Pochwały - za , przeciw

Pochwały

  • są zbędne-popieram wyłączenie

    Głosy: 24 52,2%
  • są potrzebne- chce aby nadal funkcjonowały

    Głosy: 22 47,8%

  • Głosujących
    46
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Ja natomiast dochodzę do takiego wniosku jak w polityce kto nie jest z nami to jest przeciw :) ( gorszego sortu )
Cóż poradzę na to że znam słowo dziękuję !!
Oczywiście to zostało wypaczone przez koleżków" nic nie wnoszących na to Forum.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18419
Reakcje/Polubienia
39115
Miasto
Gdzieś w Polsce
Re: Pochwały -za, przeciw

pss napisał:
A ja się wyłamię i powiem: JESTEM ZA zachowaniem pochwał, plusików czy kolejek za fajny, ciekawy, wartościowy itp. wpis na forum z możliwością uzasadnienia jak dotychczas. JESTEM PRZECIW zliczaniem tychże pochwał w profilu który niestety często nie odzwierciedla w rzeczowości, pomocy czy innego pozytywnego wkładu dla forum jako całości.
Więc gdyby pozostały tylko takie jak opisałem w pierwszym zdaniu w zupełności spełniły by swoje zadanie - tak sądzę :friends

Całkiem sensowny pomysł. :ok Przyznajemy pochwały w danym poście, ale brak ich zsumowanych w profilu. Wilk syty i owca cała.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Re: Pochwały -za, przeciw

Kamelka napisał:
pss napisał:
A ja się wyłamię i powiem: JESTEM ZA zachowaniem pochwał, plusików czy kolejek za fajny, ciekawy, wartościowy itp. wpis na forum z możliwością uzasadnienia jak dotychczas. JESTEM PRZECIW zliczaniem tychże pochwał w profilu który niestety często nie odzwierciedla w rzeczowości, pomocy czy innego pozytywnego wkładu dla forum jako całości.
Więc gdyby pozostały tylko takie jak opisałem w pierwszym zdaniu w zupełności spełniły by swoje zadanie - tak sądzę :friends

Całkiem sensowny pomysł. :ok Przyznajemy pochwały w danym poście, ale brak ich zsumowanych w profilu. Wilk syty i owca cała.
Całkiem sensowny pomysł, było by widać przynajmniej za co kto dostaje !! :)
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Witam!
Głosowałem na "nie", ale zastanawiam się czy jako osoba nie obdarowana pochwałami mam moralne prawo do takiego zachowania. Można zarzucić mi stronniczość ( nie mam pochwał, inni też niech nie mają), ale przxecież o aktywności na forum decyduje zdecydowanie inne kryterium, jak ilość postów oraz tytuły z tym związane. Oczywiście są osoby nawet dorosłe, którym pochwały są do życia niezbędne, są motywacją do efektywniejszego działania. Rzucę tu trochę zwariowany pomysł, tym co do pochwał mają obojętny lub negatywny stosunek zgłaszają w osobistym profilu że pochwały ich nie interesują i w ich postach ikonka "przyznaj pochwałę" znika.
To by było na tyle...
Pozdrawiam wszystkich dyskutantów tedi13
 
A

Anonymous

Najbardziej mnie śmieszą głosy ludzi ,którzy niewiele wnieśli na forum ,albo nic
i próbują sobie to zrekomensować głosami przeciw
A jedyny ich dorobkem ,to sa Smieszne obrazki,Pogadanka o niczym,Pieprz i Muzyka
Zapodajcie jakie promo,napiszcie coś sensownego o ochromie,dajcie poradę
bo pitolić to każdy potrafi :hippie
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34687
Reakcje/Polubienia
61112
bonaventura napisał:
Najbardziej mnie śmieszą głosy ludzi ,którzy niewiele wnieśli na forum ,albo nic
i próbują sobie to zrekomensować głosami przeciw
Całkowicie się zgadzam. :ok
Nagradzanie zielonych pochwałą za jakieś promo jest na pewno dla nich motywujące, a forum ma się rozwijać
i zachęcać do większej aktywności.
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
bonaventura napisał:
Najbardziej mnie śmieszą głosy ludzi ,którzy niewiele wnieśli na forum ,albo nic
i próbują sobie to zrekomensować głosami przeciw
A jedyny ich dorobkem ,to sa Smieszne obrazki,Pogadanka o niczym,Pieprz i Muzyka
Zapodajcie jakie promo,napiszcie coś sensownego o ochromie,dajcie poradę
bo pitolić to każdy potrafi :hippie
No cóż, poczułem się trochę wywołany do tablicy, bo przeglądając wszystkie posty w tym temacie jestem najuboższy w pochwały i zagłosowałem na "nie". Sprawa wygląda jasno, jeżeli zdecydowano się dopuścić do głosowania wszystkich, to ciężko mieć pretensje że ktoś bez zasług głosuje i coś tam pisze. Trzeba było wyznaczyć limit np 30, 50 pochwał i wtedy na pewno nie bawiłbym się w głosowanie i pisanie postów. A tak na marginesie jak są działy Pogadanka o niczym,Pieprz, Muzyka itp to ciężko mieć pretensje że forumowicze tam piszą. Jak to w życiu, jeden lubi pomarańcze a drugi ziemniaki .....
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Jak dla mnie są zbędne,tak też i głosowałem :ok
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
TajnyAgent napisał:
Tak śledzę tą dyskusję i zastanawiam się, dlaczego starannie omija się jeszcze jedną kwestię. Jednych pochwały motywują, podnoszą ego - innym niekoniecznie. Zgoda. Ale nie może być tak, że pewna (wąska - 4-5 osób) grupa userów wykorzystuje pochwały (komentarze do nich) do perfidnego ubliżania, szkalowania, wyzwisk w stosunku do tych, którzy ośmielą się mieć odmienne zdanie od nich. No i zaczęła się degrengolada, jazda bez trzymanki po innych userach. Na to, a w konsekwencji na pochwały, zgody nie ma. Trudno, niech Ci, którzy bez pochwał żyć nie mogą podziękują tym, którzy do ich likwidacji rękę wydatnie przyłożyli.

"Jestem ZA, a nawet przeciw"
Dla mnie może ich nie być, ale faktycznie mogą być czynnikiem motywującym początkujących użytkowników.
Jeśli jest problem z komentarzami, to można by wyłączyć komentarze i zrobić coś w rodzaju buttona "dziękuję".
Już sama nazwa wygląda inaczej, bo "dziękuję", to nie to samo co "pochwała". A jednak ktoś wykonał pracę, znalazł promocję i nam przedstawia czyli angażuje się z życie forum. Ktoś nas rozśmiesza, ktoś inny zaciekawia. Dajmy szansę na podziękowanie - krótko i bez zaśmiecania forum litanią postów dziękczynnych.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35957
Reakcje/Polubienia
25058
Miasto
Trololololo
Jest też inna opcja, czyli:

Kasuję wszystkim pochwały i zaczynamy od początku, pochwały będą włączone w wybranych działach np: programy z promocji i jakaś pomoc.

Pomyślcie.
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
Jest też inna opcja, czyli:

Kasuję wszystkim pochwały i zaczynamy od początku, pochwały będą włączone w wybranych działach np: programy z promocji i jakaś pomoc.

.
:hippie Jestem ZA
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2255
Reakcje/Polubienia
311
Miasto
okolice internetu
Najbardziej mnie śmieszą głosy ludzi ,którzy niewiele wnieśli na forum ,albo nic
i próbują sobie to zrekomensować głosami przeciw

Nikt niczego nie chce sobie rekompensować, choć jak widzę są wyjątki. A forum, jak mądrze zauważył jorn - tworzymy wszyscy...
 
A

Anonymous

TajnyAgent napisał:
Najbardziej mnie śmieszą głosy ludzi ,którzy niewiele wnieśli na forum ,albo nic
i próbują sobie to zrekomensować głosami przeciw

Nikt niczego nie chce sobie rekompensować, choć jak widzę są wyjątki. A forum, jak mądrze zauważył jorn - tworzymy wszyscy...

"TajnyAgent"
Wszystkich postów:

Najbardziej aktywny na forum:
Pogadanka o wszystkim i o niczym / Chat
(944 postów / 75.76% postów użytkownika )
Najbardziej aktywny w temacie:
Śmieszne filmy, zdjęcia itp
(340 postów / 27.29% postów użytkownika )

tez tak można
rozwój tylko w którym kierunku ??
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2255
Reakcje/Polubienia
311
Miasto
okolice internetu
Kasuję wszystkim pochwały i zaczynamy od początku, pochwały będą włączone w wybranych działach np: programy z promocji i jakaś pomoc.

I to jest to. Co zresztą sugerowałem już wczoraj, w innym, podobnym temacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry