Zoner Photo Studio 14 HOME Edition za darmo !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36326
Reakcje/Polubienia
25432
Miasto
Trololololo
Zoner Photo Studio 14 HOME Edition - to rozbudowana aplikacja służąca do zarządzania oraz edycji cyfrowych zdjęć.

Zoner Photo Studio 14 HOME Edition został wyposażony pokaźną ilość narzędzi służących do katalogowania, archiwizowania i umieszczania zdjęć w sieci. Program pozwala skopiować zdjęcia z urządzeń takich jak aparaty cyfrowe czy skanery i dokonać ich szybkiej korekty/edycji. Zoner Photo Studio 14 HOME Edition umożliwia także bardziej zaawansowaną edycję zdjęć, tworzenie panoram, fotografii 3D, kalendarzy, kartek pocztowych i wiele więcej.http://programyzadarmo.net.pl/2012/07/2 ... a-darmo-2/
 

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Note that 3 best improvement ideas will be rewarded with a license for Zoner Photo Studio 14 PRO. Use Idea Informer widget to submit your feedback and do not forget to fill in your name and e-mail – otherwise the Developer will not be able to contact you in case you are the one to win!
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Instalator do wykorzystania: wersja HOME. Instalator komunikuje się w naszym ojczystym języku, program jest w wersji angielskiej

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

fs14_1.jpg


fs14_2.jpg
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

Już niedługo ten program Na Bits Du Jour za darmo :)

Link :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Mam pytanie do osób używających tego programu. Czy zaraz po uruchomieniu też wam używam prawie 40% procka? A potem spada na 0%?
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Zainstalowałem specjalnie, bo na co dzień nie używam tego programu. Na dzień dobry jest to 9 procent użycia procesora i u mnie utrzymuje się na 2- do 4 w trakcie pracy. Podejrzewam, że to nie sam program a antywirus lub jakiś inny z osłonowych skanuje ci włączony soft i zżera zasoby.Może dlatego że ów soft złożony jest z kilkunastu aplikacji. Nie wiem też jak się zachowują systemy 64 bitowe bo sam korzystam z XP Pro a Zoner Photo Studio instaluje się w dwóch różnych wersjach zależnie od systemu.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Dzięki Emmers za odpowiedź :)
Wydaje mi się że jednak to nie AV zużywa tyle procka bo używam jedynie AppGuarda i FW a podczas pracy faktycznie program u mnie zużywa raptem 2% zasobów.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Tak się składa,że mam tę Polsko-czeską dwujęzyczną wersję programu w edycji professional, musiałbym poszukać. Nie używałem ze względu na to, że jestem przyzwyczajony do Photoshopa CS2. Mam również podręcznik po polsku. Myślę,że poza kilkoma niewielkimi różnicami może również posłużyć do tej wersji.
Namiary na polski podręcznik:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Jak ktoś woli czeski mam również czeski...
Pozdrawiam
 
Do góry