Mohammad.Poorya

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
3209
Reakcje/Polubienia
12998
Miasto
On a Bike!

Mohammad.Poorya

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
3209
Reakcje/Polubienia
12998
Miasto
On a Bike!
Free ESET Internet Security license for 120 days


Advanced internet security that provides comprehensive protection for everyday web users.

GP:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Friends apparently problem solved
Today, I received another license today by another email
I did so without having to change the IP and chose my own country
Please try again .

led-jpg.225992
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35939
Reakcje/Polubienia
25032
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35939
Reakcje/Polubienia
25032
Miasto
Trololololo

danielo022

Świeżak
Dołączył
27 Październik 2012
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Czy promocja F-secure jest dalej aktywna? Próbowałem przez różne VPN ale niestety albo pisze, że rejestracja z tego kraju jest niemożliwa albo błąd o połączeniu internetowym.

PS.
Promocja na ESET IS też chyba już nie działa, po mimo wypełnienia wszystkiego nawet z niemieckiego proxy mail nie przychodzi.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35939
Reakcje/Polubienia
25032
Miasto
Trololololo
Czy promocja F-secure jest dalej aktywna? Próbowałem przez różne VPN ale niestety albo pisze, że rejestracja z tego kraju jest niemożliwa albo błąd o połączeniu internetowym.
Znajdź takie IP z UK które nie było masowo wykorzystywane do tej promocji, pewnie dostawca promocji blokuje adresy IP UK z których wielokrotnie ktoś się rejestrował aby zgarnąć roczną licencję.
 

danielo022

Świeżak
Dołączył
27 Październik 2012
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Ok, spróbuje a ESET poszedł ale na gmaila, na polskich mailach nie działa.

Próbowałem F-Secure przez różne proxy i albo odp. że rejestracja jest niemożliwa w moim kraju albo taki komunikat:
Could not complete the registration

Registration or use of this code is not valid in your country or from this internet connection. Please register using the broadband or mobile connection from the provider of your F-Secure service or if you purchased from retail then in the country of purchase.

Przy ostatniej promocji też było podobnie i ktoś napisał, że promocja się skończyła.
 
Ostatnia edycja:
S

Skasowany użytkownik 6404

Co do F-Secure. Probowalem rejestracji z 5-ciu roznch IP z UK do ktorych mam dostep./ Could not complete the registration/ Najprawdopodobniej promocja juz sie zakonczyla, lub tez z tych samych IP dokonano juz wielokrotnie rejestracji.
Czy promocja F-secure jest dalej aktywna? Próbowałem przez różne VPN ale niestety albo pisze, że rejestracja z tego kraju jest niemożliwa albo błąd o połączeniu internetowym.
 
Do góry