Ashampoo Burning Studio 10 ! Konkurs - Giveaway !

Status
Zamknięty.

berni42

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
137
Reakcje/Polubienia
1
Świetny program udostępniający wiele ciekawych możliwości a zarazem bardzo prosty w obsłudze. Sam korzystam z serii Ashampoo Burning Studio już od dawna i nie wymienię go nawet na Nero!
 

JerzyR

Świeżak
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
27
Reakcje/Polubienia
0
chętnie wygram lic. - jedną już mam, druga będzie na prezent
 

Zet

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Listopad 2010
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Przez okres testowy dobrze poznałem ten świetny program do nagrywania, posiada wszystkie funkcje jakie powinno mieć tego typu oprogramowanie. Z radością zapiszę się na ten konkurs, warto by było mieć takie fajne oprogramowanie w swojej kolekcji. Podziękowania za ten konkurs składam w ręce jego organizatorów!
 

prz3m3k84

Świeżak
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
14
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo prosty, przyjemny a za razem lekki i skuteczny program. Ma wszystko co potrzeba. Wypróbowałem go w wersji Trial, bardzo mi się spodobał i dlatego właśnie chciałbym wygrać licencję:)
 

hlvve

Świeżak
Dołączył
1 Czerwiec 2010
Posty
21
Reakcje/Polubienia
0
Rewelacyjny program. Używam go w wersji Advanced ale bardzo by mi zależało by mieć pełnowartościową wersję. IMHO jest znacznie lepszy od nero
 

kodziro123

Świeżak
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
3
Mam 9.24 z jakiegoś giveawaya. Byłoby świetnie zaktualizować sobie za friko ')
 

caxton

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
3471
Reakcje/Polubienia
8
Miasto
Tbilisi, Georgia
ashampoo burning studio is the best burning software in the market. I love it very much. Everybody must have it. I am not kidding. Thank you for this great giveaway. I am glad that three lucky men will have it soon. My congratulation in advance to these men!!!!!
 

marek

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Witam
Korzystam z kilku programów firmy Ashampoo w tym Ashampoo Burning Studio 2010. Muszę przyznać ,że firma Ashampoo potrafi się zareklamować i dotrzeć do przeciętnego użytkownika komputera,udostępniając funkcjonalne oprogramowanie za darmo_O ile uda mi się wygrać to pełna wersja ashampoo burning studio 10 zastąpi wersję 2010 trochę skromniejszą w możliwościach.
 

dczerwo

Wygadany
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
52
Reakcje/Polubienia
4
Jak dla mnie najlepszy program do nagrywania płytek (mimo iż posiadam tylko wersje free). Licencja na wersję 10 byłaby mile widziana :)
 

freester

Świeżak
Dołączył
2 Sierpień 2010
Posty
37
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo dobry program do wypalania płyt jest bardzo lekki dla systemu co jest bardzo istotne dla użytkowników ze słabą konfiguracją komputera. Można wypalać audio cd, z danami, botoowalne- jest jeszcze dużo więcej funkcji. Posiadam wersje free, ale przydałaby się pełna. Życzę wszystkim powodzenia!!!
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
Świetny program do nagrywania płyt CD/DVD/Blu-ray. Fajna funkcja rippowania płyt muzycznych do formatu MP3.Prościutki w obsłudze.Jest lżejszy i według mnie o wiele lepszy od popularnego Nero. Używam wersji Advanced ale gdyby udało mi się wygrać licencje na pełną wersje byłbym bardzo zadowolony. :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
Ok, temat zamykam :D wyniki podam prawdopodobnie jeszcze dziś.( Choć nie jestem pewien bo nie chce mi się nicków wklejać do Random.org :p )

:!: Uwaga :!:

Osoby które wygrają proszone są o przesłanie w ciągu 24 h Prywatnej wiadomości ( PW ) której ma się znależć
1.Imię
2.Nazwisko
3.adres e-mail
Producent będzie wysyłał meile z lickami
Jeśli nie otrzymam PW od wygranych to licki przechodzą dalej.


Ok, wyniki
http://programyzadarmo.net.pl/2010/11/2 ... studio-10/
 
Status
Zamknięty.
Do góry