Ashampoo Burning Studio 10 ! Konkurs - Giveaway !

Status
Zamknięty.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
Ashampoo Burning Studio 10 ! Konkurs - Giveaway !
1281368733_1281366739_warezcity.ru_1281348397_1273766494_box_ashampoo_burning_studio_10_800x800.jpg



Do wygrania są trzy licencje do programu Ashampoo Burning Studio 10 :!:

Ashampoo Burning Studio 10 - three ( 3) Licenses to win :!:


Zasady

- Proszę napisać komentarz dlaczego chciałbyś wygrać licencję do programu Ashampoo Burning Studio 10 :D

Konkurs zakończy się 24.11.2010

Licencje zostaną rozlosowane za pomocą - Random.org -

Rules

- Please write a comment why would you like to win Ashampoo Burning Studio 10 license :D

- comments only in Polish or English :!:
The lucky 3 will be selected randomly by - Random.org - The giveaway ends on 24.11.2010
 
A

Anonymous

Melduję się do konkursu!!!!
Używam od wersji 6 i nie chce innej wypalarki.Dychę testowałem i polecam każdemu.Ludzie wywalcie Nero !
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Chciałbym wygrać ten program, bo jest prosty i przyjemny w obsłudze, interfejs po polsku, bezbłędnie nagrywa dane, a przede wszystkim tworzy płyty dvd. Softy Ashampoo to świetny wybór dla wszystkich userów.
 

maximus

Wygadany
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
45
Reakcje/Polubienia
1
Świetny program, który pod znakiem zapytania stawia sens używania Nero czy tym podonych wynalazków. Idealne narzędzie do wypalania wszelkiej maści płyt. Chętnie zastąpię Roxio, którego już nie mogę znieść.
 

almazaha

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
166
Reakcje/Polubienia
1
Korzystałem z Nero 9. Zamulacz systemu. Przesiadłem się na Ashampoo Burning Studio 7...(trial). Spodobał mi się programik w swojej prostocie i szybkości. Zdecydowanie uproszczony sposób nagrywania, czego nie da się powiedzieć o Nero. Jeżeli jest możliwość wygrania licencji na najnowszą wersję aplikacji, to piszę się na konkurs.
 
A

Anonymous

Barzo chciałbym wygrać lickę na Ashampoo Burning Studio 10, ponieważ używam go w wersji free już nie pamiętam od kiedy i miło by było posiadać legalną 10.
Pozdrawiam.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Posiadam wersję 2010 tego programu z Komputer Świat .Przesiadłem się na niego po tym jak Nero z wersji na wersję stał się programem według mnie coraz gorszym programem.Ashampo według mnie posiada wszystko co jest niezbędne do wypalania płyt czyli:
-kasowanie płyt wielokrotnego zapisu
-drukowanie i tworzenie okładek ,etykiet i broszur
-nagrywanie płyt Video DVD,Video CD,Super Video CD,Audio CD,MP3 i wiele innych.
Do tego przejrzysty interfejs ,który nie przysporzy nikomu kłopotów.Dlatego piszę się na konkurs bo warto mieć najnowszą wersję tego programu:)życzę wszystkim powodzenia
 

ewa86

Wygadany
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
43
Reakcje/Polubienia
1
Wygodny , łatwy w obsłudze a przede wszystkim w porównaniu z konkurencyjnymi programami nie jest przeładowany rzadko potrzebnymi funkcjami.Warto go posiadac w pełnej wersji.
 

andyet

Świeżak
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
36
Reakcje/Polubienia
1
Świetny program. Idealne narzędzie do wypalania wszelkiej maści płyt.Spodobał mi się programik w swojej prostocie i szybkości.
 
A

Anonymous

A mnie sie nie sprawdzał wiec wróciłem do nero.Ale posty są zachęcające do używania wiec:równaj w prawo ... i chwalimy.Moze wersji testowej uzywałem i się trochę przejechałem.Nero tez nie zachwyca.Misery :!: Wywalę jak z konkursu coś dostanę.Kopa??
 

witwoj77

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Dlaczego chcialbym wygrac licencje ? Coz za pytanie . Poprostu jest to najlepszy program do nagrywania , kopiowania tworzenia itp. plyt CD/DVD .
 

filipex3

Wygadany
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
0
Dobry program do wypalania płyt, posiada wszystkie przydatne funkcje. Przydała by mi się licencja na Ashampoo Burning Studio.
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Ja również się zgłoszę;) Produkty ze stajni ashampoo według mnie należą do bardzo solidnych w tym Ashampoo Burning Studio. Używam tego programu od lat i nigdy nie sprawiał problemu we wcześniejszych wersjach. Znacznie bardziej cenię go od przereklamowanego Nero który dla mnie naszpikowany jest zbędnymi wodotryskami rozrastając program do ogromnych rozmiarów. Największymi plusami są to,że jest po polsku, łatwy w obsłudze , nie zawodny i lekki dla systemu. Serdecznie polecam :)
 

destry5

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
0
a myślałem, że będę pierwszy:), program świetny i lżejszy od słynnego nero, jest bardziej intuicyjny od znanego brata, mam starego procka więc tutaj lepiej sprawdza się Ashampoo Burning Studio. Chciałbym innych zachęcić do spróbowania tego programu, potem ciężko się rozstać, ja generalnie polecam produkty Ashampoo.
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Jak wiele programów firmy Ashampoo i ten niezawodny. Używałem wersji advanced, później tej testowej -przyjemniejsza w obsłudze i fajny interfejs. Biorę udział w konkursie, a program bardzo polecam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry