tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
G-data IS 2014 licencja wazna do 2013-10-02
zainstalowac

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, rejestrujemy sie , na e-mail przez nas podany przychodzi login i hasło , odinstalowujemy program i instalujemy

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Po podani naszego loginu i hasła otzymanego w e-mailu cieszymy się polską wersją .
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
25000
Miasto
Trololololo
Securitas napisał:
G-data IS 2014 licencja wazna do 2013-10-02
zainstalowac

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, rejestrujemy sie , na e-mail przez nas podany przychodzi login i hasło , odinstalowujemy program i instalujemy

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Po podani naszego loginu i hasła otzymanego w e-mailu cieszymy się polską wersją .

Securitas wstyd, tyle na forum a nie wie że linki mają być w tagu code.Kolejnym razem kasowanko posta.
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
73
Ten Bitdefender po instalacji - tylko 30 dni. A szkoda.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
25000
Miasto
Trololololo
LechP napisał:
Ten Bitdefender po instalacji - tylko 30 dni. A szkoda.
a miałeś wcześniej zainstalowanego bitdefendera ??
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street

redo33

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
FrantiQ napisał:
Do zestawienia dorzucam moich ulubieńców, oczywiście te pakiety były na forum, ale nadal działają:

Trend Micro Titanium Internet Security – 180 days

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2013 – 180 days

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

A czy ten "Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2013" to pełna wersja (pełnoprawna), czy trzeba go traktować jako program uzupełniający obok innego antywira, bo jak ściągnąłem plik z linka, to ma tylko 725 KB, a w miejscu docelowym instalacji znalazłem taki sam plik (725 KB) i nic więcej. Inne instalki ważą po kilkadziesiąt, kilkaset MB. :hi
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
25000
Miasto
Trololololo
A czy ten "Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2013" to pełna wersja (pełnoprawna), czy trzeba go traktować jako program uzupełniający obok innego antywira, bo jak ściągnąłem plik z linka, to ma tylko 725 KB, a w miejscu docelowym instalacji znalazłem taki sam plik (725 KB) i nic więcej. Inne instalki ważą po kilkadziesiąt, kilkaset MB. :hi

Tak to normalny antywirus tylko że działa w chmurze czyli nie pobiera na dysk sygnatur w odróżnieniu o tych co ważą po kilkaset mega, możesz też go zainstalować obok innego jak chcesz.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Po zainstalowaniu tego antywirusa "Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2013" niestety nie mogłem odtworzyć żadnego pliku filmowego z kompa. Po prostu system się zawieszał podczas próby odtworzenia filmu i pomagał jedynie twardy reset. Po odinstalowaniu antywirusa filmy odtwarzają się normalnie.
 

sudi

Wygadany
Dołączył
13 Luty 2013
Posty
41
Reakcje/Polubienia
3
Webroot z paczki z 30.06 przepuścił najwięcej śmiecia:( windows defender (win 8 pro) sporo mniej a kaspersky sporo mniej:) od w/w wymienionych...... więc nie polecam:) tego softu! skoro defender jest skuteczniejszy!
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
sudi napisał:
Webroot z paczki z 30.06 przepuścił najwięcej śmiecia:( windows defender (win 8 pro) sporo mniej a kaspersky sporo mniej:) od w/w wymienionych...... więc nie polecam:) tego softu! skoro defender jest skuteczniejszy!
Sudi poczytaj tu na temat Webroota:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
a zrozumiesz, że się mylisz :hippie
 

sudi

Wygadany
Dołączył
13 Luty 2013
Posty
41
Reakcje/Polubienia
3
Oj, jak jakiś nowy soft is instaluję sprawdzam go:) - ten mnie zawiódł:) to tylko moja sugestia:)
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
Webroot fajny jest, działa na całkiem innej zasadzie. Warto korzystać z promocji na Niego. Poważnie. Nawet Adware dobrze kosi. Jeśli czegoś nie wykryje, można zgłosić do amerykańskiego supportu (bezpłatnie).
Ps. kiedy wysyłałem im pliki nie chcieli wszystkich dodawać do baz, twierdzili że z niektórymi Webroot poradzi sobie po uruchomieniu, więc nie ma sensu skanować Nim paczek.

Jest jeszcze promocja (chyba wieczna) na program 360 Internet Security. Również genialny, działający w chmurze, ma dwa własne silniki + stacjonarny wszechobecnego Bitdefendera. Świetna ochrona przed keyloggerami, detekcja nowych wirusów, kontrola autostartu i podejrzanych zachowań.
 
Do góry