Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
u mnie Austria;
udostępniłem gotowy plik licencji po rejestracji; nie mam jednakże zwrotnego info od użytkowników, czy u nich wszystko gra...
Ustawiłem vpn na Austrię, ale u mnie nie przechodzi. Instalator masz ze strony iobit? Pytam, bo instalator nie łączył się z internetem, więc wygląda to tak, jakby blokada była na podstawie lokalizacji systemu albo ... no właśnie ?
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1052
Reakcje/Polubienia
1437
Musi być inny instalator na ten kod , tak samo jak kiedyś do Driver Boostera

antbil007 podaj może link do twojego instalatora.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36141
Reakcje/Polubienia
25267
Miasto
Trololololo
tak sobie przypomniałem że kilka lat temu był sposób na aktywację takich kluczy, przed wpisaniem klucza trzeba odłączyć się od internetów :) .
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10032
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
tak sobie przypomniałem że kilka lat temu był sposób na aktywację takich kluczy, przed wpisaniem klucza trzeba odłączyć się od internetów :) .

Myślisz że ten program jest wart aż takiego zachodu żeby na parę minut wyłączyć internet :yhy
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36141
Reakcje/Polubienia
25267
Miasto
Trololololo
Myślisz że ten program jest wart aż takiego zachodu żeby na parę minut wyłączyć internet :yhy
Nie, a jeszcze bardziej nie po wpadce forum iobita z ransomem ale widzę że zainteresowanie jest :)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
tak sobie przypomniałem że kilka lat temu był sposób na aktywację takich kluczy, przed wpisaniem klucza trzeba odłączyć się od internetów :) .
Próbowałem i wyświetla monit, że zły region. Przypuszczam, że do tego klucza trzeba innego instalatora.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
zacznę od faktu ponownie udanej w dniu dzisiejszym aktywacji oraz regionu
Faktycznie, rozpakowany program można zarejestrować na jakikolwiek region. Ale te wygenerowane pliki licencji nie działają potem z normalnie zainstalowanym programem (dwa z nich zostają nadpisane).

Jeśli chodzi o rozpakowaną wersję, to tworzy ona sobie trochę katalogów i wpisów w rejestrze, więc gdyby to wszystko skopiować i potem podmienić w zainstalowanej wersji, to może by to działało.

Jednak ja nie używam tego programu, więc nie chce mi się tego sprawdzać.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
---
Jednak ja nie używam tego programu, więc nie chce mi się tego sprawdzać.
też nie używam, zrobiłem to wyłącznie dla kogoś, kto potrzebował portable; skoro już miałem to i przekazałem na forum;
testując program, po każdym restarcie systemu musiałem podmieniać pliki licencji
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10032
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Do góry