Pochwały - za , przeciw

Pochwały

  • są zbędne-popieram wyłączenie

    Głosy: 24 52,2%
  • są potrzebne- chce aby nadal funkcjonowały

    Głosy: 22 47,8%

  • Głosujących
    46
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2696
Reakcje/Polubienia
3168
Szczerze powiedziawszy pochwały są mi obojętne. "Kilka" już mam, więc można wyłączyć :zaciesz

A tak poważnie, to powinny być przyznawane tylko tylko dla "łowców promocji" lub jakąś wyjatkową działalnośc na portalu (pomoc, doradztwo, poradniki itp) :ok
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Wg mnie powinny zostać, bo za coś sensownego naprawdę warto kogoś nagrodzić. A na dziecinadę niektórych nic się nie poradzi - po prostu ban i tyle. Myślę, że jak kilka osób wyleci to następne się zastanowią nad sztucznym nabijaniem pochwał.

Oczywiście też popieram ideę, że powinny być tylko w wybranych działach/tematach.
 

marsellusaliveinНиш

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
21 Grudnia 2014
Posty
339
Reakcje/Polubienia
37
bonaventura napisał:
Najbardziej mnie śmieszą głosy ludzi ,którzy niewiele wnieśli na forum ,albo nic
i próbują sobie to zrekomensować głosami przeciw
A jedyny ich dorobkem ,to sa Smieszne obrazki,Pogadanka o niczym,Pieprz i Muzyka
Zapodajcie jakie promo,napiszcie coś sensownego o ochromie,dajcie poradę
bo pitolić to każdy potrafi :hippie

Jakoś kolego Vonz, nie widziałem żebyś odmawiał pochwał za durne obrazki, więc nie bądzi taki mądrala, bo to że pochwały są czym są, to między innymi Twoja zasługa :)
 
A

Anonymous

do tego mozna by dawać tylko jedną za dany post :guma
nic.... głosujcie , dyskutujcie
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Prosta zasada jak ktoś coś daje, pomaga, to się mówi dziękuję..

Cóż poradzę na to że znam słowo dziękuję !!

Pytanie mi się zrobiło w głowie - czy jak wyszukujecie promocje na

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

albo
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


czy na innych tego typu stronach to za każdym razem zostawiacie komentarz z podziękowaniem, albo jakieś gwiazdki przyznajecie czy może za każdym razem promocję lajkujecie albo tweeta dodajecie ?? Myślę, że dobrze jest podziękować jak się cos dostaje a jednocześnie jest to motywujące do dalszego działania i pokazuje, że to co robimy ma sens.
0acute.gif
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
jorn - jedna pochwała za post to wydaje mi się sztuczne - post postowi nierówny...
al - racja, tylko sam dziś byłeś w temacie, gdzie podziękowanie może wyglądać jak spam. Podziękowanie jak najbardziej, tyle żeby nie trzeba było przedzierać się prze dziękczynne posty.
Panowie - odpuśćmy sobie wylewanie żali i osobiste wycieczki, a trzymajmy się tematu... :papież
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
A co powiecie na podziękowania takie jak są np. na tipradar? Na dole posta wyświetla się lista osób które podziękowały za post. Takie coś by mogło być, tylko nie wiem czy da się to zrobić tu na forum :scratch
 
A

Anonymous

kurcze z czegoś co było naprawdę fajne , zrobiła się zwykła popelina
i sztuczne nabijanie pochwał do ilości irracjonalnych... wystarczyło luknąć na logi i człowiekowi momentalnie podnosiło się ciśnienie
jak to np osobnik a- przyznał osobnikowi b w ciągu kilku min sztuk 30 :wariat
a i tak bywało
kiedyś aby dostać pochwale naprawdę trzeba było zabłysnąć... a teraz się to zdewaluowało
i zaczęło wypaczać obraz userów
szkoda...złotego środka nie będzie
 
A

Anonymous

Elvis_JXL napisał:
A co powiecie na podziękowania takie jak są np. na tipradar? Na dole posta wyświetla się lista osób które podziękowały za post. Takie coś by mogło być, tylko nie wiem czy da się to zrobić tu na forum :scratch
srednio sie da :(
chciałem wyłączyć naliczanie pochwał ( co było by super rozwiązaniem) ale niestety , nie przewidziano takiej opcji
wiec, albo będą, albo nie
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
jorn napisał:
Elvis_JXL napisał:
A co powiecie na podziękowania takie jak są np. na tipradar? Na dole posta wyświetla się lista osób które podziękowały za post. Takie coś by mogło być, tylko nie wiem czy da się to zrobić tu na forum :scratch
srednio sie da :(
chciałem wyłączyć naliczanie pochwał ( co było by super rozwiązaniem) ale niestety , nie przewidziano takiej opcji
wiec, albo będą, albo nie
No to jak nic się nie da zmodyfikować to pochwały won, bo cały czas będą nadużycia.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Niestety złotego środka nie ma, niektórzy o tym wiedzą a inni nie chcą i nasuwa się pytanie co tu jest najważniejsze na tym forum. Odnoszę wrażenie że nie którzy ( nawet wyżej rangą ) zapominają jak to forum się zwie i do czego przede wszystkim służy. :nea :dziękuję
Sory jeżeli ktoś poczuje się urażony, ale co z serca to lżej :)
 
A

Anonymous

Mirko napisał:
Niestety złotego środka nie ma, niektórzy o tym wiedzą a inni nie chcą i nasuwa się pytanie co tu jest najważniejsze na tym forum. Odnoszę wrażenie że nie którzy ( nawet wyżej rangą ) zapominają jak to forum się zwie i do czego przede wszystkim służy. :nea :dziękuję
Sory jeżeli ktoś poczuje się urażony, ale co z serca to lżej :)
masz po części racje , ale czemu się wszyscy tego uczepili ?
czemu to ludzi drażni... czy twoim zdaniem zachowania ktore byly tu opisane sa czym normalnym
? i uczciwym ?
gdyby nie było tego typu pompowania , nie było by tematu
popraw mnie jeśli się mylę , wszak jestem tylko człowiekiem :piwko
z jednym się zgadzamy, złotego środka nie będzie
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Panowie techniczne sprawy jak ograniczenia ilości na dzień albo dodawanie pochwał bez naliczania czy inne pomysły są trudne do wprowadzenia a czasami niemożliwe bo trzeba to rozwiązywać poprzez mody dodawane do forum. Jedne mody są ale np. nie do tej wersji forum inne z różnych przyczyn nie działają a jeszcze innych po prostu nie ma. Forum ma podstawowe możliwości edycji i nie przewiduje niektórych rozwiązań.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
jorn, al - a czy można usunąć pojedynczą pochwałę, tak jak posta?
 
Status
Zamknięty.
Do góry