Putdrive.com

Wszystko jest OK, ale jak się obawiasz, to przejrzyj dokładnie regulamin serwisu.

Czy te 100GB jest na stałe czy wraz z wykorzystaniem limitów ściągania nie będzie można korzystać z chmury

Kilka postów wyżej jest napisane, że chmura zostaje
 
Wkleiłem linki dałem ok i mam komunikat "file is in queue" i nic się nie ściąga. Coś źle robię?
 
ja teraz też tak ma, pisze że plik jest w kolejce. Chociaż ściągałem z tego w południe i szło jak bajka. Nie wiem pewnie serwery przeciążone :co jest?
 
Musisz dodać link, wcisnąć next, a następnie start putting, później czekasz
 
Czekam już jakieś pół godziny. Chyba za dużo ludzi z tego korzysta. :D
 
woytek007 napisał:
Wkleiłem linki dałem ok i mam komunikat "file is in queue" i nic się nie ściąga. Coś źle robię?
U mnie też póki co pisze "file is in queue" lub nawet i przy pewnych linkach "Downloading" ale nie ściągnęło mi jeszcze ani megabajta. Wydaje mi się, że mają przeciążone serwery i po prostu nie wyrabiają z pobieraniem, bo jak tyle transferu za free rozdali i tyle ludu się na raz rzuciło to nic dziwnego, że trochę się "zapchało" :wariat Cierpliwości więc :papież
Ogólnie bardzo dobrze zapowiada się ten serwis, bardzo ciekawy mieli pomysł. To jest po prostu praktyczne i chmura też jest super. W sam raz na szyfrowane kopie zapasowe :)
Jestem tylko ciekaw jak to będzie z pobieraniem z chmury gdy skończy promocyjny transfer, tzn. czy to będzie wyglądało tak jak np na 4shared (że będzie się dało pobrać ale nie z maksymalną szybkością) czy może tak jak na chomiku (że nie masz transferu aby pobrać to nie pobierzesz).
 
Dokładne, to chyba przez serwery, na chwilę obecną ja też nie mogę nic pobrać, zobaczymy jak będzie dalej :)
 
pościągało mi godzinke temu 2 pliki ..piorunem
1 -100mb
2-430mb
zapchane mają ..a Youtube na razie "off"
 
Działa, ale wolniutko jak cholera.Serwery dostały zadyszki.
 
Witam
pobiera Wam z rapidgator , bo u mnie info Will be supported in 2 days!
a tak w ogóle czy dziś działa, z bithare już godzinę pobiera ,a nic nie widać ,żeby coś pobrał
 
Po zalogowaniu się do konta, kliknij Service status i będziesz wiedział czy Rapidgator działa w tej chwili.Często gęsto różne serwisy hostingowe nie wyrabiają z powodu przeciążenia.
 
ok, w tym rzecz ,że rapidgator jest na on
 
skoro masz info
Will be supported in 2 days!
to znaczy że będzie wspierane za 2 dni, choć w sumie wczoraj działało.Pewnie chodzi o kaskę, muszą podpisać umowę itd.Oni też płacą za dostęp do Premium tych hostingów.Pamiętaj że to nowa usługa i nie wszystko jak to zwykle bywa na początku jest tip top.
 
dzięki za odpowiedź
no tak to dopiero początek, sam to odczuwam jak chcę coś pobrać /bitshare cały czas downloading/
szybciej chyba poszło by za free :dziwak
 
Teraz jest promo 100GB transferu i masa ludzi z tego korzysta więc i pewnie serwery nie wyrabiają, dlatego warto być cierpliwym.Ja co jakiś czas korzystam z rapideo i tam też zdarzały się problemy z pobieraniem.Jeśli jakiś hosting premium jest przeciążony to nic nie wskurasz.
 
Back
Do góry Bottom