AppGuard, parę pytań

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Witam wszystkich używających tego programu. Mam na Win 10 zainstalowany ten program w wersji 4.4.6.1 który kiedyś zakupiłem w promocji.Czy ten program jest jeszcze godny zaufania,czy zmienić na jakiś inny.Wiadomo że juz dawno ukazała się nowa wersja a czy tą którą posiadam jest jeszcze wspierana.Proszę o odpowiedz.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25039
Miasto
Trololololo
Czy ten program jest jeszcze godny zaufania,czy zmienić na jakiś inny.Wiadomo że juz dawno ukazała się nowa wersja a czy tą którą posiadam jest jeszcze wspierana.Proszę o odpowiedz.
Jeśli masz AppGuarda poprawnie skonfigurowanego to tak czyli jest godny zaufania.Twoja wersja AppGuarda nie jest już wspierana ale dalej to bardzo dobra ochrona.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Co znaczy poprawnie skonfigurowanego?.Mam w tej chwili ustawienia domyślnie i do wyjątków dodałem programy które blokował mi ApGuard.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25039
Miasto
Trololololo
Co znaczy poprawnie skonfigurowanego?.Mam w tej chwili ustawienia domyślnie i do wyjątków dodałem programy które blokował mi ApGuard.
Akurat AppGuard wymaga poprawnej konfiguracji, jak chcesz to wrzuć screeny z wyjątków (wykluczeń) i listy programów chronionych to zerknę, logi też mogą być.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25039
Miasto
Trololololo

:omygod:panikaWiedziałem że masz źle skonfigurowanego AppGuarda, ten zrzut co podałeś dotyczy programów którym nakłada się ograniczenia więc program Care Your Eyes usuń z tej listy, usuń też Kerish Doctor bo przecież ten program ma czyścić a nie być ograniczany, Hard Disk Sentinel też.

Na liście jest jakiś Setup/Uninstall co to jest :?? sprawdź ścieżkę do programu do którego prowadzi.

Podejrzewam że gdybyś dał zrzut z wyjątków i logi to całkiem niezły chlewik tam sobie zmajstrowałeś :grajek2:panika
 
Ostatnia edycja:

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
:omygod:panikaWiedziałem że masz źle skonfigurowanego AppGuarda, ten zrzut co podałeś dotyczy programów którym nakłada się ograniczenia więc program Care Your Eyes usuń z tej listy, usuń też Kerish Doctor bo przecież ten program ma czyścić a nie być ograniczany, Hard Disk Sentinel też.

Na liście jest jakiś Setup/Uninstall co to jest :?? sprawdź ścieżkę do programu do którego prowadzi.

Podejrzewam że gdybyś dał zrzut z wyjątków i logi to całkiem niezły chlewik tam sobie zmajstrowałeś :grajek2:panika
A czy mógłbyś skonfigurować go przez Viewera.Ja zawsze miałem problem z tym programem,nie znam angielskiego może dlatego.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25039
Miasto
Trololololo
A czy mógłbyś skonfigurować go przez Viewera.Ja zawsze miałem problem z tym programem,nie znam angielskiego może dlatego.
Napisałem co trzeba usunąć, daj jeszcze zrzut z zakładki User Space i Advanced.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10004
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.
A czy mógłbyś skonfigurować go przez Viewera.Ja zawsze miałem problem z tym programem,nie znam angielskiego może dlatego.

W temacie dotyczącym AG Oxy Ci tłumaczył jak go skonfigurować i co gdzie dodać.

 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25039
Miasto
Trololololo
Tak jak pisałem wywal z Guarded Apps Hard disk sentinel, Kerish Doctor, Care Your Eyes .NIe wiem co to jest ten setup/uninstall także nie wypowiadam się ale pewnie to zwykły moduł usuwania który przez przypadek dodałeś, jeśli tak to też wywal.

W logach masz blokowanego AdGuarda i jeśli działa prawidłowo tzn.blokuje reklamy to zostaw tak jak jest.

Na resztę ewentualnych pytań znajdziesz odpowiedzi w temacie podanym przez @al
https://programyzadarmo.net.pl/threads/appguard.40748/post-306382
 
Do góry