Alcohol 120% ! KONKURS - GIVEAWAY !

Status
Zamknięty.

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
62291837845105882101.gif


Do wygrania są 2 licencje do programu Alcohol 120%
2 licenses for Alcohol 120% to win!

Zasady :

Proszę napisać komentarz dlaczego chciałbyś wygrać program Alcohol 120%
Konkurs zakończy się 16.11.2010
Licencje zostaną rozlosowane za pomocą random.org


Rules :

Please write a comment why would you like to win Alcohol 120%
Comments only in Polish or English.
The giveaway ends on 16.11.2010
Winners will be selected randomly by random.org.


!!! POWODZENIA / GOOD LUCK !!!
 
A

Anonymous

Więc jednak jest konkursik.
Przydałby się programik do skopiowania płytek , oczywista że legalnych.Kopie płyt zabezpieczonych, wypalenie i po strachu przed zniszczeniem.
Dzięki Alcoholowi porządek w płytach.Czasami się zdarzało , że Alcohol robił zament , a ten pomaga.Extra.
I tak po zakończeniu konkursu będzie trzeba nerwy ukoić w Alcoholu.
pozdrawiam i wygranych życzę
 

pilot37

Świeżak
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
33
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo fajny konkursik. Zalezy mi na tym programie, gdyz akurat jestem na etapie wzmożonego korzystania z programów do emulacji napędów, a korzystam z darmowego Daemona, gdzie mogę emulować tylko max 4 napędy. Byłbym wielce rad z możliwości wygrania tego programu.
 

boniaszek

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Najlepszy program do wypalania płyt i odczytu obrazów. Według mnie nie ma lepszego, dlatego chciałbym wygrać licencje
 

pitrecki666

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Październik 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo chciałbym wygrać licencję na ten program. Uważam, ze jest najlepszy w swojej klasie. Bardzo by mi się przydał przy tworzeniu kopii płyt, bo posiada jak dla mnie ważną funkcje tj. kopiuje płyty razem z zabezpieczeniami. No i szczęście musi dopisać, bo bardzo chciałbym wygrać alochol!
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Jestem zainteresowany wygraną ponieważ jest to doskonały program do tworzenia obrazów plyt i emulacji napędów. Już od paru dobrych lat mam dość żonglowania real - płytkami. Używam power-iso, ale ten nie potrafi wszystkiego. Na korzyść Alcohol 120% przemawiają dostępne opcje emulacji oraz możliwości występujące przy tworzeniu obrazów i ich nagrywaniu.
 

tomek208

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Fajny programik, bardzo by mi sie przydał. Ma wiele ciekawych opcji. Może się uda go zdobyć :D
 

c77yc4

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo chciałbym wygrać ten program ponieważ jest to jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy program tego typu na rynku.
Bardzo cenna jest funkcja kopiowania zabezpieczonych płyt. Jest to szczególnie przydatne jeżeli chcemy zrobić kopię bezpieczeństwa bardzo ważnej dla nas płyty.
Do tego dochodzi jeszcze możliwość montowania obrazów dysków, w wirtualnych napędach. Krótko mówiąc, zależy mi na tym programie ze względu na jego liczne możliwości.
 

przybylaj

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Buziaki za możliwości kopiowania, za emulację napędów i za tworzenie obrazów, za obsługę wielu typów plików obrazu.
Dziwne, nie piję a kocham alcohol :)))).
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Szczęśliwy posiadać starszej i legalnej wersji tego programu, lecz ze względu właśnie na to wersja ta jest bardziej zubożała w stosunku do obecnej. Mimo tego sprawuje się wyśmienicie.

Wygranie go w konkursie pozwoli mi na więcej swobody i da mi więcej możliwości w użytkowaniu.
 

andyet

Świeżak
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
36
Reakcje/Polubienia
1
Najlepszy program do wypalania płyt i odczytu obrazów, doskonale spisuje się jako emulator napędów CD/DVD.
 

jogobella

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
260
Reakcje/Polubienia
0
cześć też się dopisuję do listy osób biorących udział w konkursie dlatego ,że to jeden z najlepszych programów służących do tworzenia wirtualnych napędów owszem miałem ten programik nie raz ,ale to tylko wersje testowe . :)
 

maximus

Wygadany
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
45
Reakcje/Polubienia
1
Jest taka grupa programów, które powinny należeć do standardowego wyposażenia każdego komputera. Takim programem jest bez wątpienia Alcohol 120%. Cud, miód i orzeszki w zakresie tworzenia obrazów i emulacji napędów. Proszę dopisać mnie do listy uczestników konkursu.
 
A

Anonymous

Bardzo chciałbym wygrać Alcohol 120%, ponieważ uważam, że nie ma lepszego softu do kopiowania CD/DVD niż właśnie Alcohol.
Jego dodatkowym atutem jest świetna emulacja napędów.
Poza tym 16.11 to moje urodziny ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry