Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
Jest określony czas na "kupno" lub instalacje tego pakietu. Mam niecały miesiąc jeszxze bitdefender i nie chce rezygnować

Nie wiem do kiedy można kupować ale instalować możesz kiedy chcesz. Jednak licencja liczy się od momentu zakupu, czyli dzisiaj kupiona zakończy się 25 marca 2024
 

TPC

Nowy użytkownik
Dołączył
2 Kwiecień 2018
Posty
3
Reakcje/Polubienia
2
Jest określony czas na "kupno" lub instalacje tego pakietu. Mam niecały miesiąc jeszxze bitdefender i nie chce rezygnować
Daruj sobie. Testuję od kilku dni i mam wrażenie, że to mocno niedopracowany produkt. Dla przykładu - blokuje mi stronę (bez sensu - próbuję przejść na stronę zmiany hasła do księgarni Dedalus po skorzystaniu z "nie pamiętam hasła"), znajduję opcję "odblokuj" i klikam. A program co? Nie odblokował i jeszcze przestał wyświetlać zawartość w oknie DarkLayer GUARD, bym czasem nie pomyślał o ponownej próbie odblokowania dostępu do strony :D Duński gniot, który odesłałem w tzw. peezdu.
Bitdefender - z którego też korzystałem wcześniej (minimum dwa lata) to cudo w porównaniu z tym badziewiem.
 

agentix

Nowy użytkownik
Dołączył
18 Styczeń 2016
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
F-Secure Safe Internet Security 6 months, 3 devices

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Renew:No

Leechers: Die!
Czy ta promocja jeszcze działa? Macie jakiś darmowy vpn żeby móc się zarejestrować?
Przez vpn z serwera niby niemieckiego wyskakuje:

"Registration or use of this code is not valid in your country or from this internet connection. Please register using the broadband or mobile connection from the provider of your F-Secure service or if you purchased from retail then in the country of purchase."

Zauważyłem jednak, że np. captcha przy próbie rejestracji konta była po polsku, więc pewnie i tak wykrywa język przeglądarki...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25047
Miasto
Trololololo
Czy ta promocja jeszcze działa? Macie jakiś darmowy vpn żeby móc się zarejestrować?
Przez vpn z serwera niby niemieckiego wyskakuje:



Zauważyłem jednak, że np. captcha przy próbie rejestracji konta była po polsku, więc pewnie i tak wykrywa język przeglądarki...
Pewnie z tego VPNa którego użyłeś była masa rejestracji i możliwe że dodali ten IP do listy blokowanych.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37840
Reakcje/Polubienia
33962

koniczynka

Wygadany
Dołączył
4 Czerwiec 2012
Posty
59
Reakcje/Polubienia
5
mks_vir na 180 dni
„Specjalnie dla czytelników i fanów portalu Kopalnia Wiedzy przygotowaliśmy pełną, komercyjną wersję najnowszego pakietu mks_vir z licencją na 180 dni. Bez rejestracji, bez żadnych haczyków. Instalujesz i masz ”.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Lekki to on nie jest-cieższy od windows defender, prawie dwukrotnie na W10
 
Do góry