BitDefender Internet Security 2013 za darmo

A moze jakis kluczyk jeszcze by sie znalazl?
Chetnie sie zaopiekuje:)
 
Niestety klucz od kolegi KinimoD nie działa. Ma może ktoś jeden na zbyciu? Maił ktoś problem w zainstalowaniu Bitdefendera na windowsie 8? Dopiero 5 instalacja ściągnięta z internetu zadziałała.
 
pirek1988 napisał:
Niestety klucz od kolegi KinimoD nie działa. Ma może ktoś jeden na zbyciu? Maił ktoś problem w zainstalowaniu Bitdefendera na windowsie 8? Dopiero 5 instalacja ściągnięta z internetu zadziałała.
a jaką wersję chciałeś aktywować tym kluczem ??
 
pirek1988 napisał:
Niestety klucz od kolegi KinimoD nie działa. Ma może ktoś jeden na zbyciu? Maił ktoś problem w zainstalowaniu Bitdefendera na windowsie 8? Dopiero 5 instalacja ściągnięta z internetu zadziałała.
Nie wiem czemu pierwszy klucz nie zadziałał. Z drugim wszystko już było ok. Miłego używania.
:england
 
Artur napisał:
Po odinstalowaniu BitDefendera w menadżer urządzeń - karty sieciowe- pojawiają mi się te wpisy. Zrobiłem wcześniej punkt przywracania dlatego mogę powracać do momentu przed deinstalacją, próbowałem na różne sposoby ale nic to nie daje, może ma ktoś pomysł jak tego dziada usunąć żeby nie powodował żadnego uszczerbku w systemie
Dk8Ddip.png
Jak to naprawić:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
BitDefender Internet Security 2013 na 3 miesięcy za darmo
Aby zdobyć klucz, wziąć ankietę na stronie

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Klucz zostanie dostarczony e-mailem w ciągu tygodnia po ręcznego przetwarzania wyników badań. Antivirus Ważność (3 miesięcy) od momentu aktywacji.

Promocja obowiązuje od 29.04 do 30.06.2013
 
Czy kluczyk z tej promocji z 1 posta /Yoda.ro/ zagra z najnowszym Bitdefenderem 2014
próbował ktoś ? :scratch
z automatu chyba się nie zaktualizuje
 
z wersją EN pewnie zagra
 
Back
Do góry Bottom