Ashampoo Burning Studio 10 ! Konkurs - Giveaway !

Status
Zamknięty.

kuba3351

Świeżak
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
0
Ja również chcę wziąć udział w konkursie ,ponieważ program jest łatwy w obsłudze ,używam wersji 2010 adwenced (udało się złapać z promocji,a w nowszej wersji wprowadzono funkcjonalność która może mi się przydać.
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
320
Reakcje/Polubienia
47
Śmierć Nero(nowi)!!!! Artykuł pod takim tytułem czytałem kiedyś w jednej z gazet, może rzeczywiście warto przesiąść się na Ashampoo. Poz tym nero stał się kombajnem, który przerósł formę nad treścią. Piszę się na licencję
 

janekzawo

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Ashampoo Burning Studio 10 ! Konkurs. janekzawo

Mam Ashampoo z darmową licencją w wersji advanced i dla mnie rewelacja, mało miejsca zajmuje i ma wiele opcji. Dla mnie bomba!
Pozdrawiam
janekzawo
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Moim zdaniem to nr1 w swojej kategorii. Nieduży, lekki, wszechstronny a przy tym nie muli systemu tak jak nowsze wersje Nero. Sam używam wczesniejszej wersji z jakiejś gazety i była świetna, ale cieszyłbym się bardzo jakby dopisało mi szczęście i licka na wersję 10 stała się moją własnością...
 

rriki60

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Musze wygrać ten program Ashampoo Burning Studio 10, bo jest prosty w obsłudze i dobry. Mam teraz wersje 30-to dniowa. Ale sie skonczy i co wowczas? Ashampoo Burning Studio 10!! Pozdrawiam.
 

Banito

Świeżak
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
12
Reakcje/Polubienia
2
Bardzo skuteczny program do nagrywania. Świetny, prosty interfejs. To wszystko powoduje że zgłaszam się w konkursie z nadzieją na wygraną.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Według mnie Ashampoo Burning Studio to najlepszy program do wypalania płyt, testowałam jego różne wersje i jak dotąd mnie nie zawiódł. Uważam, że ten program jest lepszy on Nero, ma łatwiejszy interfejs i łatwiej się go używa. Chciałabym wygrać ten program, bo bardzo go lubię. :)
 

modecom

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Obecnie używam trochę okrojonej wersji 2010. Korzystałem z wielu programów do nagrywania płyt ale Ashampoo Burning Studio najbardziej przypadł mi do gustu. Program jest prosty w użyciu i prawie nie sprawia problemów przy nagrywaniu. Może uda mi się zdobyć klucz do pełnej wersji. Pozdrawiam wszystkich uczstników konkursu.
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Używam Ashampoo Burning Studio 10 Advanced i nie widzę z dostęnych lepszego.Z resztą produkty Ashampoo używam od lat.A Burning Studio od 6 i nigdy mnie nie zawiódł Po za tym
inne różnorodne programy Ashampoo są zawsze na bardzo dobrym poziomie.Napewno każdy je zna.
 

Marcin

Świeżak
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Ashampoo Burning Studio to bardzo dobry program do nagrywania. Używam go w wersji 2010 advanced. Posiada wszystko to co jest potrzebne mi do nagrywania, bez zbędnych "zasobożernych" dodatków jak u konkurencji, dlatego chciałbym wygrać licencję. Życzę wszystkim powodzenia.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Od pewnego czasu mam i używam Ashampoo Burning Studio 10 advanced/wersja specjalna nie ma m.in. zintegrowanego podglądu np. filmów i odtwarzacza audio i brak obsługi ścieżek 24 i 32 bitowych / - i ta wersja sprawdza się, ale nie w pełni, dlatego chętnie wezmę udział w tym konkursie na jego pełną wersję. Marzy mi się 100% skuteczność - stąd mój udział w konkursie ... :)
 

hema3131

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Chciałbym wygrać ten program ponieważ jest bardzo dobry Używam jego starszą wersję i jestem zachwycony. Jeżeli wygrałbym najnowszą wersję tej aplikacji mógłbym kopiować płyty w locie, ponieważ starsza wersja mojego ashampoo tej opcji nie posiada:)

Pozdrawiam
Grzegorz
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Ashampoo Burning Studio 10 to idealny program do nagrywania płyt i w przeciwieństwie do Nero nie jest kombajnem do wszystkiego i do niczego. Aktualnie używam wersji Ashampoo Burning Studio 2010 i chętnie bym go zastąpił tą 10-tką. Proszę i mnie ująć w losowaniu.
 

K2o

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
213
Reakcje/Polubienia
1
Korzystam z wersji Ashampoo Burning Studio 2010 Advenced. Chciałbym wygrać w tym konkursie, ponieważ ta jest bardziej rozbudowana.
 

IRONHIDE

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Chociaż płyty nieubłaganie odchodzą do lamusa i tracą na swojej popularności względem innych nośników

To fajnie jest czasem jeszcze coś nagrać

Nagrać jakiś fajny klimacik..

No niech to będzie Ashampoo ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry