Zmiany, zmiany, zmiany....

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Po zalogowaniu przenosi mnie na sam dół tam gdzie jest czat, da się to zmienić żeby nie trzeba było za każdym razem przewijać do góry?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9992
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Po zalogowaniu przenosi mnie na sam dół tam gdzie jest czat, da się to zmienić żeby nie trzeba było za każdym razem przewijać do góry?

Usuń cały wpis PZD ze Sticky Password i dodaj go raz jeszcze.
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
@al zrobiłem tak ale nie pomogło dalej chwilę po zalogowaniu zjeżdża na sam dół. Ale to fakt wina sticky password bo ręczne wpisanie loginu i hasła nie powoduje tego. Co więcej przy włączonym sticky password nawet kliknięcie logo strony na górze powoduje przewinięcie na dół.
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9992
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
@al zrobiłem tak ale nie pomogło dalej chwilę po zalogowaniu zjeżdża na sam dół. Ale to fakt wina sticky password bo ręczne wpisanie loginu i hasła nie powoduje tego. Co więcej przy włączonym sticky password nawet kliknięcie logo strony na górze powoduje przewinięcie na dół.
A jaki dokładnie adres masz wpisany w sticky?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25018
Miasto
Trololololo
Ostatnia edycja:

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Dalej to samo ale można z tym żyć dodam tylko że kiedyś przed zmianami na forum było OK

 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25018
Miasto
Trololololo
Dalej to samo ale można z tym żyć dodam tylko że kiedyś przed zmianami na forum było OK


Może spróbuj tak:
1.Wywal dane od PZD ze Sticky Password
2.Usuń ciasteczka z przeglądarki

Spróbuj raz jeszcze, a ja w tym czasie zainstaluje tego Sticky Password i kuknę czy u mnie też będzie ten problem.
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Skoro taki wątek się pojawił to i ja zapytam. Co zrobić aby było tak jak ma @maxel? U mnie ciągle otwiera się na górze strony i ciągle muszę przewijać w dół, do czatu. Sticky Password może pomóc? Śledzę wątek z napięciem.A z nowego forum jestem super zadowolony. :brawo:piwek
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25018
Miasto
Trololololo
Skoro taki wątek się pojawił to i ja zapytam. Co zrobić aby było tak jak ma @maxel? U mnie ciągle otwiera się na górze strony i ciągle muszę przewijać w dół, do czatu. Sticky Password może pomóc? Śledzę wątek z napięciem.A z nowego forum jestem super zadowolony. :brawo:piwek
Czyli u Ciebie działa prawidłowo ze Sticky Password :??

aby było jak u @maxel wystarczy że on poda Tobie wszystkie informacje logowania do PZD ze Sticky Password (oczywiście oprócz loginu i hasła) a Ty podasz swoje dane dla niego i @maxel będzie miał już poprawnie.
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Chyba nie używałem jeszcze S.P. Jutro spróbuję,,,dobrej nocy życzę.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25018
Miasto
Trololololo
To znaczy co podać?
@OXYGEN THIEF sprawdzałeś może u siebie?
nic, myślałem że @hocik używa Sticky Password, ja zainstalowałem Sticky Password bo chciałem sprawdzić ale niestety nie sprawdziłem bo podczas tworzenia konta ID czy coś takiego Sticky Password uparcie twierdził że nie mam połączenia z internetem :smutek
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25018
Miasto
Trololololo
Zaktualizowałem do najnowszej wersji s9e Media Pack
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13024
Reakcje/Polubienia
43966
Ja sprawdziłem u siebie i również schodzi na sam dół ,ale to chyba nie jest taki problem ;)
jak kolega maxel napisał można z tym żyć :)
 
Do góry