Alcohol 120% ! KONKURS - GIVEAWAY !

Status
Zamknięty.

Zug

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Would love a chance to win Alcohol 120% as right now just using a freebie that does not do everything that i need it to do :(

Thanks for the opportunity
Zug
 
V

vhick

I love to win Alcohol 120%. It perfectly copy a 1:1 CD or DVD games and burn it with no hustle.

Thank you for the giveaway!

Count me in..
 

ibhecks

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
so far my laptop does not have software to burn cd, and I know there are a lot of software like that but I have always wanted Alchohol 120% software because this software is proven good and full support windows 7
 

lookash99

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Październik 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Alkohol 120% jest super programem do emulacji i nagrywania płyt. Zaoszczędził by mi miejsca w rejestrze, bo po co używać dwóch programów nero i demona skoro można jeden ALCOHOL :D
 

hist1410

Wygadany
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
94
Reakcje/Polubienia
15
Alcohol jest super ! Emulacja miodzio ! Przy Demonie mój system potrafi zwariować, a przy Alkoholu nie. Fajnie by go było wygrać !
 

JerzyR

Świeżak
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
27
Reakcje/Polubienia
0
dawno miałem kupić, ale nie stać mnie... Może tym razem wygram?
 

jasiekgg

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
hm.. używam go od zawsze, tylko nielegalnie... może czas to zmienić... i ta nazwa a l c o h o l brrr super program, ale jak nie wygram to i tak będę go używał :)
 

kerimex

Świeżak
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo dobry program, zwłaszcza do emulacji zabezpieczeń. Kiedyś był program Clone ale cos zaprzestali go rozwijać. Wykonanie kopii płyty to pikuś. Posiada też wirtualne napędy.
 

Vorlon

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Alcohol jest bardzo przydatnym programem. Dzięki napędowi wirtualnemu i radzeniu sobie z zabezpieczeniami koniec z przerzucaniem płyt cd/dvd, żeby sobie w coś zagrać. To co potrzebne i często używane można mieć na hdd w postaci obrazów płyt. Oryginały mogą sobie stać bezpiecznie na półce.
Piszę się na konkurs.
 

dk88

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Sierpień 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
idealne rozwiązanie do wypalania płyt, tworzenia ich kopii oraz emulacji napędów. Niezastąpiony :) dlatego chciałbym go mieć :)
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Kapitalny sofcik i od razu widać ilu chętnych, takiej okazji się nie przegapia więc i ja dam sobie szanse. Kto wie może czasem :p
 

marek

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Witam
Przydatny program.W moim przypadku będę wykorzystywał do robienia kopii zapasowych płyt. Oryginały do archiwum, zaś obrazy na zapasową płytę i dysk - do wirtualnych napędów.
 

johnd

Wygadany
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
41
Reakcje/Polubienia
0
hi,
please count me.
This will help me save my original CD, DVDs - and also from those prying eyes who Do Not want to spend but use away my disks.
I could now have them the image and let them burn their own disks with an excuse that oh...i lost mine and I just have an image..lol

john d
 
Status
Zamknięty.
Do góry