Bulwersy, dziadostwo na świecie

S

Saka

Rasizm, ksenofobia, antysemityzm, faszyzm, nazizm, skandal! spamtrash ma odwagę pisać o ubogaceniu kulturowym i feministkach!
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2254
Reakcje/Polubienia
310
Miasto
okolice internetu
Zadna z ponad 100 protestantek nie zostala skazana.
Za co? Za wyznanie? Ktoś tu o logice wspominał...
ze szczegolnym uwzglednieniem autoidentyfkacji autora z metodami protestu
kolejne wyrwane z kontekstu insynuacje...
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2254
Reakcje/Polubienia
310
Miasto
okolice internetu
Dlaczego zmieniasz temat, dlaczego znowu próbujesz coś po chamsku insynuować?
Nie moja wina, że ktoś nie odróżnia protestantek od kobiet protestujących. Taki niuansik - i już problem?
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
@spamtrash
Jesteś jedną z niewielu osób, które jak mają w niezwykle udany sposób dobrany swój pseudonim. Reszty bym nie komentował, bo szkoda zachodu na udowadnianie bogu, że nim nie jest...bóg ma zawsze najlepsze o sobie mniemanie.
A teraz Tobie i koledze @Saka taka informacja i może coś z tego zrozumiecie...inteligencja, to zdolność kojarzenia ze sobą pozornie niezwiązanych faktów...to tak dla przypomnienia, że każdy z nas...z was...powinien mieć nieco pokory wobec własnej głupoty. Jeśli się to nie uda....trudno, ewolucja widać tak pokierowała swoimi decyzjami.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
S

Saka

@Kamelka

Jak zachowasz chociaż pozory obiektywizmu, to wezmę sobie tą radę do serca, pisano do mnie podobne rzeczy (widać je także na tej stronie) i w stosunku do tych osób takich gróźb nie wystosowano, póki co jesteś tylko marionetką chłopa 60+ kilka lat który się pożalił (normalne), bo na niego złego słowa napisać nie można.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10006
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
@Kamelka

Jak zachowasz chociaż pozory obiektywizmu, to wezmę sobie tą radę do serca, pisano do mnie podobne określenia i w stosunku do tych osób takich gróźb nie wystosowano.
Ty na różnych kontach odstawiałeś tutaj takie numery, że teraz nikogo już pouczać nie będziesz. Jak Cię Kamelka stąd nie wywali to ja to zrobię. Nie będę się z Tobą bawił bo nie mam na to ochoty.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18412
Reakcje/Polubienia
39092
Miasto
Gdzieś w Polsce
@Kamelka

Jak zachowasz chociaż pozory obiektywizmu, to wezmę sobie tą radę do serca, pisano do mnie podobne rzeczy (widać je także na tej stronie) i w stosunku do tych osób takich gróźb nie wystosowano, póki co jesteś tylko marionetką chłopa 60+ kilka lat który się pożalił (normalne), bo na niego złego słowa napisać nie można.


Pa, pa.
papa.gif
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2254
Reakcje/Polubienia
310
Miasto
okolice internetu
jezyk polski ma ograniczenia i posiada (uwaga: trudne slowo) wyrazy wieloznaczne, ktorych znaczenie wynika z kontekstu zdania.

No, jeżeli protestantka i protestująca to wyrazy bliskoznaczne - to ktoś tu faktycznie miał problemy w szkole podstawowej...
O ile bowiem w stosunku do uczestnika protestu (rodzaj męski) istnieje forma: protestant, to w rodzaju żeńskim (uwaga - trudne słowo!) adekwatny odpowiednik nie istnieje. Zaś protestantka - odnosi się wyłącznie do wyznania
 
Ostatnia edycja:

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2254
Reakcje/Polubienia
310
Miasto
okolice internetu
Wcale nie lepiej. Ale przeprosiny przyjęte. Nie jestem małostkowy, nie będę się czepiał czwartorzędnych detali. Drobne nieporozumienia też szybko puszczam w niepamięć.
 
Do góry