Ashampoo Burning Studio 10 ! Konkurs - Giveaway !

Status
Zamknięty.

Canaris

Wygadany
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
47
Reakcje/Polubienia
10
Pomimo, że posiadam licencję na pakiet Nero to wcale go nie używam. Ashampoo Burning Studio uosabia wszystko to czego oczekuję od idealnego softu do wypalania krążków. Nagrywam płyty tylko na Ashampoo Burning Studio, którego używam od kilku lat jeszcze od wersji 6. Lekki program a nie przerośnięta ciężka kobyła jak Nero. Posiada przy tym pełną funkcjonalność tego drugiego. Jednym słowem według mnie to wszystko czyni z tego produktu Ashampoo optymalną aplikację do wypalania płyt.
 

tomek208

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo dobry i rozbudowany program, najlepszy wg wielu rankingów. Dlatego warto go mieć :)
 

jelson

Świeżak
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
0
Another wonderful giveaway.

Until the last couple years, I swore by Nero for years. But now, Ashampoo Burning Studio has definitely taken the throne.

It's a great burning suite without all the bloat and even supports Lightscribe. Sign me up, please.

Thanks for the opportunity. It's greatly appreciated.
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Mam wersję 2010 adwanced, ale z okazji na wygranie wersji 10 nie przegapię to jest najlepszy program jaki mi podpasował.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
bardzo dobry program do nagrywania, wielość funkcji, w tym tworzenie zmodyfikowanych kopii dysków, niezły design - skórki, a nawet wodotryski w postaci backupu :). używam od lat wcześniejszych, okrojonych wersji.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks for the giveaway Oxygen.
I started with Nero long time back, but as of today I could frankly say that Ashampoo Burning Studio is better in speed, time, resources, size than Nero-paid+free.
Appreciate if you could count me in.

Thanks,
Grr
 

johnd

Wygadany
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
41
Reakcje/Polubienia
0
I have used couple of burning software's ranging from default XP, Roxio, Nero, Alcohol (which was offered here as a giveaway) and few unnamed.
I installed trial version of Ashampoo Burning Studio and it is good for burning data, music as well as DVD copy. While still using I learnt that it is also having Preview your movies as well as create interactive menus features.

It would be nice to have this software. Please count me in.

john d
 

qwed122

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Najlepszy program w swojej kategorii, dlatego chciałbym go mieć
 
A

Anonymous

Mam praktycznie wszystkie produkty tej firmy na swoim kompie. Wersje gazetowe i z promocji. Jakby nie patrzeć wersja 2010 Advanced, którą posiadam jest okrojona z niektórych funkcji, a 10 to prawdziwy kombajn do wszystkiego. Mam nadzieję, że mimo tylu chętnych to mi przypadnie licencja :)
 

krasnystaw2008

Świeżak
Dołączył
22 Październik 2010
Posty
27
Reakcje/Polubienia
0
Rozpocząłem moje wypalanie płyt przez program Nero, ale według mnie Ashampoo Burning Studio na dzień dzisiejszy jest po prostu lepszy pod względem szybkiego działania, oferowanymi dużymi możliwościami do zarządzania własnymi płytami CD/DVD/BD, dlatego chcę wygrać licencję do tego programu.
 
V

vhick

I like Ashampoo Burning Studio because of function of Nero but less bloated. Very light and quick. Able to validate after burning data and a lightscribe support.

Thanks for the giveaway!
 

lukas09

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Program rewelka, nagrywa się w nim płyty łatwo, szybko i przyjemnie największy konkurent NERO, a według mnie NERO TO ZERO PRZY ASHAMPOO.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Licencje na program Ashampoo Burning Studio 10 chciałbym wygrać ze względu na bardzo duże możliwości programu. Jedną z moich ulubionych funkcji w tym programie jest tworzenie pokazu slajdów ze zdjęć na DVD i możliwość utworzenia Menu. Program świetnie sobie radzi również z wypalaniem obrazów i ich tworzeniem. Ale zdecydowanie najlepszą funkcją jest według mnie możliwość stworzenia zmodyfikowanej kopii istniejącego dysku CD/DVD/Blu-ray oraz utworzenie samostartującej płyty, która jest bardzo przydatna. Ashampoo Burning Studio 10 ma również tą zaletę, iż dzięki niemu można ładnie zgrać płytę Audio na dysk komputera.
Z uwagi na powyższe zalety programu i to, iż program posiada funkcje, które są mi przydatne proszę o dopisanie mnie do listy konkursowej :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry