy na A go edytujesz i chcesz żeby na B pojawił się dokument zaszyfrowany po edycji?

Chodzi mi o to czy np Onedrive albo inna chmura pozwoli na synchronizacje kontainera modyfikowanego na jednym komputerze, tak by nowsza wersja zastąpiła starszą na drugim.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35939
Reakcje/Polubienia
25032
Miasto
Trololololo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18409
Reakcje/Polubienia
39077
Miasto
Gdzieś w Polsce
Pogoplug Cloud 30GB w chmurze za darmo

Pogoplug Cloud 30GB w chmurze


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Na stronie z promo zarejestruj się.
Po wprowadzeniu danych wybierz opcję "No thanks, continue with 30GB free".
 

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
Storino to polska chmura, ale strasznie droga. W planie 64 GB to aż 500 zł. Poj...ało ich.
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Witam
Czy jest taka możliwość by Mega na win7x64 ustawić tak by za każdym razem załączała się automatycznie bez potrzeby klikania na wyskakujące okienko na ekranie. Zaznaczam, że mam zaznaczone w ustawieniach uruchamianie ze startem systemu.
Pozdrawiam


Poradziłem sobie sam, przepraszam za kłopot. Temat zamknięty.
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
yzrej napisał:
Witam
Czy jest taka możliwość by Mega na win7x64 ustawić tak by za każdym razem załączała się automatycznie bez potrzeby klikania na wyskakujące okienko na ekranie. Zaznaczam, że mam zaznaczone w ustawieniach uruchamianie ze startem systemu.
Pozdrawiam


Poradziłem sobie sam, przepraszam za kłopot. Temat zamknięty.

Możesz zdradzić tajemnicę jak to zrobiłeś ? Mam podobny kłopot.
 
A

Anonymous

Google podobnie jak w zeszłym roku rozdaje po 2 GB dodatkowego miejsca z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.
Wszystko co trzeba zrobić, to wejść pod poniższy adres i prześledzić/dopasować ustawienia zabezpieczeń swojego konta.
Warto też dodać, że uzyskany w ten sposób dodatkowy transfer nigdy nie wygasa.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
l9h72Av.png
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Widzę że sporo darmowego miejsca oferuje hubiC
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Używacie ? polecacie czy może odradzacie ? proszę o opinie.
Głównie chodzi mi o bezpieczne przechowanie kilkunastu giga zdjęć.
 
Do góry