F-Secure Freedome VPN dla Windows za darmo

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
senior38 napisał:
Mam zainstalowanego samego AppGuarda,czy warto dołożyć jeszcze ten program?

Myślę że warto sam program jak na program anonimizujący jest naprawdę dobry a na pewno zdarzy się tobie brać udział w jakimiś zagranicznym promo gdzie trzeba będzie zmienić swoje IP na USA albo Niemcy.I jeszcze jedno nie polecam mieć na pokładzie dwóch programów VPN często dochodzi do konfliktów.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
To ja zadam podobne pytanie dla osób które testowały ten program.
Jak VPN od F-Secure ma się do np.: CyberGhost albo SecurityKISS? Lepszy, gorszy czy porównywalny?
Jak z dostępnością serwerów, ich szybkością i stabilnością?
Nie pamiętam, czy to w tym programie dawno temu jak testowałem czy w innym zdarzyło mi się że wybrałem serwer z innego kraju, a gdy sprawdzałem IP, miałem wynik że łączę się z Polski.
 

pawel330k

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
29
Reakcje/Polubienia
6
Andy napisał:
To ja zadam podobne pytanie dla osób które testowały ten program.
Jak VPN od F-Secure ma się do np.: CyberGhost albo SecurityKISS? Lepszy, gorszy czy porównywalny?
Jak z dostępnością serwerów, ich szybkością i stabilnością?
Nie pamiętam, czy to w tym programie dawno temu jak testowałem czy w innym zdarzyło mi się że wybrałem serwer z innego kraju, a gdy sprawdzałem IP, miałem wynik że łączę się z Polski.

Bardzo dobrze. Serwery są naprawdę szybkie, nie czuje się, że program działa.
 
A

Anonymous

F-Secure Freedome VPN
na 6 miesięcy

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
kod

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Enter your email address in the next box (must be a valid email address)
Don't tick the tick box unless you want to be added to their mailing list.
Press the purple box to submit
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
F-Secure Freedome VPN na 1 rok

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Install freedome vpn on three of your devices (anything goes: mac, windows, ios, android). No need to set up an account. Click subscription -> I have a code -> paste the code that you generated earlier -> done.

One code is good for for three devices.
 

programexe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
776
Reakcje/Polubienia
0
O co tu &%%^ chodzi:
WITAMY W ROZWIĄZANIU F-SECURE SAFE
Poniżej znajdziesz liczbę urządzeń, które możesz chronić za pomocą swojej subskrypcji.
Zacznij chronić wszystkie swoje urządzenia już teraz.

Twój produkt F-Secure SAFE wygasa dnia 24.10.2015.

Miało być na rok a jest jakiś gniot, co to ma być?, czy to dlatego, że mam wcześniejszą na 3 m-ce i teraz chciałem przedłużyć na rok z tej ostatniej promocji?
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2341
Reakcje/Polubienia
369
Miasto
okolice internetu
Miało być na rok a jest jakiś gniot, co to ma być?, czy to dlatego, że mam wcześniejszą na 3 m-ce i teraz chciałem przedłużyć na rok z tej ostatniej promocji?

Nie gniot, nie gniot, sam przed chwilą przedłużyłem licencję o rok. Niczym się nie sugeruj, wchodż pod ten adres, wypełniaj formularz, pobieraj f-secure, generuj kupon i gra muzyka
 

programexe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
776
Reakcje/Polubienia
0
wchodż pod ten adres, wypełniaj formularz, pobieraj f-secure

sciagnalem ten program F-Secure-Safe-Network-Installer_ale generowania klucza tam nie widzialem, w nazwie pobranego pliku jest jakis klucz, ale nie pasuje do F-SF, ktory mam juz zainstalowany, wiec nie wiem jak to ruszyc. Nie chce odinstalowywac obecnego bo mam jeszcze 74 dni licencji, wiec nie chcialbym tego tracic, a jak przedluzyc teraz na rok?
 

kolo53

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Faktycznie działa!!! Licencję miałem jeszcze na 140 dni a teraz mam na 505 dni. Wielkie dzięki :suuper
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2341
Reakcje/Polubienia
369
Miasto
okolice internetu
jak to zrobić aby miec tak uzytkownik wyzej ?. Jak przedluzyc licencje na ten program gdy juz duzo wczesniej go zainstalowalem i sciagnalem ten instalator?

Po wejściu na stronę, rejestracji i wygenerowaniu kodu (masz takie coś jak wygeneruj kupon na wersję, to jest właśnie to) - już tylko 2 kliknięcia:
- uruchom F Secure (może być ten stary instalator)
- na stronie startowej - klik na Subskrypcja - Twój Kod i wklejasz ten wygenerowany. I musi hulać. Nic nie tracisz - subskrypcja (licencja) przedłuża się automatycznie o 365 dni.
 

kolo53

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Widzę, że Ludzie mają problemy z dojściem do serialu, więc przedstawię jak ja to zrobiłem.
Po rejestracji gdzie podajemy imię, nazwisko, adres e-mail i hasło, wyświetli się nam strona "Witamy w rozwiązaniu F-Secure Safe", gdzie po krótkim info znajdują się cztery panele:
- "Kup teraz" (fioletowy);
- "jak używać F-Secure Safe" (niebieski);
- "F-Secure Freedom" (niebieski);
- "zainstaluj" (niebieski).
Klikamy na "F-Secure Freedom", po czym wyświetli się nam strona z panelem w kolorze fioletowym "Wygeneruj kupon na wersję" - klikamy w ten panel i pod nim wyświetli się nam upragniony serial (trzy członowy).
Serial ten używamy do rejestracji lub jeśli już ktoś używa F-Secure Freedome do przedłużenia terminu o 365 dni.
Prościej już chyba nie można wytłumaczyć jak otrzymać przedmiotowy serial na 365 dni.
Pozdrawiam i korzystać z promo.
 
Do góry