Alcohol 120% ! KONKURS - GIVEAWAY !

Status
Zamknięty.

wab

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
42
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo dobry program, współpracuje z obrazmi płyt wykonanymi w CloneCD i Nero Burning Rom które są dość popularne na tym rynku programów.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Najlepszy program do sporządzania kopii zapasowych płyt (takze tych zabezpieczonych). Moim zdaniem zostawia konkurencyjne programy (BlindWrite, CloneCD, GameJack) daleko w tyle, znacząco przewyższając je mozliwosciami. Dlatego sprawiłoby mi wielką radość gdyby poszczęściło mi się w losowaniu i licencja na ten program stałaby się moją własnością....
 

freester

Świeżak
Dołączył
2 Sierpień 2010
Posty
37
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo dobry program do emulowania robienia obrazów płyt. Jeden z czołowych na rynku. Bardzo bym się cieszył, gdyby mi się udało wygrać.
Życzę wszystkim powodzenia
 

pawel330k

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
29
Reakcje/Polubienia
6
Aktualnie nie posiadam żadnego fajnego programu do nagrywania, więc przydało by się coś lepszego.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Świetny program , dzięki któremu możne zgrać i zrobić kopie cennych płyt nawet tych zabezpieczonych , no i także świetny emulator wirtualnych napędów !
To użyteczny program dla wszystkich właścicieli pecetów !
Także i ja biorę udział w walce o licencję na ten program :D
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18512
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce
Witam. Alcohol 120% to bardzo dobry program do kopiowania, wypalania czy tworzenia obrazów CD i DVD. Obsługuje prawie wszystkie najpopularniejsze formaty obrazów płyt i radzi sobie z większością zabezpieczeń. Tworzy do 31 wirtualnych napędów. Te i inne zalety plasują Alcohol 120% w czołówce rankingu już od wielu lat. Warto mieć ten program, dlatego tu się piszę na niego! Pozdrawiam
 

hlvve

Świeżak
Dołączył
1 Czerwiec 2010
Posty
21
Reakcje/Polubienia
0
Chciał bym ten program ponieważ jest niezwykle wielofunkcyjny.
Możliwość tworzenia iso oraz możliwość montowania różnorodnych formatów sprawia, że jest niezwykle uniwersalny
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
Według mnie Alcohol 120% to jeden z najlepszych programów do emulacji wirtualnych napędów , nagrywania i tworzenia obrazów płyt.Dużym plusem programu jest możliwość kopiowania płyt zabezpieczonych i łatwość obsługi.Fajnie byłoby wygrać licencje na Alcohola bo programik jest bardzo przydatny.No,zobaczymy,może się uda. :D
 

waderr73

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
192
Reakcje/Polubienia
0
Co tu dużo pisać, kozacki soft. Każdy musi go mieć. Poradzi sobie z wszystkimi płytkami :D
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
PWw4t.png


WYGRALI

- Vorlon
- SE7EN


Gratulacje!
 
Status
Zamknięty.
Do góry