Bulwersy, dziadostwo na świecie

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19143
Reakcje/Polubienia
55667
To nie ma nic wspolnego z dobra zmiana, to jest dosc globalne zjawisko...
A dzięki podobnym ruchom dostało się rykoszetem także Linuksowi:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Apple natomiast zostało oskarżone o seksizm, ponieważ ich nowe srajfony są większe i nie mieszczą się dobrze w damskiej dłoni :D
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2165
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
dzieki ich spolecznie uswiadamiajacej akcji
Ja bym proponował bez zbyt daleko idących uogólnień jednak. Tragifarsy, hucpy niszowej zgrai nawiedzonych, porąbanych idiotek nie nazywajmy zaraz górnolotnie akcją. Może tzw. "ryczące 40 -ki", może chłopów nie mają, albo im nie dogadzają? A tu zaraz wielka światowa polityka... Jaki zasięg ma ta "akcja"? Miasta, stanu? Więcej show, szumu medialnego niż to wszystko warte
 
Ostatnia edycja:

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2165
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
Do zwykłej, codziennej czynności zaraz całą Unię mieszasz. Bez przesadyzmu. A mądrą sentencję, ujętą w zgrabną fraszkę: "myjcie się dziewczyny - nie znacie dnia ani godziny" - Sztaudynger wymyślił ( Jan Izydor zresztą), bez pomocy Unii....

ogolnie uznane portale ksztaltujace swiadomosc

Kwestia wyboru i selekcji. Ja potrafię myśleć, kształtować swoją świadomość samodzielnie. Głupawe portale mi do tego nie potrzebne
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2165
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
Tylko co do bazy: wygłupu paru idiotek - ma zaraz cała polityczna nadbudowa, na czele z Unią, Kościołem i tak dalej?? Znaj proporcją mocium panie - jak pisał Aleksander hrabia Fredro. A może obrazeczek ( eh, znowu ta inteligencja obrazkowa) był ilustracją kolejnej fraszki autostwa Jana Izydora:
Jej drabina do kariery,
Ma cztery litery.
I to powód, żeby do jednego szczegółu damskiej anatomii politykę całego świata i okolic mieszać? Elokwencja godna pochwały, ale bez przesady. Więcej umiaru między ustami a brzegiem pucharu...
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18252
Reakcje/Polubienia
38557
Miasto
Gdzieś w Polsce
39940983_229722244367948_3443103340777439232_n.jpg
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Widzę po dyskusji, że część ma niejakie problemy z kobietami, a w szczególności ich pewnymi częściami uznawanymi za drugo- i trzeciorzędowe cechy płciowe. Że tak się zapytam...a one czyje są...wasze drodzy mężczyźni?...macho?...bogowie? A nie stać was na podobny gest?...święcie jestem przekonany, że żaden z was nie ma w sobie tyle przekonania, siły i determinacji, żeby w ten sposób zamanifestować przeciw pogardzie i upodleniu, czyli z tym, z czym kobiety w wielu społeczeństwach (celowo nie piszę krajach czy narodach) muszą się zmagać.
Dla was są dziwne i głupie...a one są po prostu odważne i najwidoczniej mają część facetów zwyczajnie w dupie. To dokładnie taka sama relacja, jak wasza wobec nich.
 
S

Saka

Szukaj tego upodlenia, dyskryminacji w islamie, jakoś dziwnym trafem, tacy wielcy inteligenci potrafią przypisywać wszystko co złe chrześcijaństwu, a o islamie jak by nie istniał, żadna krytyka religii, czysta polityka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2165
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
Kiedy tu o d...e panny Maryni cały czas gadka, a nie o żadnej polityce czy religii. Kogo to obchodzi...

P.S.
A jeszcze nie tak dawno ktoś miał pretensje, że to kącik politykierów, że jakieś skrzywienia, obsesje....
 
Ostatnia edycja:

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
@Saka
A ty chyba w jakiejś innej rzeczywistości żyjesz...żeby nie powiedzieć, że w innym świecie. Mówi się, że nasz świat kończy się tam, gdzie kończą się ścieżki, po których chodzimy...inni mówią, że wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna wolność drugiego człowieka...ci obeznani bardziej w naszej rzeczywistości, że tam gdzie kończą się reguły, tam zaczyna się Pruszków.
Wierzę, że choć na chwilę pochylisz się nad tymi słowami, choć nie mam pewności, czy będzie to wystarczająco długo...może jakieś wnioski jednak zdążysz wyciągnąć.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2165
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
spamtrash był łaskaw napisać:

A teraz na powaznie: mialem Cie za rozmowce na poziomie... MIALEM. Twoja deklaracja co do poziomu prowadzenia dyskusji za pomoca obnazania cech plciowych oraz lubosc do wsadzania sobie w tylek osob, przedmiotow i argumentow eliminuje jakakolwiek mozliwosc prowadzenia z Toba dyskusji w przyszlosci.

A ponieważ każdy kij ma dwa końce - to samo mogę powiedzieć o Tobie. Wyrywasz z kontekstu, nadinterpretujesz, wmawiasz komuś słowa, których nigdy nie napisał, przeinaczasz ich znaczenie, podnosisz i negujesz kwestie, których nikt nie powiedział. Obrażasz i poniżasz, szerzysz pogardę i rasizm. Powielasz głupie stereotypy i schematy.Przemawiasz ex cathedra, z pozycji wszystkowiedzącego, i oczywiście najlepiej wiedzącego. Wszystko po to, by przedstawić swoją jedynie słuszną (oczywiście tylko w/g Ciebie) wersję rzeczywistości. O Riemannie może i masz pojęcie (tego nie kwestionuję), o sprawach społecznych - niekoniecznie.
 
Ostatnia edycja:

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2165
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
apamtrash był łaskaw oświecić nas:

Ja za to odwaze sie napisac to, czego Ty nie napisaleś
I to by było na tyle...
Ale rozumiem ze Ty je rozumiesz, popierasz i zrobisz, jesli Cie przyprzec do muru - to samo
A to już są haniebne pomówienia, kalumnie i oszczerstwa - niedopuszczalne wśród ludzi honoru, a tym bardziej uważających się za lepszych, wykształconych
 
Ostatnia edycja:
Do góry