AppGuard - wszystkie tłumaczenia

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
Oto tłumaczenie do najnowszej Bety AppGuarda (Beta 4):

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


hasło: madebyEru

Uwaga: Spolszczyłem wszystko co się tylko dało niemniej program nie chce tego zinterpretować i są niektóre rzeczy niestety w wersji ENG - niemniej jak ktoś podejrzy plik zobaczy że wszystko zostało spolszczone.

Uwagi co do instalacji:
- Najlepiej instalować w Trybie Awaryjnym - ponieważ wtedy program nie jest uruchamiany wraz ze startem systemu ;)

Uwaga2: Jak nazwa tematu wskazuje tutaj będę zamieszczał wszystkie przyszłe wersje tłumaczeń AppGuarda :)
 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
AppGuard 3.0.13.0 Spolszczenie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


hasło: madebyEru

Znane problemy:
Brak spolszczenia niektórych elementów - z uwagi na to że nie było do nich dostępu, lub program po prostu ignoruje spolszczenie i wyświetla po ENG (w sumie co się dziwić jest to nieoficjalne spolszczenie)

PS.: Najlepiej zainstalować w trybie awaryjnym z uwagi, że żaden moduł AppGuarda nie jest wtedy uruchomiony.

Screeny:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Eru napisał:
Znane problemy:
Brak spolszczenia niektórych elementów - z uwagi na to że nie było do nich dostępu, lub program po prostu ignoruje spolszczenie i wyświetla po ENG (w sumie co się dziwić jest to nieoficjalne spolszczenie)

Eru mam pytanie jakim programem dokonywałeś spolszczenia? Bo wydaje mi się, że problemy o których napisałeś przy tym spolszczeniu można byłoby wyeliminować tym programem: Lingobit Localizer Enterprise 7.1
 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
Andy napisał:
Eru napisał:
Znane problemy:
Brak spolszczenia niektórych elementów - z uwagi na to że nie było do nich dostępu, lub program po prostu ignoruje spolszczenie i wyświetla po ENG (w sumie co się dziwić jest to nieoficjalne spolszczenie)

Eru mam pytanie jakim programem dokonywałeś spolszczenia? Bo wydaje mi się, że problemy o których napisałeś przy tym spolszczeniu można byłoby wyeliminować tym programem: Lingobit Localizer Enterprise 7.1

Ciekawy program - może wypróbuję - jednak nie mam do niego licki a przecież nie wypada piracić ;)
 
Do góry