Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Malwarebytes zablokowało stronę, która otwierała się po kliknięciu w przycisk download. Podobnie chromiak. Gdy mimo wszystko wszedłem i ściągnąłem podwójnie zapakowaną aplikację po przeskanowaniu na virustotal daje taki rezultat
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Wcześniej odpowiedziałem djluk że ta promocja już dawno się skończyła, tylko ma odpowiedz została skasowana !
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25040
Miasto
Trololololo
Tak to jest jak się wstawia bez zastanowienia/sprawdzenia.Firefox też blokuje, więc nie wstawiamy linków do freshcośtam.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25040
Miasto
Trololololo

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10005
Reakcje/Polubienia
10639
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To trzeba pisząc posta podać takie info bo nie każdy kto tam wchodzi jest specem a czasem też nie zna angielskiego i klika w pierwszą rzecz na której jest napisane Download.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37840
Reakcje/Polubienia
33959
To trzeba pisząc posta podać takie info bo nie każdy kto tam wchodzi jest specem a czasem też nie zna angielskiego i klika w pierwszą rzecz na której jest napisane Download.
Darujcie sobie panowie już tą krytykę inni zachowują się sto razy gorzej!
 

djluke

Świeżak
Dołączył
8 Maj 2014
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
całkiem możliwe, nie sprawdziłem :klawik:superman
Oo, super, czyli nie wiem ale się wypowiem ale dla pewności lepiej go zabić...

Mi nie sprawiło problemów trafienie w odpowiedni przycisk Download (jak ktoś nie ma AdBlocka to widzi przyciski Download na 95% stron i w 99% przypadkach nie jest to przycisk w który należy kliknąć). Ja spytałem o promocję, która jak widać okazała się już nieaktualna (swoją drogą sprawdziłem 2 dni po wstawieniu ale być może szybko się kończą).

PS. @moderatorze, wstawienie TROLOLO w opis klikalnego linka...no no! :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25040
Miasto
Trololololo
Oo, super, czyli nie wiem ale się wypowiem ale dla pewności lepiej go zabić...

Mi nie sprawiło problemów trafienie w odpowiedni przycisk Download (jak ktoś nie ma AdBlocka to widzi przyciski Download na 95% stron i w 99% przypadkach nie jest to przycisk w który należy kliknąć). Ja spytałem o promocję, która jak widać okazała się już nieaktualna (swoją drogą sprawdziłem 2 dni po wstawieniu ale być może szybko się kończą).

PS. @moderatorze, wstawienie TROLOLO w opis klikalnego linka...no no! :)
akurat ze stronką freshTrolololo jest tak że to już nie pierwszy taki numer kiedy przeglądarka blokuje czyli zgłasza info o niebezpiecznej stronie (klikając na ten fantastyczny download).Druga sprawa to taka że większość userów klika właśnie tam.Kolejna sprawa, promocja jak napisałeś nie działa, pewnie autor tamtej strony wstawił to tylko po to aby sobie nabić kolejnych punktów czy czegoś tam innego i tak naprawdę w d........ ma czy promocja działa czy nie :francuz
 
Do góry