Zmiany, zmiany, zmiany....

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
trzeba jakieś nazwy do tego wymyślić
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9958
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9958
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
ładne ale trzeba więcej :)

W bazarku - Whithey Houston - "I have nothing"
Konkursy - Apartment 26 - "Give me more"
Śmieszne filmy i zdjęcia - Monty Python - "Always look on the bright side of life"
Ochrona Pc - Kenny Loggins - "Danger zone"
Cycaty temat - Kult - "Gdy nie ma dzieci...."
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9958
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
523
Reakcje/Polubienia
401
Chodzi o to
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:??
Można to dodać, tylko musiałbym wiedzieć jakie są potrzebne te prefixy
To chyba to samo o ile da się nadać rózne w róznych tematach i da się sortować tym tematy po kliknięciu w prefix.Tak jak wyżej Kamelka napisała bazarek szukam, oddam, zamienię.Konkursy np .PZD,inne,zakończony.W programach z promocji można by dodać np takie ogólne np.grafika,AV,wideo,narzędzia itp.Hot Deals czyli zniżki na gry tutaj gry ,programy .Nazwy raczej do ustalenia.Na warezach to stosują np na naszym pebie i całkiem fajnie się tym sortuje tematy ,pod kątem tego co nas interesuje.
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9958
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To chyba to samo o ile da się nadać rózne w róznych tematach i da się sortować tym tematy po kliknięciu w prefix.Tak jak wyżej Kamelka napisała bazarek szukam, oddam, zamienię.Konkursy np .PZD,inne,zakończony.W programach z promocji można by dodać np takie ogólne np.grafika,AV,wideo,narzędzia itp.Hot Deals czyli zniżki na gry tutaj gry ,programy .Nazwy raczej do ustalenia.Na warezach to stosują np na naszym pebie i całkiem fajnie się tym sortuje tematy ,pod kątem tego co nas interesuje.
Wszystko się da zrobić. Konkretne prefiksy można przypisać do różnych tematów. Można zdecydować kto ma możliwość ich dodawania. Sortowanie też jest możliwe i z tego co zdążyłem sprawdzić działa dobrze.
 
  • Lubię to
Reactions: yyy

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
523
Reakcje/Polubienia
401
Wszystko się da zrobić. Konkretne prefiksy można przypisać do różnych tematów. Można zdecydować kto ma możliwość ich dodawania. Sortowanie też jest możliwe i z tego co zdążyłem sprawdzić działa dobrze.
To fajnie .Widziałem to na kilku forach na Xenforo i całkiem sprawnie ułatwia to sortowanie tematów, tylko nie byłem pewny czy to jest wbudowane ,czy trzeba ładować do tego jakieś dodatki.Teraz nic tylko wdrażać "dobrą zmiane" jak jest zgoda prezesa :sarkazm :ok
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Prefixy musiałyby być krótsze. Z ikonkami wyglądają lepiej.
U6WabHG.png
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9958
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To fajnie .Widziałem to na kilku forach na Xenforo i całkiem sprawnie ułatwia to sortowanie tematów, tylko nie byłem pewny czy to jest wbudowane ,czy trzeba ładować do tego jakieś dodatki.Teraz nic tylko wdrażać "dobrą zmiane" jak jest zgoda prezesa :sarkazm :ok

To musisz czekać na decyzję prezesa. Ja tu tylko sprzątam :gosć
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
523
Reakcje/Polubienia
401
To musisz czekać na decyzję prezesa. Ja tu tylko sprzątam :gosć
M.O.P MANAGER ma często magiczne moce niczym pani z sekretariatu na studiach nigdy nic nie wiadomo:piwko.Ludzie w hełmach to ludzi w hełmach[avatar] zawsze mają władze czy to z garnka czy prawdziwy ,ale władza jest :yes master
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
Ok, to propozycje nazw, propozycje i będziemy działać :)
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Jakieś krótkie żeby były typu: Zniżka, Promo, Konkurs, Gra i jak się da to można dać inną czcionkę albo pogrubioną.
 
Do góry