al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10644
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie mam potrzeby zamieszczać takich postów, więc nie zamierzam wrzucać w imię zasad źle rozumianej równowagi.
Natomiast co do twierdzenia, że skoro mnie nie śmieszy, to może jednak innych, więc niech się śmieją... Wcześniej czy później dojdziesz do granicy, przy której takie twierdzenie traci sens... Hipotetyczny przykład:
To zdjęcie z wikipedii:
220px-Jewish_man_humiliated_by_German_soldiers_%28Warsaw%2C_1939%29.jpg

Zatytułowane jest "Pierwsze szykany wobec warszawskich Żydów. Jesień 1939". Mnie nie śmieszy, ale zobacz panowie w mundurach się śmieją, więc może to jednak zabawna sytuacja? Skoro oni się śmieją, to pewnie jeszcze znajdzie się parę osób na PZD, dla których kadr będzie zabawny... Naprawdę potrzebujesz dwuosobowej rady etyki, żeby dokonać oceny rzeczy ewidentnych?
W każdym razie jeśli sobie z taką oceną masz problem, to służę pomocą.

W takich sytuacjach jest regulamin który jasno to określa (przeczytaj a znajdziesz). Nie muszę dokonywać oceny takich rzeczy.
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2149
Reakcje/Polubienia
2610
Przepraszam za tą wojnę którą niechcący wywołałem. Nie ujawnię moich poglądów ale szlak mnie trafiał jak widziałem samo ujadanie w jedną stronę. w sumie kiedyś nawet zwróciłem na to uwagę, że to jest temat rozrywki a nie polityki. Obrałem strategię /jak to określił admin/ równowagi. W pewnym sensie doprawdy to zadziałało. Nawiedzeni zamilkli jedynie dostawałem łapki minusowe .. super.!! Moim błędem było, że tą radością chciałem się podzielić. Nie sądziłem, że jeden z nawiedzonych tak zareaguje.
Wszystkich uczestniczących w tej niesnasce przepraszam za to zamieszanie, nie było moim zamiarem skłócać kogokolwiek :piwko co nie oznacza, że odstąpię fanatykom.

Przepraszam ale jakoś nie mogłem się powstrzymać ..
0013.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2149
Reakcje/Polubienia
2610
Może i dobrze, że coś zniknęło z mego postu :hi

-------------------------

5cd046135cfe1a5a4899d6da1c140164.jpg
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
xVQSrA4.jpg

---
śmieszne, że dziewczynka „podziękowała” Tuskowi (w okresie jego rządów) za dług 80 000 zł, tymczasem
  • w 2014 roku de facto to było około 22 000 zł, licząc dług na poziomie 826 746 000 000 zł oraz ludność Polski w granicach 38,5 mln
  • na koniec 2021 roku szacuje się wzrost do poziomu około 39 000 zł, wziąwszy dług na poziomie 1 500 000 000 000 zł oraz tę samą co wyżej liczbę Polaków
co jest absolutnie nieśmieszne ...
---
źródło:
było źle, jest jeszcze gorzej ...
 
Ostatnia edycja:

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2149
Reakcje/Polubienia
2610
@001880402 .. Pragnę przypomnieć, że nie oceniłeś wstawki wyżej ... skoro jesteś taki zapalczywy to bądź również sprawiedliwy :facepalm ale z tym jest chyba problem :sarkazm Tak więc bądź nadal aktywny w ocenie skoro nie jesteś tak aktywny w pisaniu :kwiczy2

stary-morawiecki-koniec-kwarantanny-mozecie-wyjsc-z-domu.jpg
 

001880402

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Kwiecień 2014
Posty
4
Reakcje/Polubienia
5
@001880402 .. Pragnę przypomnieć, że nie oceniłeś wstawki wyżej ... skoro jesteś taki zapalczywy to bądź również sprawiedliwy :facepalm ale z tym jest chyba problem :sarkazm Tak więc bądź nadal aktywny w ocenie skoro nie jesteś tak aktywny w pisaniu :kwiczy2

stary-morawiecki-koniec-kwarantanny-mozecie-wyjsc-z-domu.jpg
1. po to są ikony pod postami, by owe posty oceniać
2. nie widzę przyczyn, dla których pozwoliłbym wciągnąć się do Twoich dyskusji - toż to zwykłe polskie pieniactwo
 
Do góry