Battlefield 3 za darmo

Gonzoo

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
270
Reakcje/Polubienia
2
Punkbuster to oprogramowanie anti cheater'skie . Proponuje odrazu zaktualizowac PB do battlefielda , aby nie dostac kicka z serwera. Ja inaczej nie gram . pzdr
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Ma ktoś może tą grę pobraną, bo ja się zarejestrowałem tam, utworzyłem konto, zainstalowałem tą aplikację i dupa, nie mogę pobrać tej gry, bo mam nieobsługiwany system operacyjny (XP). Tak się składa, że za niedługo chciałem go zmieniać na np 7 i czuję się oszukany przez EA, że robi ludziom, którzy zakładają konta, podają dane, instalują aplikacje, tracą czas takie wały...

Screen:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Ponury Rumcajs napisał:
Ma ktoś może tą grę pobraną, bo ja się zarejestrowałem tam, utworzyłem konto, zainstalowałem tą aplikację i du**, nie mogę pobrać tej gry, bo mam nieobsługiwany system operacyjny (XP). Tak się składa, że za niedługo chciałem go zmieniać na np 7 i czuję się oszukany przez EA, że robi ludziom, którzy zakładają konta, podają dane, instalują aplikacje, tracą czas takie wały...

Screen:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

a czytałeś wymagania
Minimalne wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows Vista (Service Pack 1) 32-bit
Procesor: Dwurdzeniowy 2 GHz (Core 2 Duo 2.4 GHz lub Althon X2 2.7 GHz)
Pamięć: 2 GB
Dysk twardy: 20 GB
Karta graficzna (AMD): Kompatybilna z DirectX w wersji 10.1 i posiadająca 512 MB RAM (ATI Radeon serii 3000, 4000, 5000 oraz 6000, a także ATI Radeon 3870 lub lepsza)
Karta graficzna (NVIDIA): Kompatybilna z DirectX w wersji 10.0 i posiadająca 512 MB RAM (NVIDIA GeForce serii 8, 9, 200, 300, 400 oraz 500, a także NVIDIA GeForce 8800 GT lub lepsza)
Karta dźwiękowa: Kompatybilna z DirectX
Klawiatura i mysz
DVD Rom

Zalecane wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7 64-bit
Procesor: Czterordzeniowy
Pamięć: 4 GB
Dysk twardy: 20 GB
Karta graficzna: Kompatybilna z DirectX 11 i posiadająca 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 560 lub ATI Radeon 6950)
Karta dźwiękowa: Kompatybilna z DirectX
Klawiatura i mysz
DVD Rom

ale tak na pocieszenie to jak będziesz miał już 7 to bez problemu będziesz mógł pobrać
choć nie wiem na 100% jak z gratisami, przy zakupie tak jest
powinna być na Twoim koncie
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Jeśli zainstaluję Windows 7, to resztę wymagań na pewno spełnię. Ja tylko jestem niechętny do zmiany systemu, bo do tego jestem przyzwyczajony, na tym mam mnóstwo softu, mam wszystko fajnie poustawiane a gdy zainstaluję nowy system, to stracę masę programów i wszystko będę musiał na nowo instalować i ustawiać. Najgorsze jednak będzie przyzwyczajanie się xD Chyba pójdę na kompromis i chyba zainstaluję po prostu obok XP nowszy system.
A swoją drogą to powinna być jakaś informacja, że aby pobrać tą promocyjną gierkę trzeba mieć np Windows 7, bo ja chciałem to np pobrać i wypalić na płytę a nie od razu w to grać. ...a oni mi to uniemozliwili, choć piszą, że:

"Wszystkie gry oferowane za darmo w postaci specjalnego prezentu będą Wasze na zawsze. Bez żadnych opłat i haczyków."

...no jak widać haczyk jest i dość spory.
Dobra, ja już w sumie do nich napisałem. Zobaczymy co odpiszą.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
jako uzupełnienie z innego forum
Jeśli gre dodałeś do biblioteki to już nie zniknie. Pobierzesz gdy będziesz miał zgodny system (i wymagany sprzęt
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Kurcze dziękuję Ci za to info :yahoo Aż poprawił mi się nastrój :sarkazm bo chyba rzeczywiście tak jest. Dodałem tą grę do biblioteki i ona rzeczywiście tam jest :) Pali się też opcja "Pobierz" i oby paliła się także gdy promo się skończy :) Wcześniej jak kliknąłem "Kup teraz" to nie było żadnej informacji, ze gra została dodana do mojej biblioteki ani nic, tylko od razu wyskoczył ten komunikat, że "Nieobsługiwany system operacyjny" i pomyślałem, że nie mogę skorzystać z tego promo. Ale jak gra jest w bibliotece, to chyba powinno być na serio wszystko dobrze i powinienem móc ją pobrać po zakończeniu promocji.
Raz jeszcze dziękuję za info i pozdrawiam :)
 
Do góry