AudioVideo Audials One Standard za darmo !

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1668
Reakcje/Polubienia
1766
To jest jednak wersja Special Edition. Wystarczy spróbować zmienić parametry enkodowania MP3 by wyskoczył monit o konieczności kupienia wersji PRO.
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1668
Reakcje/Polubienia
1766

Audials One 2023

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
To nadal jest wersja SE, tylko pod inną nazwą. Przycisk z propozycją upgrade do pełnej wersji jest cały czas widoczny a funkcje są ograniczone. Dla przykładu niby mam włączoną integrację z Tidal a nie mogę wyszukać większości dostępnych w Tidal płyt i utworów. Do tego dźwięk brzmi dziwnnie inaczej do tego co jest w Tidal, Spotify lub lokalnie słuchane z MP3 za pomocą AIMP.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10002
Reakcje/Polubienia
10636
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To nadal jest wersja SE, tylko pod inną nazwą. Przycisk z propozycją upgrade do pełnej wersji jest cały czas widoczny a funkcje są ograniczone. Dla przykładu niby mam włączoną integrację z Tidal a nie mogę wyszukać większości dostępnych w Tidal płyt i utworów. Do tego dźwięk brzmi dziwnnie inaczej do tego co jest w Tidal, Spotify lub lokalnie słuchane z MP3 za pomocą AIMP.

Przecież jest napisane że to jest wersja "SE".
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1634
Reakcje/Polubienia
3948
To nadal jest wersja SE, tylko pod inną nazwą. Przycisk z propozycją upgrade do pełnej wersji jest cały czas widoczny a funkcje są ograniczone. Dla przykładu niby mam włączoną integrację z Tidal a nie mogę wyszukać większości dostępnych w Tidal płyt i utworów. Do tego dźwięk brzmi dziwnnie inaczej do tego co jest w Tidal, Spotify lub lokalnie słuchane z MP3 za pomocą AIMP.
Do pobierania muzyki z Tidala polecam
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry