Pochwały - za , przeciw

Pochwały

  • są zbędne-popieram wyłączenie

    Głosy: 24 52,2%
  • są potrzebne- chce aby nadal funkcjonowały

    Głosy: 22 47,8%

  • Głosujących
    46
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

tak jak już napisałem
albo będą, albo nie
innych możliwości nie przewidziano
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Zeno napisał:
jorn, al - a czy można usunąć pojedynczą pochwałę, tak jak posta?

Można. Tak nieraz robimy.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Skoro można zgłaszać posty do "dyrekcji", to pośrednio zgłaszając posta można zwrócić uwagę na komentarz w pochwale. Nawiązuję tu do wypowiedzi Tajnego o obraźliwych komentarzach w pochwałach. Nie tyle temat jest omijany, co myślę - został dostrzeżony, więc go nie ciągnę. I o ile wcześniej tego typu skargi wydawały mi się nie fair, to być może pora zmienić zdanie. "Dyrekecja" dysponuje środkami dyscyplinującymi i mam wrażenie, że zaczęła ich używać w związku również z takimi pochwałami. (proszę mnie poprawić jeśli się mylę). Być może to byłaby recepta na nadużycia. Zastanawiałem się nad pomysłem Tofany z przyciskiem "Dziękuję" - trochę jednak przypominałby bezosobowe "lajkowanie". Pochwała ma tę przewagę, że pozwala na bezpośrednie poinformowanie nagrodzonego usera na skrzynkę i spersonalizowanie własnego komentarza np. za co, po co, dlaczego? Uważam, że otrzymanie takiej wiadomości może być miłe. Dlatego - przywróćmy pochwały w tematach merytorycznych i zobaczmy, co będzie. Będzie źle - wrócimy do tematu.
 
A

Anonymous

Hornet napisał:
Vonz-jak mogłeś spotkać sensowną wypowiedź w dziale security skoro nie masz o tym elementarnego pojęcia :szydera żeby coś zrozumieć to trzeba to znać :klawik. .
A co do Stefanka i Darii to Ty Guru Mafii Pochwałowej jesteś ostatnią osobą która powinna deliberować na ten temat...ot tak z czystej przyzwoitości...mój Kolego z Wrocławia :)
ktoś mądrzejszy od nas kiedyś powiedział ..Wiem,że nic nie wiem (Sokrates)
no wg Ciebie to nie wiem o co biega ,no cóż to Twoja opina ,jak dla mnie bez wartości

Stefanka i Daria temat tabu zrobili swoje i już ( na razie niepotrzebni)

co do pochwał to masz sporo więcej ode mnie tak,że kula w płot
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.
bonaventura skąd znasz Grafa i skąd wiesz czy przydzielał pochwały Hornetowi skoro zarejestrowałeś się w listopadzie zeszłego roku a Graf nie pojawia się od maja 2015 ?? Przecież żeby zobaczyć autora pochwały trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum :scratch
 
A

Anonymous

al_arsen napisał:
bonaventura skąd znasz Grafa i skąd wiesz czy przydzielał pochwały Hornetowi skoro zarejestrowałeś się w listopadzie zeszłego roku a Graf nie pojawia się od maja 2015 ?? Przecież żeby zobaczyć autora pochwały trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum :scratch

Wszystko w rodzinie przecież longinus to moj brat,aktualnie w Brytani
był modkiem i widział logi

A ja na forum byłem trochę wcześniej ,bo od 2010 roku
tak,ze nie wiem czy wiedziałeś w tym czasie co to PzD,bo chyba dołączyłeś o wiele pózniej

nie podobał mi się profil Stały bywalec
więc...bonaventura
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2281
Reakcje/Polubienia
328
Miasto
okolice internetu
co tam jakieś usery będą bąkać

A Ty to niby kto - elita? Uśmiać się tylko można po sam pas jak kogoś wirtualne rangi i kolorki rajcują, do białej gorączki doprowadzają. A w realnym życiu nie masz co robić? Porąbało Cię już całkiem? Urosłeś przez te pochwały, w portfelu Ci przybyło? Rodziny, domu, kolegów, dziewczyny nie masz? Kończ Waść, wstydu oszczędź
 
A

Anonymous

TajnyAgent napisał:
co tam jakieś usery będą bąkać

A Ty to niby kto - elita? Uśmiać się tylko można po sam pas jak kogoś wirtualne rangi i kolorki rajcują, do białej gorączki doprowadzają. A w realnym życiu nie masz co robić? Porąbało Cię już całkiem? Urosłeś przez te pochwały, w portfelu Ci przybyło? Rodziny, domu, kolegów, dziewczyny nie masz? Kończ Waść, wstydu oszczędź
:dziękuję
jak nie kojarzysz to trudno
kontekst się liczy
ale widzę ,ze to dla Ciebie zbyt trudne
tak że sobie odpuść
 
A

Anonymous

ok... jak znacznie sie jazgot to poubieram w róż na kilka dni
rozmawiajcie na poziomie bez personalnych wycieczek
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
bonaventura napisał:
jorn napisał:
Ok nie żreć sie bo temat skasuje i decyzje podejmiemy bez waszego udziału
I tak trzymać !!
co tam jakieś usery będą bąkać :papież
Hm, ja myślę, że i tak ostateczną decyzję podejmą bez naszego udziału. spox Niemniej to i tak miła odmiana, że chcą poznać opinie użytkowników. :dziękuję
PZD - bliżej ludzi. :zaciesz Hm, podobny slogan chyba kiedyś funkcjonował? W epoce "słusznie minionej". :sarkazm

Dobra, żarty żartami, a teraz w 100% poważnie...

Co powiecie na taki pomysł (i czy byłby technicznie możliwy do wprowadzenia? - pytanie do zorientowanych Adminów):
Pochwały wracają do wybranych działów i tematów (czyli prawie wszystkich spoza działu POGADANKI), ale użytkownik może przyznać najwyżej tyle pochwał dziennie, ile ma gwiazdek w oznaczeniu rangi?
Czyli: pochwały mogliby dawać użytkownicy o randze co najmniej "Zielony", a ilość pochwał, jakie ktoś mógłby przyznać dziennie, wynosiłaby, w zależności od rangi, od 1 do 5. Niewykorzystana w danym dniu pula oczywiście nie przechodziłaby na kolejne dni. W ten sposób, mając znacznie ograniczoną pulę, pochwały byłyby przyznawane mniej pochopnie - za naprawdę przydatne i wartościowe posty.
Dodatkowo proponuję, żeby w tematach konkursowych (konkurs na PZD) pochwały można było przyznawać tylko założycielowi tematu (czyli organizatorowi konkursu).
 

marsellusaliveinНиш

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
21 Grudnia 2014
Posty
339
Reakcje/Polubienia
37
W sumie to tak powinno być, że ekipa podejmuje decyzje, demokracja na forach ogólnie się nie sprawdza :jezyk
 
Status
Zamknięty.
Do góry