Alcohol 120% ! KONKURS - GIVEAWAY !

Status
Zamknięty.

Nitrol

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
31
Reakcje/Polubienia
1
Najlepszy program do emulacji napędów, przydatny w netbooku, który nie posiada napędu do codziennej pracy i zabawy :)
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Ja potrzebuję tego programu, bo często korzystam z wirtualnych dysków i z montowania obrazów, sprawdzałem ten program wielokrotnie i nie widzę lepszego w tej dziedzinie.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13236
Reakcje/Polubienia
44737
Witam
Ja również cieszę że jest konkursik na program Alcohol 120% ,jest to program super jeśli chodzi o kopiowanie płyt i odtwarzanie obrazów,dlatego chciałbym wygrać ten programik ..pozdrawiam..
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Mnie też dopiszcie do losowania, program przyda mi się do robienia kopii zapasowych gier w które pogrywam, żeby nie żonglować ciągle płytami w napędzie niewirtualnym.
 

K2o

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
213
Reakcje/Polubienia
1
Chciałbym wygrać ten program, gdyż jest to doskonałe narzędzie do tworzenia i montowania obrazów.
 

anessal

Świeżak
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Skierniewice
Jest to jeden z bardziej potrzebnych (przydatnych)programów. Chętnie korzystam z wirtualnych napędów te z alkochola działają super . Dlatego te pozwolę sobie przystąpić do konkursu. ;)
 

dremes

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Lubię ten Alcohol. Mocny jest! Nawet Daemona by przepędzil z mojego kompa...
 

zpk

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
Świetny program. Tworzy obrazy zabezpieczonych płyt, emuluje napędy optyczne oraz umożliwia wypalenie utworzonych obrazów na fizycznych nośnikach. Od dawna używam Alcohol 52% Free, bardzo przydałby się finalny produkt 120%
 

kxuser

Świeżak
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
12
Reakcje/Polubienia
2
Chciałbym wygrać ten program może dlatego że jakieś pięć lat temu potrzebowałem tego typu programu to ściągałem pirata. Potem postanowiłem się ulegalnić i używałem tylko Alcohola 52%. Ale Chciałbym wygrać licencję na full wersję. Cześć
 

Kubala95

Wygadany
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
65
Reakcje/Polubienia
0
Nero od kilku ostatnich wersji nie jest już taki dobry. Mam nadzieję, że Alcohol trzyma klasę i go wygram !
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Chcę wygrać, bo Alcohol 120% potrafi emulować płyty CD i DVD/nawet te zabezpieczone/ i daje możliwość zastosowania aż do 31 wirtualnych napędów. Czego chcieć więcej, jeśli się doda, że umożliwia także kopiowanie samych płyt ... :)
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks Naits.
I'm using the free version of Alcohol currently.

It is a must tool for me as it has multiple use like emulator, image creator and burner.
I hope to win it.

Thanks,
Grr
 

Silvester

Świeżak
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Nice giveaway !
So far I use CDBurnXP only & would love to have one of the best burning software Alcohol 120%.
Please count me in.

Thanks & Regards
 

Leszek

Świeżak
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
14
Reakcje/Polubienia
0
Wspaniały program.
 
Status
Zamknięty.
Do góry