Zmiany, zmiany, zmiany....

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2184
Reakcje/Polubienia
2556
Miasto
Kraków

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35958
Reakcje/Polubienia
25061
Miasto
Trololololo
Znalazłem wtyczkę która pozwala na podgląd skasowanych postów
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pamiętam że kilku userów chciało aby powróciło kasowanie postów przez usera który napisał post i taka wtyczka była by dobrym rozwiązaniem, userzy kasowali by swoje posty a my byśmy wiedzieli co zostało skasowane.

Obadać wtyczkę :??
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10645
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Teraz też mamy możliwość podglądu skasowanych postów. Jedno co jest ważne to żeby był też wgląd w IP z którego post był napisany.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18419
Reakcje/Polubienia
39116
Miasto
Gdzieś w Polsce
Znalazłem wtyczkę która pozwala na podgląd skasowanych postów
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pamiętam że kilku userów chciało aby powróciło kasowanie postów przez usera który napisał post i taka wtyczka była by dobrym rozwiązaniem, userzy kasowali by swoje posty a my byśmy wiedzieli co zostało skasowane.

Obadać wtyczkę :??

Przyda się.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35958
Reakcje/Polubienia
25061
Miasto
Trololololo
Teraz też mamy możliwość podglądu skasowanych postów. Jedno co jest ważne to żeby był też wgląd w IP z którego post był napisany.
a gdzie to jest :??
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10645
Miasto
Somewhere over the rainbow.

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2184
Reakcje/Polubienia
2556
Miasto
Kraków
Pamiętam że kilku userów chciało aby powróciło kasowanie postów przez usera który napisał post i taka wtyczka była by dobrym rozwiązaniem, userzy kasowali by swoje posty a my byśmy wiedzieli co zostało skasowane.
To jest to kasowanie własnego postu czy nie ? bo tak zerkam i nic nie widzę :scratch
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10645
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To jest to kasowanie własnego postu czy nie ? bo tak zerkam i nic nie widzę :scratch
Nie jest to aktualnie włączone. Jeśli by było to i tak admin widzi co było skasowane.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35958
Reakcje/Polubienia
25061
Miasto
Trololololo
Nie, jeszcze nie, wtyczkę znalazłem ale podobno są jakieś błędy w jej działaniu.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Przycisk kasowania ostatniego posta może się przydać.
Fajnie, że udało się podłączyć linki do fejsa i twittera. Czat też wygląda lepiej z miniaturami avatarów. Z ciekawości - czy to jakaś wtyczka o nazwie Ajax?
Zdaje się po ostatnich aktualizacjach szukajka zanotowała znaczną poprawę. Działa prawidłowo w przeszukiwaniu konwersacji i pojawiło się przeszukiwanie pojedynczego tematu. Pozostał drobiazg, trzeba poprawić nazwy w polskich wersjach językowych.
QuYgNx1.png
w9sRsRv.png

Poza tym we wszystkich stylach (oprócz XenForo 2.0) jest nadal ten sam błąd:
SlBCPqZ.png

Fajnie jakby się dało zrobić tak:
Wjn5r5k.png

Ale jakby się nie dało, to bawiąc się borderami udało mi się uzyskać taki efekt:
lSfJmPv.png

Z kolei skoro w Xenforo 2.0 nie ma takiego sortowania tematów, to trzeba włączyć przycisk "Filters"
OwaXuBW.png

No i w tym stylu też jest coś takiego:
E0HdYjH.png
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10645
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Miniaturki w czacie to nie Ajax ani nie Pronto.

Przetłumaczyłem brakujące frazy w wiadomościach, szukajce, szybkiej nawigacji i w paru innych miejscach na które trafiłem przypadkiem.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Panowie, ale jak to jest, że wszystkie linki umieszczone przed 26 lutego br., które były wcześniej kodowane, teraz są widoczne dla wszystkich - niezależnie, czy ktoś jest zalogowany, czy nie? :scratch
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35958
Reakcje/Polubienia
25061
Miasto
Trololololo
Panowie, ale jak to jest, że wszystkie linki umieszczone przed 26 lutego br., które były wcześniej kodowane, teraz są widoczne dla wszystkich - niezależnie, czy ktoś jest zalogowany, czy nie? :scratch
Tak, wiem o tym, w sumie tagu code są stare linki więc mała to strata że są widoczne.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Poza tym to kodowanie dla chcącego i tak było widoczne bez logowania. Teraz kodowania nie ma więc automatycznie stały sie widoczne, bo to tylko zwykły tekst.
Kodowanie miało jedynie sens ze względu na linki, tzn pozycjonowanie.
 
Do góry