F-Secure Freedome VPN dla Windows za darmo

Bronksiak

Wygadany
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
61
Reakcje/Polubienia
3
acar napisał:
a sprawdzał ktoś jaką część łącza zjada F-Secure..?

Poziom zjadania łącza zeleży od operatora z jakiego korzystasz, a nie od firmy vpn. Od firmy VPN zależy tylko szybkość i obciążenie serwerów przez które się łączysz. Ale zależnie od twojego operatora może być szybciej lub wolniej na tym samym operatorze VPN.

Jeśli chodzi ci o serwer na Polske to jest obciążony i wyciąga około 1-2 mega.
 

jawy1962

Wygadany
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
74
Reakcje/Polubienia
5
Klikając ponownie w - Wygeneruj kupon na wersję - pojawią sie nowe kody - Kupony na wersję dla rodziny i znajomych.
Można pobrać dwa kody.
Nie dzieląc się ze znajomymi i rodziną, tylko wklejając do swojego programu mam aktywację na 1107 dni.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417

programexe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
776
Reakcje/Polubienia
0
Mały a zasadzie duży problem - komputer po naprawie wiążącej się z formatem usuwającym wszelkie dane co spowodowało usunięcie zapisanej licencji rocznej na ww. program, na koncie f-secure ani śladu klucza, a powyższe promocje- expired!, zatem jak teraz przedłużyć "ważność" programu na 1 rok?.
Próbowałem wpisać kod z mobile ale zakończyło się to ekranem Wrong code, Tray again.
 

Bronksiak

Wygadany
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
61
Reakcje/Polubienia
3
klucz zapisuje się w program data/f-secure/freedome/keys

z tym, że jest to zapis w postaci indywidualnego certyfikatu, więc raczej nie da się tego odzyskać chyba, że ktoś ci odda swój certyfikat z kluczem i pod warunkiem, że zostanie on zaakceptowany przez system.
 
A

Anonymous

programexe napisał:
Co teraz z tym zrobić, certyfikatu już raczej nie mam, a licencja tylko na jakieś 30 dni?. Może napisać do F-Secure?
Napisz :ok w sumie możesz tylko zyskać , stracić już nie masz czego
 

.m.

Wygadany
Dołączył
1 Grudnia 2011
Posty
79
Reakcje/Polubienia
36
lacze sie w bolu. mam dokladnie to samo. licencja sie poszla ... bo nie byla przypisana do konta na fsecure. nie wiem kto wpadl na pomysl aby tak to zrobic, ale kompletnie nie ma to sensu. niby licencje masz a nie mozesz nic z tym zrobic bo... przeinstalowales system. czlowiek uczy sie cale zycie jadac gola d po asfalcie :facepalm
 
A

Anonymous

.m. napisał:
lacze sie w bolu. mam dokladnie to samo. licencja sie poszla ... bo nie byla przypisana do konta na fsecure. nie wiem kto wpadl na pomysl aby tak to zrobic, ale kompletnie nie ma to sensu. niby licencje masz a nie mozesz nic z tym zrobic bo... przeinstalowales system. czlowiek uczy sie cale zycie jadac gola d po asfalcie :facepalm
Pisz do supportu, to nic nie kosztuje , może się zlitują
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Takie coś wyskoczyło mi po restarcie:

rmgo87y.jpg


Nic nie daje ponowne uruchamianie usługi. Program oczywiście jest zablokowany (licka ważna 2 lata)
Rzadko korzystam z tego VPN-a i trochę się zdziwiłem tym czymś. Miał ten komunikat ktoś jeszcze?
 
A

Anonymous

Manila napisał:
Takie coś wyskoczyło mi po restarcie:

rmgo87y.jpg


Nic nie daje ponowne uruchamianie usługi. Program oczywiście jest zablokowany (licka ważna 2 lata)
Rzadko korzystam z tego VPN-a i trochę się zdziwiłem tym czymś. Miał ten komunikat ktoś jeszcze?
ja właśnie sprawdziłem i pokazało mi się to samo :wariat
natomiast po kliknięciu w "uruchom ponownie usługę" restart... i jest ok :hippie
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Restart był i dalej jest upierdliwy komunikat. Myślałem, że mi SSFW coś blokuje, ale też jednak to nie to.
 
A

Anonymous

Może to bug od nich... poczekaj, tym bardziej, że jak już pisałem, u mnie jest ok :zawsty
lub...wyskoczył mi komunikat ze ukazała sie aktualizacja , moze jak zaktualizujesz będzie ok :scratch
sprawdź
 
Do góry