KonkursPZD Zgarnij licencje do Revo Uninstaller Pro 4

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595

Dzięki uprzejmości Pana Tihomira z firmy Revo Group Ltd - specjalnie dla użytkowników PZD - do wygrania 9 rocznych licencji na świetny program Revo Uninstaller Pro 4!



Odnośnik do oficjalnej strony Revo Uninstaller:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
1.jpg


4.jpg

screeny pochodzą z oficjalnej strony Revo


Zasady konkursu :
1. Aby wziąć udział w konkursie, napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać, możesz również opisać swoje doświadczenia z tym programem.
2. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 6 sierpnia 2021.

3. Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random.org
4. Klucze z tego konkursu mogą być aktywowane do 31 sierpnia 2021.




 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Witam
Ciężko mi sobie przypomnieć od kiedy używam Revo Uninstallera, ale już pewnie kilkanaście lat. Na początku była "2" free. Później w konkursie na PZD wygrałem "trójkę", którą mam do dziś. Program jest wg mnie, nie do zastąpienia. Chętnie spróbowałbym "czwórki" choćby tylko przez rok. Dzięki dla
ORGANIZAT0R za super konkurs
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
od dosc dawna uzywam tego programu do odinstalowywania program.
program jest bardzo dobry wtym co robi i jest bardzo znany na rynku.
obecnie uzywam do tego celu programu Hibit Uninstaller .
z powodu braku licencji na Revo ale bardzo chetnie wrócil bym do tego softu .
dzieki za konkurs i mozliwosc wygrania go.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Często porównywany z Total Uninstall, mi osobiście Revo bardziej przypadł do gustu. Obecnie używam wersji 3 z jakiejś starej promocji.
Może Revo Uninstaller niema tak przejrzyście zobrazowanych zmian wprowadzonych przez instalowany program jak TU, ale przynajmniej nigdy nie miałem żadnych problemów po deinstalacji jakiegokolwiek programu. Trzeba pamiętać że żaden program nie czyści 100% zainstalowanych śmieci. Chętnie wezmę udział w konkursie.
 

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Witam

Na wstępie dziekuję za konkurs.Używam wersji Revo 3 i bardzo jestem z niego zadowolony ,jeden z nielcznych prograow który naprawde czyści pozostałości po odinstalowanych programach. Dlatego chciał bym wygrać Revo 4 .
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1048
Reakcje/Polubienia
1430
Teraz (już chyba 4 lata ) stosuję Smart uninstaller bo Revo 3 wydaje mi się zbyt czasochłonne i może wersja 4 mi się spodoba...
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Używam wersji darmowej tego programu i moim zdaniem świetnie się sprawuje w tej roli, więc chętnie bym skorzystał z większego wachlarza opcji jakie oferuje wersja PRO więc zgłaszam swój udział w konkursie. Ten program jest moim zdaniem w ścisłej czołówce jeśli chodzi o usuwanie pozostałości. A używałem różnych deinstalatorów.
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Chętnie zgłaszam się do konkursu, bo to świetny program w kategorii "usuwaczy pozostałości". Kiedyś analizowałem różne programy tego typu i według mnie żaden nie dościgał tego w funkcjonalności i prostocie używania. Wersja Pro ma szerszy zakres funkcji niż wersja darmowa. Najważniejsze, że ten program po swoim działaniu nie sprawia problemów a wręcz odwrotnie pozwala pozbyć się śladów po niechcianym innym oprogramowaniu. Bardzo polecam.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Program z czołówki-czy Revo czy TU (?) to rzecz bardziej gustu :) bo możliwości obu są porównywalne, no może oprócz ceny i tutaj plusuje dla Revo ! Program usuwa pozostałości przy deinstalacjach bardzo solidnie a przy opcji monitorowania instalacji odbywa się to często wręcz idealnie. Ideałów nie ma ale, Revo jest najbliżej doskonałego uninstalera. Program nie sprawia problemów a przy wyborze opcji "bezpiecznego usuwania" jest pewny dla mniej "technicznych" i nie skosi czegoś "przy okazji" fajny soft i warto o licencję powalczyć.
 

Mohammad.Poorya

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
3197
Reakcje/Polubienia
12939
Miasto
On a Bike!
I have been using Revo Uninstaller Pro for some years and it's the best uninstaller made.This is why I really need a reliable program to remove left over files once uninstallation of the software no longer is needed.

Thanks to the Revo team for sponsoring this giveaway and thanks @ORGANIZAT0R
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
379
Reakcje/Polubienia
411
I like this program very much. I have version 3 from the promotion.
The program worked for me.
I am curious about the newer version of the program.
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
170
Reakcje/Polubienia
73
Obecnie od dłuższego czasu używam Revo Uninstaller wersji 3.2.1. Jest świetnym programem do usuwania "resztek" i bardzo dokładnie to robi. Wydaje się że wersja 4. będzie jeszcze lepsza. Chętnie będę ją testował. Dziękuję za konkurs.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks a lot for the giveaway @ORGANIZAT0R
Revo Uninstaller Pro is definitely one of the best uninstallers on the market being reliable in removing all the software remnants and also cleaning the residual files after uninstall process. It is light and good for any PC, a must have utility for any user.

Best of luck at all the participants!
 

rushdie

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Grudnia 2020
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Revo Uninstaller does many things for me, from removing the nasty leftovers of uninstalled programs to traced program installation as well as removing stubborn programs, Windows Apps and browser extensions. There are many other features of the program that are quite handy too.

Thanks to @ORGANIZAT0R for this nice giveaway.
 
Ostatnia edycja:

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1071
Reakcje/Polubienia
40
Bardzo dobry program z kategorii "odinstalowywaczy". Używam obecnie wersję free i z radością biorę udział w konkursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry