BitDefender Internet Security 2013 za darmo

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
:yes master o english chodzi, tylko chyba trzeba odinstalować 2013 i dopiero 2014 tak co nieco wyczytałem na forum bitdefendera :dziękuję
 

retro

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
109
Reakcje/Polubienia
1
Proxy Australia
Bitdefender Internet Security 2013
Bitdefender Antivirus for Mac
Bitdefender Internet Security 2013 + Bitdefender Mobile Security
Bitdefender Antivirus for Mac + Bitdefender Mobile Security

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Czy ktoś jeszcze ma ochotę spróbować z kluczami z tej promocji? Mam takowe, więc jakby był odpowiedni chętny, to mogę mu jakiś kluczyk podrzucić, bo zostało mi ich trochę.

Sam wciąż korzystam z tego programu i klucze których użyłem 24 stycznia 2013 podczas pierwszej instalacji, działają nadal. Sprawdzałem przy ponownej instalacji na czystym systemie (ten sam komputer). Dodatkowo dodałem sobie drugi kluczyk i teraz jak na czystym systemie instaluję podając tylko jeden z tych dwóch użytych wcześniej kluczy, to mam od razu 448 days left.
 

mrdark

Wygadany
Dołączył
11 Listopad 2013
Posty
57
Reakcje/Polubienia
0
Jak nie znajdziesz odpowiedniego chętnego, to chętnie kluczyk przygarnę.
 

wlodeusz

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
142
Reakcje/Polubienia
7
Miasto
Warmia i Mazury
Mnie także taki prezent zupełnie by nie zmartwił. Tym bardziej, że na wysłane prośby, z kilku adresów nic nie nadeszło!. A znam ten program i cenię, kupowałem w Allegro w latach 2010- 2012. :dziwak
 

ptryk114

Świeżak
Dołączył
23 Luty 2011
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
Mam aktywowaną licencję do BitDefendera 2013. Z ciekawości zainstalowałem wersję 2014 i o dziwo licencja przeszła na nową wersję programu. Klucz posiadam z jakiegoś giveawaya, więc polecam spróbować ;)
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
wlodeusz napisał:
Mnie także taki prezent zupełnie by nie zmartwił. Tym bardziej, że na wysłane prośby, z kilku adresów nic nie nadeszło!. A znam ten program i cenię, kupowałem w Allegro w latach 2010- 2012. :dziwak
Kluczyk do sprawdzenia przekazuję na PW.
Pamiętaj tylko o tym, że on działa z tą wersją która jest podana tu:
post62546.html#p62546

Z polską wersją nie sprawdzałem bo korzystam z tej z pierwszego linku, czyli z angielskiej.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
ptryk114 napisał:
Mam aktywowaną licencję do BitDefendera 2013. Z ciekawości zainstalowałem wersję 2014 i o dziwo licencja przeszła na nową wersję programu. Klucz posiadam z jakiegoś giveawaya, więc polecam spróbować ;)
Drugi kluczyk poszedł dla ptryk114.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
wlodeusz napisał:
Program się aktywował na 78 dni. Ciekawostka, czy kuriozum?...
A na ile miał się aktywować? Promocja na ten program była w miesiącu styczniu 2013r z kluczem licencyjnym na jeden rok.
Info o tym jest podane już w pierwszym poście.

Załatw sobie jeszcze jeden kluczyk, to będziesz miał na kolejny rok, a jak i trzeci zdobędziesz, będą trzy...
 

wlodeusz

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
142
Reakcje/Polubienia
7
Miasto
Warmia i Mazury
Gdybym się doczytał, że licencja pędzi od stycznia a nie chwili instalacji, nigdy nie zawracałbym głowy prośbą o klucz!. :dziwak Za dobre chęci podziękował!.
 
Do góry