ZoneAlarm Antivirus + Firewal - Wasze opinie

A

Anonymous

Hornet - i tu sie z Toba nie zgodzę ZoneAlarm Antivirus + Firewall jest "ramo żerny" natomiast nie koniecznie idzie to w parze z muleniem kompa bo tak w tym przypadku nie jest pakiet JAK NAJBARDZIEJ można polecić jeśli ktoś ma dość "współczesny " komp i w zasadzie mimo tego ze darmowy elegancko będzie się spisywał bo jest bardzo szczelny sam zainstalowałem Kumplowi jakiś czas temu i nie ma najmniejszych problemów z czymkolwiek .... natomiast aby nie było za słodko ma jeden minus a w zasadzie dwa... bardzo długi skan i jedna dziennie automatyczna aktualizacje...

pavlovsky-z mojej strony jak najbardziej polecam jeśli masz ze 3 giga ramu to się nawet nie baw w "Avasty" i inne "avastopodobne" atrapy :piwko
edit: i jeszcze raz Ci podpadnę :D
mam to szczęście posiadania Visty businnes i 7 home premium (oryginał)....po dłuższym używaniu powróciłem do Visty bo po wyłączeniu zbędnych kwestii mi przynajmniej chodzi lepiej od 7 demki która mimo obiegowej opinii jest w moim odczuciu bardziej "delikatna" do tego trzeba pamiętać ze gdy okazała się Vista to standardem bylo 512 mega ramu i to dodatkowo podkopało jej opinie ... a wymagania te systemy maja praktycznie takie same
wiec nie ma co demonizować
 

pavlovsky

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Listopad 2010
Posty
119
Reakcje/Polubienia
0
Czy ten skan jest aż tak długi? Rzecz względna :) A aktualizować program można nawet co chwile ręcznie, więc moim zdaniem to też nie wada :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36112
Reakcje/Polubienia
25236
Miasto
Trololololo
a czasem w tym pakiecie nie można sobie ustawić harmonogramu dla aktualizacji, domyślnie producent dał 1 updejt na 24h ale pewnie można sobie dodać kolejne.
 
A

Anonymous

jorn11 napisał:
Hornet - i tu sie z Toba nie zgodzę ZoneAlarm Antivirus + Firewall jest "ramo żerny" natomiast nie koniecznie idzie to w parze z muleniem kompa bo tak w tym przypadku nie jest pakiet JAK NAJBARDZIEJ można polecić jeśli ktoś ma dość "współczesny " komp i w zasadzie mimo tego ze darmowy elegancko będzie się spisywał bo jest bardzo szczelny sam zainstalowałem Kumplowi jakiś czas temu i nie ma najmniejszych problemów z czymkolwiek .... natomiast aby nie było za słodko ma jeden minus a w zasadzie dwa... bardzo długi skan i jedna dziennie automatyczna aktualizacje...

pavlovsky-z mojej strony jak najbardziej polecam jeśli masz ze 3 giga ramu to się nawet nie baw w "Avasty" i inne "avastopodobne" atrapy :piwko
edit: i jeszcze raz Ci podpadnę :D
mam to szczęście posiadania Visty businnes i 7 home premium (oryginał)....po dłuższym używaniu powróciłem do Visty bo po wyłączeniu zbędnych kwestii mi przynajmniej chodzi lepiej od 7 demki która mimo obiegowej opinii jest w moim odczuciu bardziej "delikatna" do tego trzeba pamiętać ze gdy okazała się Vista to standardem bylo 512 mega ramu i to dodatkowo podkopało jej opinie ... a wymagania te systemy maja praktycznie takie same
wiec nie ma co demonizować
Ludzie...czytajta ze zrozumieniem :dziwak chodzi mi o ogólne odczucia a nie subiektywne...jak ktoś ma "współczesnego" kompa na 6 rdzeniach + 8 GB pamięci to taki AG będzie mniej ssał od jakiegokolwiek pakieciku,tak samo z systemami,cieszę się Jorn11,że Vista Ci podpasowała :ok ale ja piszę o suchych faktach...to tak samo jak ktoś kupuje furkę z 5 litrowym silnikiem w benzynie bo ma full kaski i radzi : kupujcie to samo : 21 litrów w mieście to nie tak dużo :szydera ale taka Toyota Yaris z podstawowym silnikiem spali trochę mniej-prawda ? I o to mi chodzi :)
 
A

Anonymous

Ludzie...czytajta ze zrozumieniem :dziwak

edukacja i później praca zmusiła mnie do tego aby czytać ze zrozumieniem a pisząc o wymaganiach takich samych jak 7 demka nie mam na myśli 8 giga ramu i 6-ciu rdzeni :) mniejsza o większość grunt aby użytkownik był zadowolony :piwko
 
A

Anonymous

W sumie to mogła by Cię jeszcze zmusić do używania znaków interpunkcyjnych, bo ciężko się czyta to co piszesz :)
 

guma77

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
169
Reakcje/Polubienia
81
koledzy to jak z tym pakietem ?
jest dobry i lekki :)
 
Do góry