Zemana AntiMalware Free/Premium - wersje stabilne

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12824
Reakcje/Polubienia
43169

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12824
Reakcje/Polubienia
43169

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Skorzystałam kiedyś z legalnej promocji, powiązanej z newsletterem i w ten sposób zdobyłam dożywotnią licencję ZemanyAntiMalware. Wpierw testowałam jej wersję beta, czasem pisałam do ich supportu, głównie zgłaszając wykryte FP, aż napisali w mailu, że mogę zainstalować jej wersję stabilną- tak więc uczyniłam. ZemanaAntiMalware dobrze działa, używam w niej ochrony rezydentnej, z aktywną piaskownicą Pandorą, czasem skanuję nią kompa i w zasadzie nic mi nie wykrywa. Ona wykryła mi z 300 FP... Wiem, że to dużo... Jednak sądzę, że na czystym systemie ów program nie wykryłby aż 300 zagrożeń...
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Nie używałam nigdy USBFix, krótko miałam kiedyś w systemie antywirusa Pandę i ona obciążyła mi zanadto system, więc raczej nie przetestowałam jej skuteczności. Nie znam Panda Dome, ani antywirusa Comodo Cloud... Znam je tylko ze słyszenia... Naprawdę pomału kończy mi się lista programów do ochrony, które kiedyś testowałam...
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie używałam nigdy USBFix, krótko miałam kiedyś w systemie antywirusa Pandę i ona obciążyła mi zanadto system, więc raczej nie przetestowałam jej skuteczności. Nie znam Panda Dome, ani antywirusa Comodo Cloud... Znam je tylko ze słyszenia... Naprawdę pomału kończy mi się lista programów do ochrony, które kiedyś testowałam...
Panda Dome to jest to samo co zwykła panda. Ten "Dome" to taki marketingowy bełkot żeby wyglądało na coś nowego co trzeba mieć. Coś jak zmiana nazwy proszku z Vizir na Vizir extra biel + nowe opakowanie a skład ten sam.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Skorzystałam kiedyś z legalnej promocji, powiązanej z newsletterem i w ten sposób zdobyłam dożywotnią licencję ZemanyAntiMalware. Wpierw testowałam jej wersję beta, czasem pisałam do ich supportu, głównie zgłaszając wykryte FP, aż napisali w mailu, że mogę zainstalować jej wersję stabilną- tak więc uczyniłam. ZemanaAntiMalware dobrze działa, używam w niej ochrony rezydentnej, z aktywną piaskownicą Pandorą, czasem skanuję nią kompa i w zasadzie nic mi nie wykrywa. Ona wykryła mi z 300 FP... Wiem, że to dużo... Jednak sądzę, że na czystym systemie ów program nie wykryłby aż 300 zagrożeń...
Zemana lubi strzelać fałszywymi alarmami, szczególnie jeśli chodzi o jakieś nowe programy.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Czyli dobrze, że doszłam do wniosku, że Zemanka wykryła mi raczej same FP... Od lat na moim kompie mam Malwarebytes Premium, oraz Emsisoft AntiMalware i gdyby Zemana wykryła rzeczywiste zagrożenia, to one by je też wykryły...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Czyli dobrze, że doszłam do wniosku, że Zemanka wykryła mi raczej same FP... Od lat na moim kompie mam Malwarebytes Premium, oraz Emsisoft AntiMalware i gdyby Zemana wykryła rzeczywiste zagrożenia, to one by je też wykryły...
Ta zemana to służy tylko jako skaner czy ma włączoną opcję skanowania w czasie rzeczywistym :??
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Ta Zemana AntiMalware ma włączoną ochronę w czasie rzeczywistym... Jak instaluję coś nowego, to wyłączam w niej piaskownicę. Ona nie lubi jak instaluję lub uruchamiam po raz pierwszy gry wyprodukowane przez MyPlayCity. W ogóle jak instaluję programy z GOTD oraz GGOTD, to wyłączam tymczasowo programy do ochrony, bo zablokowałyby ich specjalne instalki.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Chodzi mi o specjalne instalki pobrane z Giveaway Of The Day (GOTD):

Unzip the package you`ve downloaded to a separate folder and run Setup.exe which is included in the package, to install
and activate the game.

!!! .GCD file included is necessary for correct installation and activation. Please make sure to extract all enclosed
files to the same folder. After successful activation and installation you may safely delete GOTD installation files
from your PC (including .GCD)!!!


You have to install it before the Giveaway offer for the software is over.

Zwłaszcza istotne jest ich ostrzeżenie:

IMPORTANT: please note that due to the Themida wrapper usage your installation might be blocked by your antivirus (AVG, Avast or Kaspersky)!

This will result in no program installed on your PC even if your antivirus reports no files are blocked.
In order to install the program, you'll have to temporally disable your antivirus.

If you have Kaspersky antivirus, disable it and restart the computer.
Please make sure it won't start automatically with the computer.
Now please download the program archive once again and try to install it.

Sorry for the inconvenience!
 
Do góry