tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa

Oj pomyliły Ci się "tatuśku" miejsca.....to nie jest forum dla matek z rozkapryszonymi dziećmi.....ale forum z programami jak nazwa wskazuje. Po co komu dyskusja o wyższości jednego programu nad drugim. O upodobaniach czy gustach się nie dyskutuje, każdy ma własne.....i tego trzeba się trzymać i żebyś mi czasem nie współczuł......bo byś mógł się zmęczyć.....
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10050
Reakcje/Polubienia
10683
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Oj pomyliły Ci się "tatuśku" miejsca.....to nie jest forum dla matek z rozkapryszonymi dziećmi.....ale forum z programami jak nazwa wskazuje. Po co komu dyskusja o wyższości jednego programu nad drugim. O upodobaniach czy gustach się nie dyskutuje, każdy ma własne.....i tego trzeba się trzymać i żebyś mi czasem nie współczuł......bo byś mógł się zmęczyć.....

Ależ takie jest to forum, że sobie dyskutujemy o wyższości jednego programu nad drugim :)
Ja sobie tam o gustach lubię dyskutować bo nie lubię żyć w oparciu o jakieś powiedzonka że czegoś nie wolno albo coś trzeba "bo tak i koniec".
A jeśli chociaż jedna osoba nie zainstaluje tego programu "do wszystkiego czyli do niczego", który to na każdym kroku wciska przy instalacji jakiś dodatkowy szajs a po instalacji oferuje pierdyliard zniżek na kolejne zbędne programy to tylko sprawi mi to maleńką satysfakcję. A w dodatku jakoś nie jestem fanem tej firmy odkąd okradała MBAMa i korzystała z ich zasobów :kupa

Ja Ci nie mówię żebyś go nie instalował. Zmień sobie "lokalizację" i na pewno kluczyk przyjmie.
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1054
Reakcje/Polubienia
1441
..... no to w końcu jaką strfę ustawić w Windscribe żeby zarejestrować BO KOD NIE DZIAŁA na USA i Hogkong?
 

konarsky

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Kwiecień 2011
Posty
301
Reakcje/Polubienia
478
..... no to w końcu jaką strfę ustawić w Windscribe żeby zarejestrować BO KOD NIE DZIAŁA na USA i Hogkong?
tu chyba nie chodzi o ustawienia połączenia internetowego tylko o ustawienia regionalne systemu operacyjnego
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
..... no to w końcu jaką strfę ustawić w Windscribe żeby zarejestrować BO KOD NIE DZIAŁA na USA i Hogkong?
Gostek
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
prowadzi stronę
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
komentarzu na zarzuty błędnego keya, napisał, cytuję przetłumaczone - "Ten giveaway działa tylko dla użytkowników, których językiem Windows jest angielski (przepraszamy, to jest ograniczenie dewelopera, wymusili to)", ale gostek z Kanady pisze, że ma Windows anglika, i też nie wchodzi. Wygląda, że to jakaś ściema......niestety
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10050
Reakcje/Polubienia
10683
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ten klucz po sieci hula już od dwóch lat. Może producent go zablokował. A szarlersale znowu głupa wali.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4125
Miasto
Polska
klucz działa
---

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
---
nic specjalnego nie robiłem, poza tym, że
  • nie instalowałem tylko wyekstrahowałem instalkę narzędziem Universal Extractor
  • odpaliłem program z pliku ASC.exe, klucz wszedł bez problemu
  • lokalizacja plików licencji : Advanced SystemCare/IObit/Common Files/Pliki programów (x86)
jest ich tam 4 pliki: App.bk; EApp.bk; Ext.dat; License.dat
archiwizuję je wszystkie, bo jak próbowałem eliminować ew. zbędne, to nie zawsze program odpalał się jako Pro
---
w wersji portable działa, jednakże program jest nadwrażliwy (bynajmniej u mnie), aczkolwiek da się raczej z niego korzystać (nie wiem tego na 100%, bo ja na nim nie pracuję)
---

---
 
Ostatnia edycja:

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1054
Reakcje/Polubienia
1441
działa
---
ahV6SD1.jpg

---
nic specjalnego nie robiłem, poza tym, że
  • nie instalowałem tylko wyekstrahowałem instalkę narzędziem Universal Extractor
  • odpaliłem program z pliku ASC.exe, klucz wszedł bez problemu
  • lokalizacja plików licencji : Advanced SystemCare/IObit/Common Files/Pliki programów (x86)
jest tam 4 pliki: App.bk; EApp.bk; Ext.dat; License.dat
archiwizuję je wszystkie, bo jak próbowałem eliminować ew. zbędne, to nie zawsze program odpalał się jako Pro
---
w wersji portable działa, ale też program jest z nadwrażliwy (bynajmniej u mnie), aczkolwiek da się raczej korzystać (nie wiem tego na 100%, bo ja na nim nie pracuję)
---
u mnie nie (mobilny internet)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10050
Reakcje/Polubienia
10683
Miasto
Somewhere over the rainbow.

.m.

Wygadany
Dołączył
1 Grudnia 2011
Posty
79
Reakcje/Polubienia
36
z czystej ciekawosci, dzis ktos jeszcze tego typu softu uzywa? ponaco? :D
 

konarsky

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Kwiecień 2011
Posty
301
Reakcje/Polubienia
478
Faktycznie, po wyodrębnieniu plików programem
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
otrzymujemy wersję przenośną. ASC uruchamia się bez spersonalizowanych ustawień regionalnych i można go wtedy zarejestrować.

06ad1e499c065.jpg
 
Ostatnia edycja:

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4125
Miasto
Polska
Faktycznie, po wyodrębnieniu plików programem
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
otrzymujemy wersję przenośną. ASC uruchamia się bez spersonalizowanych ustawień regionalnych i można go wtedy zarejestrować.

06ad1e499c065.jpg
no i się dało ... :ok :mistrzunio
mój profesor mawiał: "masz głowę i ch*j to kombinuj"... no ale są tacy, którzy wolą zaglądać do niezbędnika :jezyk:kwiczy2
 
Do góry